Franciszek Gaik

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23640 przez Joanna Bożek
Franciszek Gaik was created by Joanna Bożek
Gdyby znalazł sie jakiś pasjonat języka rosyjskiego , to prosiłabym o tłumaczenie aktu małżeństwa Franciszka. Dziękuje.
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #23698 przez Jarosław Żukow
Replied by Jarosław Żukow on topic Franciszek Gaik
Pani Joanno, przecież pani doskonale wie, że taki pasjonat na pewno się znajdzie, a taka prośba to w dziale "tłumaczenia" ;) .

1. Niedośpielin
Działo się we wsi Niedośpielin 15.02.1874r. o godz.16.
Stawili się Maciej Nitecki i oświadczył że w obecności świadków Macieja Niteckiego l.40, i Wacława Kubika l.33, rolników w Niedośpielinie zamieszkałych, zawarto w dniu dzisiejszym religijny związek małżeński między Franciszkiem Gaikiem, kawalerem, rolnikiem w Karczowie urodzonym i zamieszkałym, synem Piotra i Marianny urodzonej Mościńska małżonków Gaików karczmarzy w Karczowie zamieszkałych, l.24, i Marcjanną Dobosz, panną, urodzoną w Niedośpielinie, córką Sylwestra i Urszuli urodzonej Kopeć? małżonków Dobosz rolników w Niedośpielinie zamieszkałych, l.20, w Niedośpielinie przy swoich rodzicach zamieszkałą.
Małżeństwo to poprzedziły trzy zapowiedzi 01, 08, 18.02. roku bieżącego w kościele Niedośpielińskim parafialnym opublikowane. Pozwolenie rodziców panny młodej udzielone słownie. Nowożeńcy oświadczają że umowy przedślubnej nie zawierali. Ślub przez nas został odprawiony. Akt ten po przeczytaniu, przez nas został podpisany, ponieważ przybyli są niepiśmienni.

Jaromir

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #23700 przez Jarosław Żukow
Replied by Jarosław Żukow on topic Franciszek Gaik
Właśnie zauważyłem że akt, w innym wątku jest już przetłumaczony :(

Jaromir
The following user(s) said Thank You: Joanna Bożek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #23704 przez Joanna Bożek
Replied by Joanna Bożek on topic Franciszek Gaik
tak, przepraszam zorientowałam się że wrzuciłam w źle miejsce i przeniosłam. przepraszam za zamieszanie. mam juz nawet akt zgonu i dopiero tam jest że ur sie w Zagórzu, a ja juz znalazlam mu przodkow, choc nie konca wszystko pasowalo. dzieki Pasjonacie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie