Indeksy metrykalne

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #35897 przez Roman Kempa
Replied by Roman Kempa on topic Indeksy metrykalne
Wow, laurka w Dzień Kobiet ;)
Wszystkim Kobietom Serdeczności.

Zbierałem się do napisania kilku słów, a jest fajna okazja.
Moja praca to mały pikuś przy Potęgach tej pracy naszego Forum. Proszę spojrzeć w "Indeksy metrykalne" i podziękować Tym którzy indeksowali najwięcej. Proszę pomyśleć, że ponad 177 tysięcy indeksów to około 2500 godzin żmudnej pracy. Gdyby pracować okrągłe 8 godzin dziennie to tej pracy wystarczyłoby na okrągły rok - z niedzielami.
Tyle pracy, bez gratyfikacji - dla wspólnej korzyści.
Teraz kolej na prośbę  do wszystkich korzystających.
Największą zapłatą za korzystanie z możliwości forumowej wyszukiwarki będzie zindeksowanie kolejnych metryk - ku radości nas wszystkich.
Pozdrawiam
The following user(s) said Thank You: Jacek Tomczyk, Roman Wierus, Maria Nowicka-Ruman, Michał Urbaniak

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #35920 przez J K R
Replied by J K R on topic Indeksy metrykalne

admin (Szymon Gruca) napisał: Będzin-Z-1871-1876
Cykarzew-M-1909-1917
Cykarzew-U-1909-1917
Cykarzew-Z-1909-1917
Czwa œsw Zygmunt-U-1895-1896
Kłobuck-M-1818-1837
Kłobuck-Z-1780-1789, 1795-1800
Kłobuck-Z-1813-1817
Słupia-U-1737-1850
Starokrzepice-Z-1782-1804
Truskolasy-M-1808-1816, 1918
Truskolasy-U-1808-1850, 1861-1867, 1918
Truskolasy-Z-1808-1850, 1861-1867, 1918
Włodowice-U-1833-1834

Dziękuję wszystkim indeksującym, w szczególności dziękuję p. Romanowi za zrobienie porządku w indeksach par. Trukolasy i przesłanie prawie 24 tys. wpisów.


Kiedy można się spodziewać tych  i innych już zindeksowanych danych a jeszcze nie udostępnionych w zasobach w biblioteki?

Pozdrawiam JKR.
The following user(s) said Thank You: Maria Nowicka-Ruman

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu - 5 lata 2 tygodni temu #35946 przez Szymon Gruca
Replied by Szymon Gruca on topic Indeksy metrykalne

RomanK (Roman Kempa) napisał: Moja praca to mały pikuś przy Potęgach tej pracy naszego Forum.

Panie Romanie, wszystkim indeksującym należy się uznanie od wszystkich, którzy kiedykolwiek skorzystali z wyszukiwarki indeksów. Dla mnie to oczywiste.

jr120065 (J K R) napisał: Kiedy można się spodziewać tych  i innych już zindeksowanych danych a jeszcze nie udostępnionych w zasobach w biblioteki?

Panie J K R
Dodałem ostatnie pliki z indeksami do biblioteki. Jeśli brakuje innych plików, to proszę o wskazanie braków.

Szymon Gruca
Ostatnia5 lata 2 tygodni temu edycja: Szymon Gruca od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu - 5 lata 2 tygodni temu #35947 przez J K R
Replied by J K R on topic Indeksy metrykalne
Pisząc ten ostatni post Panie Szymonie miałem na myśli ostatnią datę dodania do biblioteki która była z dnia 22 Dec 2018 r. 
Obecnie dodał Pan 20 indeksacji (dzięki) a chyba było 26 przesłanych ale to jeszcze można uzupełnić.
Duży plus to to, że prawidłowo funkcjonuje wyszukiwanie, przechodzenie na następną stronę spisu.

Pozdrawiam JKR.
Ostatnia5 lata 2 tygodni temu edycja: J K R od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #35948 przez Szymon Gruca
Replied by Szymon Gruca on topic Indeksy metrykalne

jr120065 (J K R) napisał: Pisząc ten ostatni post Panie Szymonie miałem na myśli ostatnią datę dodania do biblioteki która była z dnia 22 Dec 2018 r. 
Obecnie dodał Pan 20 indeksacji (dzięki) a chyba było 26 przesłanych ale to jeszcze można uzupełnić.

Nie mam w tej chwili dostępu do tych danych, sprawdzę w sobotę.

jr120065 (J K R) napisał: Duży plus to to, że prawidłowo funkcjonuje wyszukiwanie, przechodzenie na następną stronę spisu.

Jeżeli tutaj nastąpiła jakaś zmiana, to bardzo się cieszę, ale to nie nastąpiło w wyniku mojej ingerencji tylko aktualizacji komponentu dokonanej przez autorów.

Szymon Gruca

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #35959 przez GRZEGORZ BORECKI
Replied by GRZEGORZ BORECKI on topic Indeksy metrykalne
Witam, 
czy te zindeksowane skany z parafii Truskolasy są dostępne on - line?

Pozdrawiam
Grzegorz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie