Lustracja 1789 starostwo kłobuckie

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1611 przez Mariusz Kolmasiak
Replied by Mariusz Kolmasiak on topic Odpowiedź:Lustracja 1789 starostwo kłobuckie
Witam!

Czy istnieją jakieś związki Pani Gadomskich z Kunowem koło Ostrowca Świętokrzyskiego?


Pozdrawiam
MK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1615 przez Agnieszka Tokarska
Replied by Agnieszka Tokarska on topic Odpowiedź:Lustracja 1789 starostwo kłobuckie
w tej chwili to nic na temat Kunowa do mnie nie dotarło, ale nie wykluczam, bo na temat rodziny Gadomskich naprawdę niewiele wiem, mój pradziadek był Gadomski ur. się w Miedźnie a mieszkał i umarł w Częstochowie jego rodzice to Helena i Stefan Gadomski i praktycznie cała wiedza na rodzinę z jego strony na tym się kończy

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1616 przez Mariusz Kolmasiak
Replied by Mariusz Kolmasiak on topic Odpowiedź:Lustracja 1789 starostwo kłobuckie
Stan wiedzy na temat moich Gadomskich również jest niewielki więc nie wiem, czy mieli krewnych w tych stronach. Mąż mojej prababci Franciszek mieszkał przed I wojną światową w Siennie koło Iłży, a miał się urodzić właśnie we wspomnianym dość pobliskim Kunowie. Ich dzieci rozjechały się po II wojnie światowej do Starachowic, Wałbrzycha i Wrocławia.

Dodam na koniec, że w Kłobucku w blokach po stronie ośrodka zdrowia, poczty i domu dziecka mieszkają obecnie jacyś Gadomscy. Może to akurat Pani krewni.


Pozdrawiam
MK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1617 przez Agnieszka Tokarska
Replied by Agnieszka Tokarska on topic Odpowiedź:Lustracja 1789 starostwo kłobuckie
być może, tylko mnie raczej trudno będzie to sprawdzić bo mieszkam aż w Kołobrzegu :), dzwoniłam do ks. Proboszcza w Miedźnie z prośbą o odszukanie aktu chrztu pradziadka, nie był zbyt zachwycony moją prośbą, w ostateczności zgodził się jednak sprawdzić, mam nadzieję, że coś znajdzie
pozdrawiam
Aga

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1618 przez Lech Ciuk
Replied by Lech Ciuk on topic Odpowiedź:Lustracja 1789 starostwo kłobuckie
Szukam śladów prababci w Białej. Nazwisko - Kuczera. :(

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1639 przez Radosław Jamróz
Replied by Radosław Jamróz on topic Odpowiedź:Lustracja 1789 starostwo kłobuckie
Witam!

Z Białej Dolnej pochodzą moi pradziadowie o nazwiskach: Kalwik, Kokot, Wojtasik i Kobyłkiewicz.
Najstarsze ze znanych mi osób to:
Jan Wojtasik (1836 -)
Małgorzata Kokot (ok. 1836 -) /jej brat Mikołaj Kokot
Antoni Kobyłkiewicz (ok. 1780 -) /żona Franciszka
Marianna Kalwik (1816 - ) /brat Jan Kalwik (1824 -)

Jeśli znalazł by Pan czas na zerknięcie na te nazwiska to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam!
Radosław Jamróz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie