Umowa przedślubna notariusz Małkowski + Sitowizna

Więcej
6 lata 3 tygodni temu - 6 lata 3 tygodni temu #32806 przez Janina Fickowska
Umowa przedślubna notariusz Małkowski + Sitowizna was created by Janina Fickowska
Pierwszy raz w poszukiwaniach zetknęłam się z umową przedślubną. W akcie jest podany notariusz Małkowski z Częstochowy. Na SzWA znalazłam zespół:
8/308/0 Kancelaria notariusza Władysława Małkowskiego w Częstochowie, rok 1908 /ten mnie interesuje/ i Akta notarialne T.III, 1738-2694. Czy te właśnie akta mogą zawierać zapis umowy przedślubnej ? Niestety nie są dostępne w necie, i w takim wypadku czy Archiwum Państwowe w Częstochowie udzieli mi informacji jako osobie niespokrewnionej /mailowo/ czy musi o takie informacje zgłosić się ktoś z rodziny ?

I drugie pytanie : Sitowizna- czy może być to określenie obecnego Konradowa /gmina Blachownia/ powstałego z wydzielenia Łojek w 1910 roku ?

Akt ślubu w załączeniu.

Janka Fickowska (członek PTG)
Załączniki:
Ostatnia6 lata 3 tygodni temu edycja: Janina Fickowska od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 3 tygodni temu #32807 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic Re:Umowa przedślubna notariusz Małkowski + Sitowizna
Do akt notarialnych należało wykazać interes prawny i pokrewieństwo, oczywiście w moim przypadku (4 umowy przedślubne i 3akty zakupu ziemi przez prapradziadków)

Pozdrawiam

Mariusz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie