AP Częstochowa - potrzebuję pomocy

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8124 przez Iwona Wojtecka
AP Częstochowa - potrzebuję pomocy was created by Iwona Wojtecka
Potrzebuję pomocy do sprawdzenia w AP Częstochowa alegaty do jednego ślubu. Chodzi o parafię Przyrów, rok 1853 - ślub Fryderyk Andre i Józefa Blacharska. Chodzi o wszelkie dane o Fryderyku Andre. Proszę o zrobienie zdjęcia lub wynotowania treści, albo chociaż o spisanie potrzebnych sygnatur abym mogła sobie to zamówić w Archiwum.Akt ślubu mam, ważna jest alegata.

Iwona

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8127 przez Helena Matuszczyk
Replied by Helena Matuszczyk on topic AP Częstochowa - potrzebuję pomocy
Pani Iwono nie potrzebuje Pani żadnych sygnatur.Proszę napisać do AP maila na adres: archiwumpanczwa@interia.eu Proszę podać o jaki akt Pani chodzi podając rok ,nazwiska może byc nr.aktu,oczywiście parafię.Proszę zaznaczyć że chodzi Pani tylko o alegata. Jeśli do danego aktu są alegata ,znajdą odpiszą,podadzą kwotę i nr.konta na który trzeba wpłacić. Koszty to 3 zł za stronę plus 8 zł koszty wysyłki/jeśli chodzi o skany/.
W tej chwili załatwiają to bardzo szybko.Pozdrawiam Helena Matuszczyk.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8128 przez Iwona Wojtecka
Replied by Iwona Wojtecka on topic AP Częstochowa - potrzebuję pomocy
Dziękuję za informację, zawsze jak zamawiałam akty z jakiegoś archiwum to podawałam sygnatury. Bez podania sygnatur to archiwum liczyło za kwerendę.

Iwona

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8131 przez Helena Matuszczyk
Replied by Helena Matuszczyk on topic AP Częstochowa - potrzebuję pomocy
Przepraszam pomyliłam się ,podałam cenę kserokopii, skany są droższe bo dochodzi cena płyty. W AP Częstochowa w obrębie dwóch lat szukają za darmo nie licząc kwarendy. Od lat w ten sposób zamawiam akty i alegata do nich. Pozdrawiam Helena Matuszczyk.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8134 przez Iwona Wojtecka
Replied by Iwona Wojtecka on topic AP Częstochowa - potrzebuję pomocy
A po co płyta? na maila nie wysyłają? Z archiwum z Kielc i Włocławka zawsze na maila dostawałam skany 4 zł w Kielcach, 2 zł Włocławek

Iwona
The following user(s) said Thank You: Helena Matuszczyk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8136 przez Helena Matuszczyk
Replied by Helena Matuszczyk on topic AP Częstochowa - potrzebuję pomocy
Naprawdę nie wiem czy wysyłają na maila ,proszę zapytać.Ja jak zamawiałam skany przysyłali mi na płycie.Ostatnio zamawiam tylko kserokopie.Myślę,że jak Pani zapyta to podadzą wszystkie możliwości. Pozdrawiam HM.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie