o. Izydor Starczewski

Więcej
10 lata 6 dni temu #13899 przez Maria Głębocka
o. Izydor Starczewski was created by Maria Głębocka
Zainteresowanych losem o. Izydora Starczewskiego zapraszam na prywatne konto. Maria Głębocka

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 6 dni temu - 10 lata 6 dni temu #13900 przez Florian Huras
Replied by Florian Huras on topic o. Izydor Starczewski
Z miłą chęcią ale jak mam podać priv.maila skoro nie widzę Pani profilu (priv. konta) na TGZC.
Ostatnia10 lata 6 dni temu edycja: Florian Huras od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 6 dni temu #13901 przez Szymon Gruca
Replied by Szymon Gruca on topic o. Izydor Starczewski
Niestety w systemie jest niepoprawnie zaimplementowana obsługa adresów użytkowników z polskimi znakami. Trudno powiedzieć czy błąd jest w samym systemie czy jest związany z ustawieniami serwera naszej firmy hostingowej.
Faktem jest, że profil: www.genealodzy.czestochowa.pl/pl/twoje-k...ile/Maria%20Głębocka nie zostanie znaleziony.
We wrześniu 2012 roku poradziłem sobie z tym, niestety w międzyczasie wyszła poprawka systemu i teraz poprzedni sposób nie działa.
Do adresu url zamiast nazwy użytkownika możne dodać numer identyfikacyjny, profil p. Marii znajdziesz tutaj:
www.genealodzy.czestochowa.pl/pl/twoje-konto/userprofile/1200
Jako rozwiązanie mogę w tej chwili jedynie zaproponować p. Marii zmianę nazwy użytkownika z "Maria Głębocka" na "Maria Glebocka" lud dowolny inny bez polskich znaków.

Szymon Gruca

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 6 dni temu - 10 lata 6 dni temu #13903 przez Florian Huras
Replied by Florian Huras on topic o. Izydor Starczewski
Po wpisaniu na podany przez Ciebie Szymonie adres pokazuje się priv Marii ale po wpisaniu wiadomości i wysłaniu pokazuje się komunikat że profil niedostepny
Ostatnia10 lata 6 dni temu edycja: Florian Huras od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie