Prośba o zdjęcie w Konopiskach

Więcej
14 lata 8 miesiąc temu #1120 przez Krystian Takuridis
Prośba o zdjęcie w Konopiskach was created by Krystian Takuridis
Poszukuję miłej i życzliwej osoby, która ma możliwość wykonania zdjęcia grobu znajdującego się na cmentarzu w Konopiskach. Pochowana jest tam moja prababcia Maria Wilfart z domu Walichnowska (1875-1953). Niestety nie wiem czy grób jeszcze istnieje i jakie jest jego dokładne położenie na cmentarzu. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 8 miesiąc temu - 14 lata 8 miesiąc temu #1121 przez Mateusz Ef
Replied by Mateusz Ef on topic Odpowiedź:Prośba o zdjęcie w Konopiskach
Witam. Jeśli jutro będzie ładna pogoda to przejadę się rowerem, to nie daleko. Jeśli ma Pan jakieś dokładniejsze dane to proszę na priv. :)
Pozdrawiam
Ostatnia14 lata 8 miesiąc temu edycja: Mateusz Ef od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 8 miesiąc temu #1124 przez Mateusz Ef
Replied by Mateusz Ef on topic Odpowiedź:Prośba o zdjęcie w Konopiskach
Witam
Przeszedłem cały cmentarz ale nie odnalazłem grobu . Wątpie żebym takiego nazwiska nie zauważył bo tam raczej nazwiska są specyficzne typu: Kuśmierski, Trzepizur.
Na palcach jednej ręki mogłbym wyliczyć groby z lat 50. Dominują raczej lata teraźniejsze.
Radziłbym zadzwonić do kancelari, bo być może grób jest a nie ma tabliczki (bo takich troche było). Jak ja byłem to kancelaria była zamknięta. Nie mogłem czekać aż otworzą bo zaczął padać deszcz. Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 8 miesiąc temu #1125 przez Krystian Takuridis
Replied by Krystian Takuridis on topic Odpowiedź:Prośba o zdjęcie w Konopiskach
Dzięki serdecznie. Będę w takim układzie kontaktował sie z kancelarią, żeby dowiedzieć sie szczegółów. Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 6 miesiąc temu #1185 przez Krystian Takuridis
Replied by Krystian Takuridis on topic Odpowiedź:Prośba o zdjęcie w Konopiskach
Witam ponownie :)
Oto co udało mi się dowiedzieć o miejscu pochówku mojej prababci Marii Wilfart (z d. Walichnowskiej) na cmentarzu w Konopiskach.
Należy wejść głównym wejściem od ulicy i skierować się w stronę budyneczku (?), mniej więcej w połowie odległości pomiędzy tym budynkiem a murem należy skręcić w prawo - i tam poszukiwać tego grobu. Powinna to być pozioma płyta, grób jest niewielki. Jeśli komuś by się to udało i mógłby pstryknąć zdjęcie to cieszyłbym się niezmiernie.
Serdecznie pozdrawiam
Krystian

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie