poszukiwania w archiwum archidjecezjalnym

Więcej
14 lata 6 miesiąc temu #1304 przez Jerzy Poznański
poszukiwania w archiwum archidjecezjalnym was created by Jerzy Poznański
Poszukuję kogoś kto mógłby sprawdzić akty ślubu parafii żarki w archiwum archidjecezjalnym w częstochowie.Chodzi o lata 1800-1850.
Mieszkam dość daleko i trudno mi samemu to sprawdzić.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1665 przez Mirosław Kowalik
Replied by Mirosław Kowalik on topic Odpowiedź:poszukiwania w archiwum archidjecezjalnym
Witam.Jeżeli ktoś by był w AD w Częstochowie prosił bym o sprawdzenie w parafii Rząśnia aktów ślubów lub urodzeń Michała Świerad + Marianna Krysiak,Antoniego Świerad + Katarzyna Szczepanik,Mateusz Świerad + Magdalena Skakacz wszyscy brali śluby przed rokiem 1818 a urodzeni byli 1790-1800 Chciałbym się dowiedzieć czy w/w Świeradowie mieli jednego wspólnego przodka w okolicy Rząśni, ponieważ po analizie ponad 100-u różnych aktów w Archiwum Łódzkim nazwiska Świerad Swierad Swieradzik znalazłem cztery gałęzie tego nazwiska tz. do w/w plus mój praprapradziadek Łukasz Świerad syn Jana i Małgorzaty zd.Borkowska (akt ślubu z 1821) czy Michał,Antoni,Mateusz i Łukasz byli braćmi ? tego właśnie nie wiem, dlatego akt ślubu lub chrztu do w/w Świeradów wiele by mi pomógł gdyby się okazało że ich rodzicami jest Jan i Małgorzata. Pozdrawiam Mirek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie