Nie ma Koziegłów na Family Search

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #14678 przez Bogusława Dąbrowska
Nie ma Koziegłów na Family Search was created by Bogusława Dąbrowska
Ciekawe,co się stało że nie ma Koziegłów na FS?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #14679 przez Ireneusz Niemczyk
Replied by Ireneusz Niemczyk on topic Nie ma Koziegłów na Family Search
Dla administratora FS zapewne było proste - Koziegłowy to pewnie Koziegłówki i przetransferował całe Koziegłowy do folderu Koziegłówki. Sprawdziłem to na jednym linku, ale nagle duża ilość danych w Koziegłówkach była dla mnie zastanawiająca.

Pewnie znowu coś zmienią.

Pozdrawiam,

Ireneusz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #14687 przez Florian Huras
Replied by Florian Huras on topic Nie ma Koziegłów na Family Search
Zgada sie Panie Irku. Nie sprawdzałem do końca czy są wszystkie dokumenty parafii Koziegłowy w parafii Koziegłowki. Chciałem kontynuować śluby z lat 1864-1884 parafii Koziegłowy i rzeczywiście znalazłem je w Koziegłówkach.Zawiłe ale prawdziwe
Ostatnia9 lata 8 miesiąc temu edycja: Florian Huras od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #14693 przez Ireneusz Niemczyk
Replied by Ireneusz Niemczyk on topic Nie ma Koziegłów na Family Search
Również pomieszali np. w Krzepicach i Starokrzepicach, albo niedawno widziałem osobno Myszków, a teraz nie widzę go samodzielnie pozostawionego - zapewne przerzucili go do Żarek. Kiedyś robiliśmy listy o wstawianiu danych parafii "x" do identyfikatorów parafii "y", ale administratorzy FamilySearch (FS)tak często zmieniają FS, że nachodzi wątpliwość, czy dalej powinniśmy takie listy tworzyć. Dodatkowo możemy zauważyć w niektórych rocznikach podziały na pojedyncze karty, a później możemy zauważyć w drugiej części tegoż folderu/linku. A nawet wprowadzili podział na poszczególne roczniki! Chyba mają tendencję do zmian, żeby wykazać postęp, ale nie zauważyłem większej ilości folderów/linków. Zostaje nam święta cierpliwość i nieustępliwość.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie