Franz Hoffman-Altendorf.Opracowanie genealogiczne.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #34714 przez Rafał Wojtas
Witam.

Proszę o kontakt z potomkami Franza Hoffmana urodzonego we wsi Stara Ves (Altendorf),
zm.w 1827r.w Kamienicy Polskiej.W szczególności z rodzinami Pilc, Libiszewscy, Laskowscy,
Szulc, Rudziów, Królikowscy, Mikulscy.
Jestem praprawnukiem Anny Matyldy Jukel zd.Hoffman urodzonej w Kamienicy Polskiej,wnuczki
Franza Hoffmana i Victorii zd.Stoy.
Udało mi się odnależć lub raczej udowodnić który  z trzech Franciszków urodzonych między 1780 a 1783
rokiem we wsi Altendorf jest  naszym przodkiem.Dzięki temu opracowałem drzewo genealogiczne
Franza Hoffmana we wszystkich liniach sięgające w większości aż do początków 16 wieku .
Są tam także akty notarialne zakupu gruntów i nieruchomości naszych przodków począwszy od 1580 roku a
także ich zawody i spis prac jakie musieli wykonywać dla dworu (informacje zebrane z Pozamkowych knih
i Urbářów).

Pozdrawiam.
Rafał

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #34715 przez Urszula Rosolińska-Ratman
Replied by Urszula Rosolińska-Ratman on topic Franz Hoffman-Altendorf.Opracowanie genealogiczne.
Dzień dobry,
W drzewie genealogicznym Ratmanów mam Joannę Hoffmann, żonę Augusta Ratmana, ( ur. 16.08.1823 w Altendorf, zm. 09/21.12.1878 w Kamienicy Polskiej ) córkę Franciszka Hoffmann i Wiktorii Stoy. Wspólnie z potomkiem ich córki, również Joanny, ustaliliśmy dalsze jej losy, ale w sprawie szczegółów tej linii rodu bardziej kompetentny jest jej potomek. Adres prześlę na skrzynkę prywatną.
Pozdrawiam
Urszula Rosolińska-Ratman
The following user(s) said Thank You: Rafał Wojtas

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie