Poszukiwania Uszyce

Więcej
4 lata 1 tydzień temu #39118 przez Henryk Symainski
Poszukiwania Uszyce was created by Henryk Symainski
Witam, jestem tutaj nowy na forum i od niedawna też zajmuję się genealogią mojej rodziny, szukam rodziców moich dziadków z Uszyc, mam bardzo mało informacji o nich i wiem tylko tyle że zmarli  po 1942 roku. Posiadam mikrofilmy z tej parafii które niestety nie są kompletne i z tego powodu nie mogę ustalić kim byli rodzice moich pradziadków. W tamtym roku byłem w Uszycach u księdza ale on ze względu na RODO mógł pokazać mi tylko konkretne daty których ja nie mam. Jedyną szansą jest odnaleźć akt zgonu mojego pradziadka, prawdopodobnie w 1944 roku, czy jest jakaś możliwość dostać ten akt bez wizyty w archiwum w częstochowie ?
Pozdrawiam
Henryk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 1 tydzień temu #39120 przez Rafał Molencki
Replied by Rafał Molencki on topic Poszukiwania Uszyce
Przypuszczam, że tak "świeże" księgi powinny być w USC w Gorzowie Śląskim, trzeba do nich zadzwonić. A starsze akta 1874/5-1906 są zeskanowane:

szukajwarchiwach.pl/8/283/0/1/str/2/15#tabSerie

Jeśli pradziadek zmarł w 1944, to jest szansa że ożenił się, a być może i urodził w tym właśnie okresie. Kiedy urodził się dziadek?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 1 tydzień temu #39128 przez Henryk Symainski
Replied by Henryk Symainski on topic Poszukiwania Uszyce
Dziękuję za odpowiedz.
Mój dziadek urodził się w 1904 ale jego najstarszy brat w 1896, w 1896 odbył się też prawdopodobnie ślub pradziadków ale tego roku brakuje.
Pradziadek urodził się prawdopodobnie 25.11. 1869 ale tego też nie sprawdzę bo mikrofilmy które posiadam kończą się w 1855.
Nie zostanie nic innego jak skontaktować się z USC Gorzów Śl.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Henryk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie