GTG "Silius Radicum"

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #12545 przez Damian Jureczko
GTG "Silius Radicum" was created by Damian Jureczko
Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy!
Z końcem września 2013r. kilka osób z Piekar Śląskich i okolic, interesujących się genealogią, postanowiło raz w miesiącu spotykać się, aby razem czerpać radość ze wspólnego poszukiwania Przodków i zgłębiania ich historii.
Z racji tego, że do najbliższych towarzystw genealogicznych było nam trochę daleko, postanowiliśmy utworzyć własne, którego głównym polem działania byłby teren Górnego Śląska. Tak powstało Górnośląskie Towarzystwo Genealogiczne "Silius Radicum", posiadające statut stowarzyszenia zwykłego. Nie ogłaszaliśmy tego faktu, gdyż pierwsze miesiące zaprzątały nam głównie sprawy organizacyjne oraz rejestracja towarzystwa.
Jako członkowie GTG czujemy się zobowiązani współpracować z innymi podobnymi stowarzyszeniami. Mamy nadzieję, że znajdziemy swoje miejsce obok działajacych juz na terenie Śląska towarzystw z Wrocławia, Częstochowy, Sosnowca i Opola. Liczymy, że bliska odległość Piekar Śląskich (bedących naszą siedzibą) od Katowic pozwoli nam nawiązać pozytywne i owocne w skutkach relacje z Archiwum Archidiecezjalnym i Archiwum Państwowym w Katowicach,
a takze z innymi instytucjami miast górnośląskich posiadajacymi zasoby archiwalne interesujące nas oraz genealogów z całego kraju.
Nasza strona internetowa jest w trakcie realizacji i w niedługim czasie zaistniejemy również w sieci, tymczasem wszelkie pytania proszę kierować na adres mailowy GTG: siliusradicum@wp.pl

Członkowie GTG "Silius Radicum"
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Barbara Kazimierska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Piotr Gerasch
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 miesiąc temu #12550 przez Piotr Gerasch
Replied by Piotr Gerasch on topic GTG "Silius Radicum"
Myśl na gorąco... Bez konsultacji. Po co macie wyważać otwarte drzwi. Czy nie lepiej w ramach "porozumienia" robić np. wspólną stronę?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #12571 przez Damian Jureczko
Replied by Damian Jureczko on topic GTG "Silius Radicum"
Panie Piotrze wysłałem kilka wiadomości, ale nie wiem czy nie doszły, czy może nie miał Pan możliwości odpisać. Bardzo proszę o kontakt na juras457@wp.pl lub na podany w mailu numer telefonu.
Damian Jureczko

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Piotr Gerasch
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 miesiąc temu #12573 przez Piotr Gerasch
Replied by Piotr Gerasch on topic GTG "Silius Radicum"
Damian (Piotrek jestem), doszły
Roboty w pracy mam po sufit, stąd nie odpowiedziałem jeszcze. Pozdrawiam
P

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #12574 przez Damian Jureczko
Replied by Damian Jureczko on topic GTG "Silius Radicum"
Rozumiem,zatem czekam.
Damian

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #12646 przez Halina Klimza
Replied by Halina Klimza on topic GTG "Silius Radicum"
Gratulacje dla Górnoślązaków
...i pomyślności
Halina
The following user(s) said Thank You: Damian Jureczko

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie