Bardzo proszę o pomoc w tłumaczeniu z j. rosyjskiego dwóch aktów urodzenia mojego dziadka i babci

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23454 przez Ewa Lewandowska
Witam
Moze jest ktoś z Państwa mógłby mi pomóc w przetłumaczeniu aktu urodzenia mojego dziadka Franciszka Sikorskiego z wsi Rzejowice oraz mojej babci Marianny Rabenda z wsi Granice.
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Ewa
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Elżbieta Kowalska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23459 przez Elżbieta Kowalska
Nr 67. Rzejowice. Działo się w osadzie Rzejowice, dnia 14/27.10.1910 r. o godzinie 6:00 po południu. Stawiła się Agnieszka Majewska, babka odbierająca porody, zamieszkała w osadzie Rzejowice, lat 68, w obecności Andrzeja Krogulca, lat 38 i Marcina Hurka, lat 30, obu rolników, zamieszkałych w osadzie Rzejowice i okazała nam dziecię męskiej, oświadczając, że urodziło się w osadzie Rzejowice, dnia 28.08.11.10.tegoż roku o godzinie 2:00 po południu, z niezamężnej Józefy Sikorskiej, zamieszkałej w Rzejowicach, lat 40. Dziecięciu temu na chrzcie świętym w dniu dzisiejszym odbytym przez ks. Jarosława S(?) proboszcza parafii Rzejowice, nadane zostało imię Franciszek, a rodzicami jego chrzestnymi byli Andrzej Krogulec i Marianna Załyncka(?). Akt ten oświadczającemu i świadkom niepiśmiennym przeczytany, przez nas tylko podpisany został

Nr 26. Granice. Działo się we wsi Chełmo, dnia 20.01./2.02.1901 r. o godzinie 1:00 po południu. Stawił się Michał Rabęda, rolnik z Granic, lat 40, w obecności Stanisława Okonia, owczarza,lat 40 i Michała Nieznalskiego, rolnika, lat 43, obu z Granic i okazał nam dziecię żeńskiej, oświadczając, że urodziło się we wsi Granice, dnia 19.01./1.02..tegoż roku o godzinie 11:00 w nocy, z żony jego Józefy urodzonej Migodzińska, lat 40. Dziecięciu temu na chrzcie świętym w dniu dzisiejszym odbytym, nadane zostało imię Marianna, a rodzicami jego chrzestnymi byli Stanisław Okoń i Jadwiga Szpruch. Akt ten oświadczającemu i świadkom niepiśmiennym przeczytany, przez nas tylko podpisany został
The following user(s) said Thank You: Ewa Lewandowska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23462 przez Ewa Lewandowska
Witam
Pani Elu bardzo Pani dziękuje za odczytanie tych aktów. Jeszcze raz bardzo dziękuje.
Pozdrawiam
Ewa
The following user(s) said Thank You: Elżbieta Kowalska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie