Ludność żydowska woj. krakowskiego w okresie Sejmu Czteroletniego

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #10475 przez Maria Nowicka-Ruman
Posiadam spis który dotyczy ludności żydowskiej zamieszkałej w powiecie krakowskim, ksiąskim, leleowskim i proszowskim.
Zainteresowanym służę pomocą. Maria.
Ostatnia10 lata 7 miesiąc temu edycja: Maria Nowicka-Ruman od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #10484 przez rafał Kaucz
byłbym zainteresowany wykazem ludności zydowskiej z powiatu lelowskiego z miejscowości Żarki, Jaworznik, Choroń, Przybynów, Wysoka Lelowska, Trzebniów, Postaszowice, Myszków, Nowa Wieś,Włodowcice, Góra Włodowska, Kotowicew i Parkoszowice w jakiej formie ma pani te dane skany czy inna forma. Taki wykaz byłby mi przydatny do pracy magisterskiej na temat Zespół dóbr żarecko-mirowskich w XVII-XVIII wieku pod władaniem Korycińskich herbu Topór i Męcińskich herbu Poraj mogę podesłać mejla ewentualnie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #10487 przez Maria Nowicka-Ruman
Panie Rafale jest to książka o tytule jak wyżej. Z miejscowości które Pan podał są tylko dane dotyczące mieszkańców Żarek, Trzebniowa, Nowej wsi, Włodowic.

Mam również scan aktu notarialnego z pocz XIXw (nie wiem czy ten okres jest w sferze Pana zainteresowań) dot. sprzedaży przez Stanisława Męcińskiego Franciszkowi Stadnickiemu dóbr Choronia, Przybynowa, Zaborza i Poraja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #10490 przez Lech Ciuk
Pani Mario. Interesuje mnie ta sprawa a dotyczy Żarek. Czy można nabyć tę książkę? i gdzie?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #10495 przez Arkadiusz Pluta
Także jestem zainteresowany tym spisem ludności żydowskiej z Żarek oraz spisem z Olsztyna- jeśli takowy jest? Chodzi mi dokładnie o sprawdzenie nazwiska Dyenski, Dyienski (Dyjeński) albo Dyjka lub Dyja.

Z góry dziękuję za pomoc.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #10499 przez Tomasz Krzywanski
The following user(s) said Thank You: Lech Ciuk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie