Topic-icon Szukam aktu urodzin i zgonu - parafia Złoty Potok

1 tydzień 4 dni temu - 1 tydzień 4 dni temu #34491 przez Dominik Dłubala
Witam!

Znalazłem przez Indeks metrykalny z Waszej strony najstarszą osobę, która nosiła nazwisko Dłubała z mojego drzewa genealogicznego z linii mojego dziadka Teofila Dłubała.

Jest to Franciszek Dłubała urodzony 26.03.1766 roku w miejscowości Piasek parafii Złoty Potok.

Ślub wziął z Agatą Cyz (lub Czyż) 24.01.1796 roku w parafii Złoty Potok. Agata Cyz urodziła się prawdopodobnie w roku 1778 roku, a pochodziła z miejscowości Ponik, parafia Złoty Potok. Ustaliłem to na podstawie Indeksu urodzin parafii Złoty Potok Ojca Franciszka Piotra Dłubała na stronie FamilySearch, w którym to dniu Agata miała 36 lat.

Piotr Dłubała urodził się 28.06.1814 roku we wsi Potok. Żoną Piotra Dłubała była Marianna z.d. Haber.

Niestety nie znalazłem indeksu urodzin i zgonu Agaty Cyz (lub Czyż). Dlatego jeżeli, ktoś mógłby mi pomóc odnośnie ustalenia dokładnej daty urodzenia i śmierci Agaty byłbym bardzo wdzięczny.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

W załączeniu dołączam plik pdf z Drzewem zaczynając od mojego dziadka Teofila Dłubała i idąc dalej po Ojcu mego dziadka aż do Franciszka Dłubała i Agaty Cyz o których pisałem.

Plik załącznika:

Nazwa pliku: Tablicaprz...ubaa.pdf
Wielkość pliku:159 KB

Dominik_1983
Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1 tydzień 4 dni temu #34492 przez Hanna Hofman-Polańska
na familysearch są urodzenia z tych lat.Trzeba po kolei szukać rok po roku bo nie ma skorowidzy.

1 tydzień 3 dni temu #34507 przez Michał Rozenberg
Witam
Jestem potomkiem Wincentego Dłubały urodzonego w 1763, który był starszym bratem Franciszka.
Z tego co mi wiadomo byli synami Walentego i wnukami Piotra.
COM_KUNENA_THANKYOU: Dominik Dłubala

1 tydzień 1 dzień temu #34515 przez Michał Jakubowski
Jan Dłubała (1844-?) miał z Katarzyną Nowak jeszcze przynajmniej jednego syna - Franciszka (ur. 29.03.1888, Siedlec), po Franciszku wnuki Władysław (ur. 1910) i Stefan ur. 1916).

Po śmierci żony Katarzyny żeni się powtórnie (11.02.1906, Siedlec) z Katarzyną Połać.

Michał

Czas generowania strony: 0.687 s.