Prośba o pomoc w tłumaczeniu aktu ślubu z j. rosyjskiego.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #5096 przez Krystian Zamorowski
Proszę o pomoc w tłumaczeniu, chociaż najważniejsze fakty. Sam doczytałem tylko że chodzi najprawdopodobniej o ślub jaki zawarł Jan ( nazwiska nie odczytałem) z Marianną Zamorowską wdową po Andrzeju.
Załączniki:
Ostatnia12 lata 2 miesiąc temu edycja: Krystian Zamorowski od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #5097 przez Szymon Gruca
Piec Masłoński
Działo się we wsi Przybynów 1 maja 1882 r. o godz. 11 rano. W przytomności świadków Konstantego Suchanka 46 lat i Franca Łukasika 37 lat z Pieca Masłońskiego ... ślub między Janem Pentak (Pętak) 24 lata ur. we wsi Józefów mieszkający przy matce w Kempinie, synem nieżyjącego Jana Pentaka i żyjącej żony jego Julianny Brzozowskiej i Marianną Zamorowską z domu Marek wdową po Andrzeju Zamorowskim zmarłym w mieście Piotrkowie 26 maja poprzedniego roku, 25 lat ur. w Przeczycach okręg targoszycki, mieszkającą we wsi Piec Masłoński, córką Baltazara i Jadwigi urodzonej Lis małżonków Marków. ...

Szymon Gruca

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #5098 przez Florian Huras
Panie Krystianie miejscem z którego wywodzi sie ród Pętaków jest Gniazdów k/Koziegłów. Może sie przyda?
HF

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #5100 przez Krystian Zamorowski
Dziękuję bardzo Panie Szymonie za szybką pomoc, dzięki Pana pomocy odnalazłem być może nową "gałąź" mojej rodziny :) I w związku z tym jeśli nie sprawiło by to Panu kłopotu to prosił bym o przetłumaczenie jeszcze jednego aktu.

Dziękuję Panie Florianie za informację, na pewno ona mi sie przyda.
Załączniki:
Ostatnia12 lata 2 miesiąc temu edycja: Krystian Zamorowski od. Powód: brak załącznika

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #5102 przez Szymon Gruca
Piec Masłoński
Działo się we wsi Przybynów 21 czerwca 1886 r. o godz. 10 rano. W przytomności świadków Franciszka Sawickiego 60 lat i Konstantego Suchanek 48 lat z Pieca Masłońskiego ... ślub między Janem Zamorowskim 50 lat wdowcem po Antoninie urodzonej Knapik zmarłej w Przybynowie w sierpniu zaszełgo roku, urodzonym we wsi Kuźnica okręgu Koziegłówki, mieszkającym w Przybynowie, synem nieżyjących Antona i Marianny urodzonej Sawicka i Marianną Szafrańską urodzoną Okoń? wdową po Wawrzyńcu Szafrańskim zmarłym we wsi Pogorii okręgu czeladzkiego 24 sierpnia 1878 roku, 40 lat, urodzoną we wsi Turów okręgu olsztyńskiego, mieszkającą we wsi Piec Masłoński, córką Jana i Teresy urodzonej Czerniecka nieżyjących. ...

Szymon Gruca
Ostatnia12 lata 2 miesiąc temu edycja: Szymon Gruca od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #5106 przez Krystian Zamorowski
Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panie Szymonie za okazaną mi pomoc.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie