Małżeństwa parafii Koziegłowy

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #31853 przez Agnieszka Bad
Replied by Agnieszka Bad on topic Małżeństwa parafii Koziegłowy
Szukam informacji na temat aktu mal. dotyczacych moich przodkow . Wiem ,ze slub odbyl sie w Kozieglowach 5 luty 1906r . pomiedzy Anna Walentek & Wincenty Banasinski . Niestety niemoge znalesc ich na Family Search , przeszukalam ksiegi i nie ma nic . Czy jest taka mozliwosc ,ze slub zostal zapisany w Kozieglowach a odbyl sie gdzies indziej ?
Dziekuje za jaka kolwiek pomoc.
A.Badora

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35176 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Małżeństwa parafii Koziegłowy
bereaza bereszka wystepuje u mnie prosze o kontakt na mojego e-maila annamaria1890@interia.pl
w tamtych czasach było popularne literówki związane z nazwiskami oraz zapis inny nazwiska
inny zapis brał sie z przezwiska bo wiele osów w danej wsi mislo to nazwisko i musieli ich odróznic od siebie wiec przezwiska nadawali z czasem przezwisko stalo sie nazwiskiem , do dzisiaj jest tak ze ludzie podluguja sie przezwiskiem danej osoby a nie nazwiskiem .
literówka w nazwisku tez byla bo kiedys nie pamietali dokladnie nazwisk bo pisac nie umieli tylko podawali jak pamietali i wszystko zalezalo od osoby co pisala akt

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35206 przez Agnieszka Bad
Replied by Agnieszka Bad on topic Małżeństwa parafii Koziegłowy

chrupka30 (Agnieszka Bad) napisał: Szukam informacji na temat aktu mal. dotyczacych moich przodkow . Wiem ,ze slub odbyl sie w Kozieglowach 5 luty 1906r . pomiedzy Anna Walentek & Wincenty Banasinski . Niestety niemoge znalesc ich na Family Search , przeszukalam ksiegi i nie ma nic . Czy jest taka mozliwosc ,ze slub zostal zapisany w Kozieglowach a odbyl sie gdzies indziej ?
Dziekuje za jaka kolwiek pomoc.
A.Badora


Akt mal. znalazlam na /w    szukajwarchiwach.pl/8/240/0/?q=akta+kozi...=15&page=1#tabZespol  


Jezeli ktos niemoze znalesc na Family Search osob,akt swioch przodkow  to mozna poszukac wlasnie na www.szukajwarchiwach.pl

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36244 przez Adam Wasilewski
Replied by Adam Wasilewski on topic Małżeństwa parafii Koziegłowy
Dzień dobry,
czy skany dokumentów parafialnych z Koziegłów są gdzieś dostępne w internecie, oprócz dat 1869-1913, które znalazłem na szukajwarchiwach? Na familysearch widzę tylko Koziegłówki, a Koziegłów niestety nie mogę znaleźć :(
z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam
Adam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #36245 przez Rafał Molencki
Replied by Rafał Molencki on topic Małżeństwa parafii Koziegłowy
Koziegłowy i Koziegłówki są niestety wymieszane na FamilySearch pod hasłem Koziegłówki. Ale są tam jedne i drugie. Tu na naszym forum można znaleźć podział:

www.genealodzy.czestochowa.pl/forum/foru...e-ksiegi-na-fs#29465

Także w indeksach wszystko jest prawidłowo rozdzielone. Powodzenia w poszukiwaniach!
Ostatnia4 lata 11 miesiąc temu edycja: Rafał Molencki od.
The following user(s) said Thank You: Marek Golachowski, Adam Wasilewski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #36974 przez Sebastian Korczak
Replied by Sebastian Korczak on topic Małżeństwa parafii Koziegłowy
Metryki ślubów z lat 1773-1805 dostępne są elektronicznie w Śląskiej Bibliotece Cyfrowej:
www.sbc.org.pl/dlibra/publication/384332/edition/362183
a przy okazji tam też znaleźć można metryki chrztów 1773-1795:
www.sbc.org.pl/dlibra/publication/384530/edition/362384
The following user(s) said Thank You: Maria Nowicka-Ruman, Roman Huras, Rafał Molencki, Adam Wasilewski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie