Piotr Bączyński. Familia Bączyńskich / Bonczyńskich

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #29585 przez Sławomir Bączyński
Piotr Bączyński. Familia Bączyńskich / Bonczyńskich was created by Sławomir Bączyński
Witam,
Poszukuję informacji nt. Piotra Bączyńskiego (ur. 1856) oraz jego krewnych i potomków z miejscowości Nierada, parafia Poczesna lub miejscowości sąsiedzkich: Konopiska, Rększowice i in.. Generalnie poszukuję przodków z linii Bączyńskich / Bonczyńskich i wszelkich informacji na ich temat (daty urodzin, małżeństw, zgonów, informacji o wykonywanej profesji, etc...). Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #29591 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Piotr Bączyński. Familia Bączyńskich / Bonczyńskich
tu jest metryka ślubu Piotra a w niej sporo informacji.
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #29600 przez Sławomir Bączyński
Replied by Sławomir Bączyński on topic Piotr Bączyński. Familia Bączyńskich / Bonczyńskich
Bardzo dziękuję za cenną informację. A czy o innych przedstawicielach rodziny Bączyńskich ma Pani również jakieś materiały? Mój pradziad to Walenty Bączyński, ur. ok. 1878, zm. 08.12.1928. Jego żona to Emilia z d. Szkop, ur. 28.02.1875(?), zm. 22.08.1961. Tu ślad mi się kończy... Będę wdzięczny za pomoc w ustaleniu przodków.
Pozdrawiam
Ostatnia6 lata 10 miesiąc temu edycja: Sławomir Bączyński od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #29602 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Piotr Bączyński. Familia Bączyńskich / Bonczyńskich
nie mam ale są metryki z Poczesnej u Moromonów i trzeba je wszystkie przejrzeć!

proszę skorzystać z wyszukiwarki nazwisk na naszej stronie i indeksów metrykalnych tam sporo Pan znajdzie,
Życze powodzenia.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #29632 przez Sławomir Bączyński
Replied by Sławomir Bączyński on topic Piotr Bączyński. Familia Bączyńskich / Bonczyńskich
Dziękuję! Kontynuuję poszukiwania.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie