Mrozek, Wąsińska Hamela

Więcej
16 lata 2 tygodni temu #432 przez Robert Kunert
Mrozek, Wąsińska Hamela was created by Robert Kunert
Witam
Poszukuję informacji o rodzinie Mrozek:

Władysław Mrozek urodził się 03.01.1929 w Podłężu Szlacheckim- zmarł 03.08.2002

Poszukuję informacji o:

- Franciszku Mrozku zmarłym 11.10.1932 (jego rodzice Piotr Mrozek i Teofila Gajda)

- Anastazji Mrozek (z domu Hamela), ur. 06.04.1897r. w Podłężu Szlacheckim, zmarłej 10.05.1986 (jej rodzice Jan Hamela i Marianna Skrzydeł)

Poszukuję informacji o rodzinie Wąsiński:

Helena Mrozek (z domu Wasińska)

Poszukuję informacji o jej matcei ojcu:
- Marianna Wasińska (z domu Kotarska) ur. 01.01.1903 r w Kuźnicy Starej, zmarła 06.01.1980 (rodzice Wojciech Kotarski i Julianna Cykowska)<br><br>Edytowany przez: kuntz, w: 2009/03/03 17:15

Robert Kunert

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
16 lata 2 tygodni temu #435 przez Inna Kart
Replied by Inna Kart on topic Odp:Mrozek, Wąsińska Hamela
Nie wiem na ile będzie pomocna ta informacja -moja już nie żyjąca ciotka pochodząca z gminy Przystajń przyjażniła się z rodziną o nazwisku Hamela też z Przystajni -. ta rodzina Hamel mieszkała w Lodzi-adresu niestety nie znam.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #28353 przez Aneta Drynda
Replied by Aneta Drynda on topic Mrozek, Wąsińska Hamela
Franciszek Mrozek i Anastazja z domu Hamela to moi pradziadkowie. Wladyslaw Mrozek to brat mojej babci, Stanislawy Michalik z domu Mrozek. Babcia przeprowadzila sie na Slask.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #28356 przez Robert Kunert
Replied by Robert Kunert on topic Mrozek, Wąsińska Hamela
Dziękuję za informację i zapraszam do prywatnej korespondencji. Przez te 8 lat (od tej wiadomości na forum) sporo się dowiedziałem i do XVIII w doszedłem, z przyjemnością podzielę się swoimi informacjami. Poza tym jesteśmy rodziną. Władysław Mrozek to mój dziadek. Znałem tylko jego brata, nie wiedziałem że miał siostrę. :)

Robert

Robert Kunert

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie