Aktualnie indeksowane parafie.

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #36942 przez Izabela Biś
Replied by Izabela Biś on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam !

Wysłałam indeksy urodzeń parafii Kłobuck za lata 1868-1877.
Będę kontynuowała indeksację kolejnych roczników z tej parafii zgodnie z wcześniejszym zobowiązaniem :
- urodzenia od 1878 w górę,
- małżeństwa od 1838 w górę,
- zgony od 1828 w górę

Pozdrawiam
Iza
The following user(s) said Thank You: Roman Wierus, Maria Nowicka-Ruman, Michał Mugaj, Krzysztof Kucharski, Jan Karkutkiewicz, Stanisław Jegier, Michał Urbaniak, Rafał Molencki, Elzbieta Rasinska - Latella, Kathryn Thomas and 1 other people also said thanks.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Jan Arabas
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
  • teraz Gdynia, przodkowie w Gidlach i Maluszynie
Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #36946 przez Jan Arabas
Replied by Jan Arabas on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam,

Wysłałem indeks zgonów parafii Maluszyn za lata 1782-1804 wg. księgi metrykalnej w AACz.

Rozpoczynam indeksację najstarszej księgi metrykalnej tej parafii (UMZ) za lata 1637-1731.
Ze względu na zakres i stopień trudności zajmie ta praca dobre kilka miesięcy.
Pozdrawiam
arjanek48

arjanek48
The following user(s) said Thank You: Roman Wierus, Maria Nowicka-Ruman, Michał Mugaj, Justyna W., Izabela Biś, Rafał Molencki, Elzbieta Rasinska - Latella, Kathryn Thomas

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #36950 przez Krzysztof Kucharski
Replied by Krzysztof Kucharski on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam
Wysłałem do biblioteki 172 akta urodzeń z par.Kruszyna z lat 1688 - 1715  - z par.Mykanów z 1746 r - 45 aktów / z tego Mykanów - 14 i Cykarzew - 31 / oraz 7 aktów z par Biała znalezionych w alegatach
         Pozdrawiam
The following user(s) said Thank You: Roman Wierus, Jerzy Bartnicki, Maria Nowicka-Ruman, Michał Mugaj, Teresa Cybulska, Justyna W., Stanisław Jegier, Barbara Bożek-Pattern, Izabela Biś, Rafał Molencki and 3 other people also said thanks.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #36995 przez Stanisław Jegier
Replied by Stanisław Jegier on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam.

Dzisiaj wysłałem zindeksowane metryki urodzeń z parafii św. Zygmunta, w Częstochowie, z 1900 r. /2100 pozycji/.

Teraz będę indeksował metryki urodzeń z tej parafii z 1901 r.

Pozdrawiam
Stanisław Jegier
The following user(s) said Thank You: Jerzy Bartnicki, Maria Nowicka-Ruman, Michał Mugaj, Krzysztof Kucharski, Jan Karkutkiewicz, Teresa Cybulska, Michał Urbaniak, Izabela Biś, Rafał Molencki, Elzbieta Rasinska - Latella and 4 other people also said thanks.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #37159 przez Krzysztof Kucharski
Replied by Krzysztof Kucharski on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam
Wysłałem do biblioteki akta urodzeń z par.Mykanów i par.Mykanów / filia Cykarzew / z lat 1747 - 1750 oraz 142 akta ślubów z par.Kruszyna / w tym lata 1689-1691 i 1708-1715 - spis pełny /
Spisuję małżeństwa z par Mykanów a lat 1795-1810

   Pozdrawiam
The following user(s) said Thank You: Maria Nowicka-Ruman, Michał Mugaj, Teresa Cybulska, Justyna W., Izabela Biś, Rafał Molencki, Elzbieta Rasinska - Latella, Wojciech Wochal, Kathryn Thomas

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu - 4 lata 7 miesiąc temu #37184 przez Barbara Bożek-Pattern
Replied by Barbara Bożek-Pattern on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam Panie Krzysztofie.
Ja mam już zrobioną "łacinę" z Mykanowa. Teraz tylko muszę znaleźć czas aby wpisać wszystko do komputera i wysłać.
Pozdrawiam,
Ostatnia4 lata 7 miesiąc temu edycja: Barbara Bożek-Pattern od.
The following user(s) said Thank You: Michał Mugaj

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie