Trębaczew - okolice

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #2726 przez Zdenek Dominski
Trębaczew - okolice was created by Zdenek Dominski
Poszukuję Mariana Domińskiego (Domin), który urodził się w miejscowości Trębaczów (lub okolicy) Województwo Łódzkie Powiat pajęczański Gmina Działoszyn ,
W roku 1941 został zabrany na roboty do Niemiec. Na robotach był razem z Mostowskimi z Lucjanem i Bronisławą.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #2728 przez Florian Huras
Replied by Florian Huras on topic Odpowiedź: Trębaczew - okolice
W wykazie osób przebywających na robotach przymusowych WWW.straty.pl figuruje Mostowski Lucjan s.Macieja i Stanisławy ur.1918-12-10 w miejscowości TRĘBACZEW, zmarł 2003-03-16. Od 1940-06-01 był zatrudniony jako robotnik rolny w Kronprinzenkoog (do kwietnia 1945 roku). Niestety pozostałe podane przez Ciebie osoby nie figurują. Huras Florian

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #2733 przez Zdenek Dominski
Replied by Zdenek Dominski on topic Trębaczew - okolice
Poszukuję Mariana Domińskiego (Domin), który urodził się w miejscowości Trębaczów (lub okolicy) Województwo Łódzkie Powiat pajęczański Gmina Działoszyn ,
W roku 1940 – 06 - 01 został zabrany na roboty do Niemiec. Na robotach był razem z Mostowskim Lucjanem zatrudniony jako robotnik rolny w Kronprinzenkoog (do kwietnia 1945 roku).Po wojnie prawdopodobnie wyjechał do USA lub Kanady.
Była z nimi Bronisława Mostowska, Stanisława Łyżniak, Szymczykowski Szymon.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #2734 przez Florian Huras
Replied by Florian Huras on topic Odpowiedź: Trębaczew - okolice
Zdzisławie !
Moja sugestia -w całkiem dobrej wierze !.
Temat ten został już poruszony (wątek pt. Trębaczew - okolice).Żeby zachować ciągłość tematu ( a wszystko na to wskazuje że tak jest) proponuję aby nie zakładać kolejnego ,tylko - dla uniknięcia bałaganu - kontynuować już istniejący przez Ciebie założony.
Ps.
Myslę,że administrator naszej strony podzieli ten pogląd.
Pozdrawiam Huras Florian

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #2735 przez Zdenek Dominski
Replied by Zdenek Dominski on topic Odpowiedź: Trębaczew - okolice
Dowiedziałem się że w roku 1940 – 06 - 01 został zabrany na roboty do Niemiec Mostowskim Lucjanem zatrudniony jako robotnik rolny w Kronprinzenkoog (do kwietnia 1945 roku).
Moim Głównym celem jest odnalezienie Mariana Domińskiego (Domin), który urodził się w miejscowości Trębaczów (lub okolicy) Województwo Łódzkie Powiat pajęczański Gmina Działoszyn.
Czy to oznacza że nic więcej się nie dowiem.
Jestem tu po raz pierwszy przepraszam jeśli się powtarzam.
Próbuje się czegoś dowiedzieć i dodaje informacje które zasłyszałem.
Nie wiedziałem że dla uniknięcia bałaganu - można kontynuować już istniejący przez zemnie założony wątek.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #16655 przez Tomasz Mostowski
Replied by Tomasz Mostowski on topic Odpowiedź: Trębaczew - okolice
Witam w którym roku urodził się Marian Domiński?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie