Pradła, Otola par. Rokitno - proszę o pomoc

Więcej
8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #24927 przez Mariusz Kaczmarek
Pradła, Otola par. Rokitno - proszę o pomoc was created by Mariusz Kaczmarek
Witam,
Szukam aktu zgonu Katarzyny z Cholewskich wdowy Cichowskiej która zmarła pomiędzy latami 1824 - 1846 w Pradłach, tyle ze nie wiem jaka to parafia.. o zmarłej pra...pra babce wiem tyle, ze urodziła córkę Franciszke Cholewską w 1824 akt 25 we wsi Otola parafia Rokitno gdy była już wdową, o jej mężu ani słowa a w tej parafii Rokitno nie znalazłem nic związanego z tymi nazwiskami ani przed urodzeniem Franciszki ani po.

Proszę o pomoc lub wskazówki.
Z góry dziękuję
Mariusz
Ostatnia8 lata 1 tydzień temu edycja: Mariusz Kaczmarek od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 tydzień temu #24934 przez Wacław Winczakiewicz
Replied by Wacław Winczakiewicz on topic Pradła, Otola par. Rokitno - proszę o pomoc
Pradła to w owym czasie parafia Irządze, akta są w Genbazie.
Czy informacja o zgonie w Pradłach jest pewna? W podanym okresie nie ma takiego zgonu. No, chyba że wyszła ponownie za mąż i zmieniła nazwisko.

Wacław

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 tydzień temu #24937 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic Pradła, Otola par. Rokitno - proszę o pomoc
Informacja o zgonie była zapisana akcie ślubu jej córki, "córka Katarzyny Cholewskiej zmarłej niegdyś w Pradłach zamieszkałej"

Dziękuję za informację i parafii

Mariusz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 tydzień temu #24939 przez Tadeusz Tarnowski
Replied by Tadeusz Tarnowski on topic Pradła, Otola par. Rokitno - proszę o pomoc
Gdy wstawi się przecinek po słowie "zmarłej" sens będzie inny.
Swoją drogą, szyk wyrazów w zdaniach w metrykach, różni się od obecnie używanego.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 tydzień temu #24948 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic Pradła, Otola par. Rokitno - proszę o pomoc
Tak sens zdania caliem inny . Z tym związany jest akt ślubu Grzegorza Grzybek z Franciszka Noszczyk z Koziegłówek z 1865, to prawdopodobnie jedyna córka Katarzyny innej drugie małżeństwo tyle że akty nie mogę znaleźć. Próże o pomoc.
Dziękuję Mariusz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 tydzień temu #24950 przez Tadeusz Tarnowski
Replied by Tadeusz Tarnowski on topic Pradła, Otola par. Rokitno - proszę o pomoc
Przepraszam, ale w chwili obecnej niestety nie mogę zająć się poszukiwaniami, wymagającymi jednak większego czasu poszukiwań.
Życzę powodzenia.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie