Akt Urodzin - nie moge znalac

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #36343 przez Karen Gladysz-Gryff
Akt Urodzin - nie moge znalac was created by Karen Gladysz-Gryff
Proszę, czy mogę zapytać, czy może istnieć jakikolwiek powód urodzenia, który nie został odnotowany w latach 1802-1804 w Kuźniczej. Krewny zmarł w 1867 r. W wieku 64 lat. Zmarł w Walichnowach, ale w swoim wpisie o śmierci wspomina, że ​​urodził się w Kuźniczej. Proszę, mogę poprosić o radę. Wdzięczne dzięki.

Nazwiskiem krewnego był Kacper Julian Gladysz. Był bratem mojego wielkiego prapradziadka Kajetana Romana Gladysza (widziałem to także jako Kajetan Wawryniec Gladysz). Kajetan Gladysz urodził się w 1805 r. W Marionowej Kuźnicy. 
Załączniki:
Ostatnia4 lata 11 miesiąc temu edycja: Karen Gladysz-Gryff od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36346 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Akt Urodzin - nie moge znalac
Kużnica marianowa należała do parafii Św.Zygmunta w Częstochowie.Czy przejrzał Pan metryki?
The following user(s) said Thank You: Karen Gladysz-Gryff

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36348 przez Karen Gladysz-Gryff
Replied by Karen Gladysz-Gryff on topic Akt Urodzin - nie moge znalac
Droga Pani Hofman-Polanska, Dziękuję - przeglądałem lata 1801, 1802 i 1803 dla Marionowego Kuźniczej, ale nie dla Sw Zygmunta. Myślę, że sprawdzałem każdy wpis w 1803 r. Niezależnie od parafii, ale spojrzęponownie. Dziękuję za pomoc.
The following user(s) said Thank You: Hanna Hofman-Polańska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36351 przez Danuta Blachnicka-Łebek
Replied by Danuta Blachnicka-Łebek on topic Akt Urodzin - nie moge znalac
Mam takie informacje: Gładysz Wojciech + Salomea Skąpska oboje zmarli przed 1811 rokiem. Wojciech był ekonomem we wsi Plucice parafia Gorzkowice potem Kuźnica Maryanowa. potwierdzenie że szlachata w akcie ślubu 51/1811 w kłobucku. Mieli dzieci: Gładysz Ignacy / Dominik Ignacy  i Ignacy Jan Kanty .
Dominik Ignacy około 1803 poślubił Brocką Teklę i mieli dzieci:
Gładysz Augustyn Ignacy Ludwik ur 27 się 1804 chrzest częstochowa mieszkali w kuźnicy Marianowej , 
Kajetan Wawrzyniec ur 1805 w kuźnicy Maryanowej chrzest Częstochowa 
Stefan ur 22 września 1807 w kuźnicy Marianowej chrzest częstochowa
Jadwiga teresa ur 1808 urodzona w kuźnicy Maryanowej chrzest Częstochowa

Gładysz Ignacy Jan Kanty poślubił 4 lutego 1811 Chociszewską Antoninę Maryannę i mieli dzieci: Gładysz Leon ur 1812 w pierzchnie chrzest Kłobuck akt 178/1812/kłobuck 
iTeofil Feliks ur 1813 w pierzchnie chrzest kłobuck akt 30/1813/kłobuck
rodzice Chociszewskiej Antoniny maryanny to: Szlachcic Chociszewski Jakub zm przed 1816 i Ewa Rychłowska zm przed 1811
 
The following user(s) said Thank You: Karen Gladysz-Gryff

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36354 przez Karen Gladysz-Gryff
Replied by Karen Gladysz-Gryff on topic Akt Urodzin - nie moge znalac
Droga pani Blachnicka-Lebeck. Dziękuję bardzo za wszystkie te informacje. Jest dużo informacji. Znalazłem większość, ale nie wszystkie, więc bardzo dziękuję. Czy mogę zapytać, czy pani jest krewną? Pani ma tak wiele dobrych informacji. Znalazłem informacje, które nie korelują, a to jest mylące. Wpiszę coś, co pokaże dziwactwa. Dziękuję bardzo za życzliwość i pomoc. Pozdrawiam serdecznie, Karen Gladysz-Gryff

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36373 przez Danuta Blachnicka-Łebek
Replied by Danuta Blachnicka-Łebek on topic Akt Urodzin - nie moge znalac
Gładyszowie to moi sąsiedzi. Niestety to inna rodzina. Jeżeli są jakieś niejasności lub błędy to proszę napisać.Sprawdzę.
The following user(s) said Thank You: Karen Gladysz-Gryff

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie