Szkolnictwo w parafii Zrębice przed 1916 rokiem

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu - 4 lata 2 miesiąc temu #38512 przez Arkadiusz Pluta
Szkolnictwo w parafii Zrębice przed 1916 rokiem was created by Arkadiusz Pluta
Witam
Na stronie Szkoły Podstawowej w Zrębicach przeczytałem z zaciekawieniem plik „Historia szkoły i oświaty w Zrębicach”, który opisuje historię szkoły od 1916 roku. Oto link.

szkola.zrebice.pl/historia-szkoly-i-oswiaty-w-zrebicach/

Czując się troszkę zobowiązany jako były uczeń tej szkoły postanowiłem sięgnąć bardziej wstecz. Poniżej  przedstawiam w załączniku moje  znaleziska dotyczące szkolnictwa w parafii Zrębice przed 1916 rokiem
Załączniki:
Ostatnia4 lata 2 miesiąc temu edycja: Arkadiusz Pluta od.
The following user(s) said Thank You: Maria Nowicka-Ruman, Rafał Molencki

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #38514 przez Marek Romański
Replied by Marek Romański on topic Szkolnictwo w parafii Zrębice przed 1916 rokiem
Witam Panie Arku. Nie wiem czy Pan wie, ale w GOK w Olsztynie powstaje album o parafii w Zrębicach. Zapraszam do współpracy. Spotykamy się w każdy drugi poniedziałek miesiąca w godzinach 18-20. Mam pytanie czy możemy skorzystać z Pana wiedzy przedstawionej w tekście. Czy mógłby Pan podać źródło informacji. Pozdrawiam Marek Romański 

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #38520 przez Arkadiusz Pluta
Replied by Arkadiusz Pluta on topic Szkolnictwo w parafii Zrębice przed 1916 rokiem
Witam Panie Marku. Oczywiście można skorzystać z mojego materiału w tak szczytnej sprawie.  Co do źródeł to postaram uzupełnić to moje opracowanie w wolnym czasie i prześle Panu (proszę tylko podać prywatnego e-maila).  Te źródła to efekt moich poszukiwań genealogicznych zarówno w internecie jak i w archiwach. Chociaż mieszkam w Katowicach, to chętnie przyjechałbym do GOK w Olsztynie w  jakiś poniedziałek (albo 27 stycznia lub 10 lutego, o ile dobrze to liczę).  Chętnie zapoznałbym się z materiałami dotyczącymi parafii Zrębic już zgromadzonymi i być może udało mi się coś jeszcze wnieść do tych prac nad albumem. Pozdrawiam Arkadiusz Pluta

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #38525 przez Marek Romański
Replied by Marek Romański on topic Szkolnictwo w parafii Zrębice przed 1916 rokiem
Witam ponownie. Mój e-mail marekr.76@o2.pl Telefon 661812581. Najbliższe spotkania w GOK Olsztyn to 10 luty oraz 9 marca. Pozdrawiam Marek Romański 

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie