Topic-icon Małżeństwa Parafia Miedźno

4 lata 9 miesiąc temu #15552 przez Marek Mietelski (Marek Mietelski)
AM Miedźno 1900 r.

1.Jan Biernacki Marianna Ciesielska
2.Antoni Błaszczyk Anna Mrukowska
3.Jan Bielewski Katarzyna Sekret
4.Andrzej Bardziński Katarzyna Ryś
5.Piotr Bochenek Franciszka Pietrzak
6.Jacek Wochol Marianna Bzdzion
7.Wojciech Wosiński Teresa Jadwiga Darmochwaj
8.Franciszek Warchoł Zofia Mania
9.Jan Warniszyński Elżbieta Bednarek
10.Józef Wilk Florentyna Wit
11.Augustyn Góra Katarzyna Mrowiec
12.Andrzej Duszyński Ewa Borowiecka
13.Jan Deska Zofia Noszczyk
14.Wincenty Zielonka Katarzyna Sulkowska
15.Wincenty Zagozda Zofia Kluba
16.Józef Kiepura Zofia Turek
17.Franciszek Kępa Franciszka Strama
18.Tomasz Kałuża Katarzyna Mszyca
19.Józef Koza Józefa Kleszcz
20.Wojciech Kocik Marianna Chlastacz
21.Józef Karoń Zofia Psik
22.Franciszek Krawczyk Marianna Zielonka
23.Jan Kowalik Katarzyna Wolna
24.Antoni Kleszcz Marianna Mszyca
25.Wincenty Kasprzyk Anna Lis
26.Stanisła Kocemba Stanisława Łukasik
27.Antoni Leśnikowski Marianna Orszulak
28.Franciszek Michałowski Anna Sosnowska
29 Piotr Krasiński Katarzyna Cygan
30.Piotr Mrowiec Petronela Mrowiec
31.Piotr Mazik Teofila Pliszka
32.Walenty Mrukowski Julianna Błaszczyk
33.Franciszek Mszyca Katarzyna Mazurek
34.Władysław Mazurek Marianna Mszyca
35.Franciszek Maźniak Marianna Balas
36.Jan Mela Agnieszka Piątek
37.Antoni Mizera Józefa Krawczyk
38.Stanisław Mrowiec Katarzyna Leszczyńska
39.Józef Męzik Józefa Kleszcz
40.Marcin Mazik Marianna Kasprzyk
41.Wincenty Ochocki Józefa Andrzejewska
42.Stanisław Orszulak Agnieszka Piątek
43.Andrzej Piątek Marianna Wujec
44.Jacek Psik Katarzyna Pietras
45.Feliks Piech Zofia Pełka
46.Konstanty Puchała Marianna Źerdzińska
47.Józef Pasternak Jadwiga Zagozda
48.Michał Przygodzki Ewa Pietrzak
49.Antoni Pełka Marianna Mszyca
50.Stanisław Suchański Franciszka Balas
51.Ignacy Szrama Antonina Kapela
52.Franciszek Skowron Katarzyna Chudaszek
53.Jan Stojanowski Józefa Graczyk
54.Jan Sowinski Anna Czech
55.Leon Tokarski Julianna Noszczyk
56.Franciszek Szymonik Julianna Wypych
57.Franciszek Szczypior Zofia Kasprzyk
58.Franciszek Jarzębski Julianna Plaskacz
59.Jan Janas Zofia Kowalik


AM Miedźno 1899r.
1 .Józef Adamus Marianna Kasprzyk
2.Hipolit Buchliński Marianna Siejńska
3.Antoni Biernacki Julianna Wit
4.Balcer Wróbel Michalina Piotrowska
5.Maksymilian Wrzaskowski Władysława Grzelak
6.Franciszek Gatner Katarzyna Maj
7.Antoni Dratwa Wiktoria Jarzębska
8.Jan Dybiak Marianna Pełka
9.Walenty Deska Marianna Skowron
10. Tomasz Derejczyk Łucja Siewior
11.Józef Żurawski Teofila Cheluszka
12.Jan Zielonka Marianna Piech
13.Ignacy Klich Marcjanna Kukułka
14.Franciszek Kiedrzyn Marcjanna Koch
15.Józef Kleszcz Marianna Urbaniak
16.Jan Kostka Marianna Leśnikowska
17.Jan Kasprzyk Franciszka Leśnikowska
18.Józef Ligęza Wiktoria Habrajska
19.Franciszek Łakomski Anastazja Pietras
20.Jakub Lewandowski Filipina Zakrzewska
21.Stanisław Makles Katarzyna Bochnia
22.Szczepan Moskalik Marianna Sikora
23.Maciej Maźniak Zofia Skowron
24.Józef Majchrzak Anna Kloza
25.Adam Mikołowski Marianna Kleszcz
26.Tomasz Nowacki Antonina Gadomska
27.Walenty Osiewacz Stanisława Sitek
28.Stanisław Pełka Julianna Sułkowska
29.Marcin Paruzel Julianna Małyska
30.Jan Pośpiech Agnieszka Stryczek
31.Józef Sobociński Stanisława Kuś
32.Ignacy Sowiński Ludwika Rybka
33.Franciszek Turek Jadwiga Suchańska
34.Franciszek Janas Józefa Parowicz
35.Wincenty Szczypior Wiktoria Balas
36.Klemens Józiak Józefa Wysocka
37. Aleksander Janikowski Teresa Nowak

AM Miedźno1898r.
1.Jakub Bąk Marianna Pluta
2.Michał Wujec Anna Kowalczyk
3.Tomasz Derejczyk Agnieszka Kasprzyk
4.Andrzej Zielonka Wiktoria Wróż
5.Antoni Kukułka Józefa Karoń
6.Ludwik Kapacki Katarzyna Makles
7.Antoni Kasprzyk Józefa Kierach
8.Szczepan Kasprzyk Józefa Turek
9.Antoni Kasprzyk Stanisława Sowińska
10.Stanisław Kleszcz Franciszka Czerwińska
11.Franciszek Kasprzyk Katarzyna Świtała
12.Piotr Kleszcz Marianna Mrowiec
13.Jan Kosecki Józefa Cigan
14.Franciszek Kadłubicki Marianna Dlapińska?
15.Tomasz Lis Katarzyna Maśniak
16.Józef Leśnikowski Katarzyna Kotyl
17.Szymon Mrowiec Petronela Osiewacz
18.Franciszek Męzik Tekla Makles
19.Józef Miarka Katarzyna Szymonik
20.Antoni Męzik Agnieszka Wosińska
21.Karol Mszyca Marianna Słaba
22.Franciszek Michalski Jadwiga Górecka
23.Franciszek Orszulak Katarzyna Solecka
24.Antoni Psik Katarzyna Piech
25.Andrzej Psik Marianna Janeczek
26.Franciszek Psiuch Julianna Foszper?
27.Tomasz Plaskacz Marianna Swatek
28.Jan Pluta Stanisława Deska
29.Szymon Pełka Jadwiga Chlastacz
30.Paweł Psiuch Marianna Klara
31.Antoni Postawa Rozalia Piątek
32.Władysław Pietrzak Marianna Wit
33.Krzysztof Pytel Zuzanna Skowron
34.Franciszek Sikora Marianna ?
35.Józef Smoliński Katarzyna Zielonka
36.Jan Sikora Katarzyna Kowalik
37.Wawrzyniec Stachera Marianna Szeląg
38.Andrzej Tałaj Jadwiga Piątek
39.Kazimierz Turek Emilia Dedyk
40.Błażej Tałajczyk Małgorzata Gwóźdź ?
41.Józef Haze Katarzyna Kostka
42.Jan Haze Marianna Kleszcz
43.Jan Florentyna Weronika Fist ?
44.Antoni Cigan Anna Albinowska
45.Grzegorz Szczypior Agnieszka Chłód
46.Jan Jarzębski Zuzanna Mszyca

AM Miedźno 1897r.

1.Tomasz Borowiecki Marianna Smolińska
2.Wojciech Brzóska Franciszka Piątek
3.Józef Boblewski Marianna Franciszka Kasperkiewicz
4.Jan Bednarek Marianna Sowińska
5.Antoni Borycki Józefa Popenda
6.Józef Wit Katarzyna Deska
7.Jan Wypych Katarzyna Maj
8.Józef Wypych Marianna Pełka
9.Franciszek Zielonka Józefa Zielonka
10.Tomasz Zielonka Katarzyna Noszczyk
11.Jan Kluba Jadwiga Ficek
12.Jan Korzeniec Elżbiet Stachera
13.Wincenty Kowalik Katarzyna Makles
14.Franciszek Kasprzyk Katarzyna Wypych
15.Franciszek Klara Józefa Balas
16.Walenty Kasprzyk Zofia Wolna
17.Franciszek Kleszcz Helena Sołtysiak
18.Stanisław Krawczyk Rozalia Kluba
19 Jakub Kajdana Wiktoria Skoczylas
20.Adam Lasota Marianna Giza
21.Józef Łebek Józefa Kapler
22.Jan Myślikowski Anna Majchrzak
23.Aleksy Mszyca Marianna Suchańska
24.Julian Miarka Marianna Pasternak
25.Szymon Mrowiec Józefa Kocemba
26.Walenty Mela Marianna Plaskacz
27.Tomasz Makles Julianna Wojtera
28.Wojciech Obraniak Łucja Jaziak
29.Tomasz Ptak Katarzyna Plaskacz
30.Walenty Piątek Agnieszka Lis
31.Marcin Postawa Katarzyna Mszyca
32.Julian Pilarek Katarzyna Pełka
33.Walenty Pośpiech Marianna Jankowska
34.Jan Pabiś Antonina Kleszcz
35.Walenty Pietrzak Anna Cheluszka
36.Jan Pilśniak Petronela Mikołowska
37.Józef Swatek Marianna Panicz
38.Tomasz Sikora Katarzyna Tałajczyk
39.Władysław Sieiński Franciszka Goździecka
40.Andrzej Skoczylas Agnieszka Myslikowska
41.Franciszek Świtała Marianna Tałaj
42.Jan Turek Marianna Turek
43.Marcin Freus Józefa Słomian
44.Stanisław Chudaszek Marianna Górna
45.Józef Chłód Katarzyna Kasprzyk
46.Antoni Szwczyk Katarzyna Piątek
47.Franciszek Szulc Paulina Kania
48.Stanisław Szymonik Zofia Kowalik
49.Aleksander Jaros Antonina Troch
50.Jan Jach Stanisława Strzeszyna

AM Miedźno 1896r
1.Marcin Biernacki Marianna Owczarek
2.Józef Bednarkiewicz Stnisława Rybka
3.Wiktor Bartoszuk Józefa Pisula
4.Jan Górecki Marianna Mazurek
5.Ignacy Drobczyk Katarzyna Wielgosz
6.Melchior Dębowski Marcjanna Psiuch
7.Paweł Deska Katarzyna Leśnikowska
8.Piotr Jelonek Józefa Janikowska
9.Piotr Wawrzyniec Kasprzyk Agnieszka Pełka
10.Jan Kacmarzyk Antonina Freus
11.Michał Kasprzyk Józefa Kasprzyk
12.Wincenty Konieczny Marianna Sitek
13.Józef Koszczyk Marianna Kasperkiewicz
14.Grzegorz Kur Leokadia Antczak
15.Franciszek Mazik Katarzyna Leśnikowska
16.Jan Mikołajczyk Katarzyna Plaskacz
17.Ignacy Mszyca Marianna Turek
18.Konstanty Makles Józefa Kachel
19.Melchior Makles Franciszka Sołtysiak
20.Marcin Matys Katarzyna Skowron
21.Józef Noszczyk Julianna Derejczyk
22.Piotr Osiewacz Marianna Płoska
23.Józef Orszulak Franciszka Gajda
24.Antoni Orszulak Agnieszka Kotyl
25.Józef Puchała Marianna Sekret
26.Walenty Pisula Balbina Kasprzyk
27.Wojciech Pietrzak Zuzanna Korzeniec
28.Stanisław Pełka Anna Noszczyk
29.Jan Puchała Marianna Psiuch
30.Jan Pietrowski Zofia Makles
31.Jan Pluta Franciszka Popenda
32.Stanisław Plaskacz Bronisława Maźniak
33.Józef Pełka Katarzyna Majdzik
34.Feliks Sikora Marianna Sendal
35.Antoni Turek Julianna Świtała
36.Bolesław Tokarski Marianna Sójka
37.Józef Foszner Franciszka?
39.Stefan Cheluszka Marianna Borycka
40.Józef Jaworski Honorata Przybylska
41.Michał Janus Zofia Goździecka

AM Miedźno 1895r.
1.Józef Borgul Anna Zając
2.Józef Borycki Zofia Lis
3.Aleksander Bulik Marianna Kiepura
4.Franciszek Wielgosz Józefa Bagińska
5.Walenty Wojtera Marianna Kotowicz
6.Stanisław Wujec Józefa Pełka
7.Ignacy Wąs Julianna Makles
8.Franciszek Wypych Józefa Derejczyk
9.Jan Wójcik Marianna Ciborska
10.Franciszek Grzeliński Marianna Jędraszczak
11.Józef Gradzik Katarzyna Kowalik
12.Antoni Gaweł Marianna Korzeniec
13.Andrzej Gąsior Katarzyna Wróż
14.Franciszek Dobroś Agnieszka Kocemba
15.Piotr Jędrysiak Józefa Dorożyńska
16.Antoni Zielonka Katarzyna Leśnikowska
17.Walenty Kachel Katarzyna Balas
18.Tomasz Kurkowski Petronela Piątek
19.Józef Kasprzyk Katarzyna Kajdana
20.Jakub Kowalczyk Marcjanna Ficek
21.Józef Kocot Katarzyna Sikora
22.Andrzej Kwiatkowski Elżbieta Mąkosza
23.Michał Leśniak Agnieszka Idasz
24.Wojciech Leśnikowski Katarzyna Zielonka
25.Wojciech Lasota Marianna Szczypior
26.Jan Mszyca Marianna Kowalik
27.Jan Morga Emilia Balas
28.Mateusz Makles Julinna Wujec
29.Piotr Mszyca Józefa Szymonik
30.Gabriel Józef Macherzyński Petronela Mrowiec
31.Mikołaj Napieraj Marianna Bernaś
32.Józef Orszulak Marianna Pietras
32.Wojciech Psiuch Rozalia Smolinska
33.Franciszek Psiuch Marianna Starzyńska
34.Antoni Plaskacz Zuzanna Kasprzyk
35.Szymon Sikora Magdalena Klekowska
36.Andrzej Śliwka Marianna Zielonka
37.Antoni Sułkowski Katarzyna Bedła
38.Walenty Słomian Agnieszka Kleszcz
39.Józef Sikora Balbina Makles
40.Bolesław Sowa Katarzyna Kloczek
41.Józef Tałajczyk Marianna Bochnia
42.Andrzej Florek Elżbieta Kasprzyk
43.Jan Freus Jadwiga Makles
44.Jan Habrajski Anna Olejnik
45.Jan Chwał Teodozja Szczypior
46.Piotr Chłód Agnieszka Izdebska
47.Franciszek Szewczyk Jadwiga Pełka
48.Jan Karol Janikowski Józefa Pluta

AM Miedźno 1894r.
1.Józef Adamus Zuzanna Skowron
2.Michał Wochoń Józefa Pluta
3.Paweł Gradzik Marianna Plaskacz
4.Antoni Grygiel Marianna Zagozda
5.Andrzej Deska Katarzyna Chłód
6.Jan Dedyk Marianna Skowron
7.Łukasz Dura Stanisława Zagozda
8.Antoni Zielonka Katarzyna Smolińska
9.Jan Zielonka Agnieszka Leśnikowska
10.Józef Zagozda Konstancja Grygiel
11.Ignacy Izdebski Marianna Piątek
12.Franciszek Kik Marianna Chłąd
13.Ludwik Kopacki Józefa Sołtysiak
14.Łukasz Kasprzyk Jadwiga Zielonka
15.Franciszek Krawczyk Katarzyna Mszyca
16.Stanisław Kowalik Agnieszka Izdebska
17.Paweł Kleszcz Tekla Czerwińska
18.Józef Kleszcz Marianna Maj
19.Antoni Kozioł Franciszka Kwasek
20.Wojciech Kierach Marianna Kowalik
21.Jan Lis Jadwiga Miarka
22.Walenty Leśnikowski Józefa Psik
23.Antoni Leśnikowski Marianna Chudaszek
24.Jan Makles Józefa Kleszcz
25.Piotr Madler Anna Urbaniak
26.Mikołaj Matyszczak Marianna Kicińska
27.Władysław Nowacki Antonina Badurska
28.Wojciech Poroś Marcjanna Mrowiec
29.Antoni Pełka Ludwika Adamus
30.Piotr Psiuch Franciszka Bochnia
31.Antoni Psiuch Anna Kowalik
32.Roch Pluta Marianna Zielonka
33.Konstanty Pełka Katarzyna Gradzik
34.Franciszek Padlewski Józefa Orszulak
35.Jan Ruszkiewicz Anna Idasz
36.Marcin Renszmit Marianna Wolna
37.Adam Świerczyński Anna Pisula
38.Józef Sowa Rozalia Kubś
39.Walnty Sobczak Rozalia Kania

AM Miedźno 1893r.
1.Wojciech Bedła Magdalena Idasz
2.Wincenty Balas Marianna Kiedrzyn
3.Edmund Franciszek Babczyński Helena Korzeniec
4.Walenty Wolny Helena Leśnikowska
5.Leon Walewski Emilia Laukawer
6.Jan Źerdziński Rozalia Slesarczyk
7.Michał Zawada Agnieszka Podgórska
8.Franciszek Zatorski Anna Kucharczyk
9.Jacek Idasz Agnieszka Gwozdź
10.Mikołaj Izdebski Waleria Panicz
11.Kazimierz Kubalka Jadwiga Orszulak
12.Wacławw Kowalski Katarzyna Marchwińska
13.Franciszek Komorowski Zuzanna Plaskacz
14.Stanisław Kowalik Katarzyna Jarzębska
15.Piotr Kasprzyk Łucja Orszulak
16.Piotr Kasprzyk Anna Orszulak
17.Franciszek Kasprzyk Agnieszka Orszulak
18.Walenty Konstanty Kunowski Józefa Pietrzak
19. Walenty Mrowiec Marcjanna Wosińska
20.Piotr Mszyca Marianna Balas
21.Józef Mazik Marianna Majchrzak
22.Ignacy Makles Marianna Klich
23.Franciszek Plaskacz Antonina Zawierucha
24.Michał Pilśniak Marianna Pisula
25.Marcin Pełka Józefa Smolińska
26.Jan Pełka Petronela Kowalik
27.Melchior Pełka Katarzyna Orszulak
28.Antoni Plaskacz Katarzyna Jędraszek
29.Jan Pilarczyk Agnieszka Mrowiec
30.Klemens Rudowski Zofia Lankamer
31.Franciszek Rondak Anna Postawa
32.Józef Stachera Anna Komorowska
33.Józef Śliwka Zofia Józiak
34.Tomasz Freus Marianna Ladra
35.Franciszek Florek Jadwiga Psiuch
36.Antoni Charciarek Marianna Kraszewska
37.Michał Hałas Julianna Kujawska
38.Andrzej Czerwiński Marianna Mrowiec
39.Antoni Szczepański Marianna Koszczyk
40.Andrzej Jasak Józefa Sobczak
41.Kazimierz Józiak Konstancja Jasak

AM Miedźno 1892r.
1.Franciszek Witczak Antonina Chudaszek
2.Wincenty Wiśniewski Zofia Majchrzak
3.Szczepan Worchoł Julianna Pluta
4.Antoni Górny Agnieszka Smolińska
5.Jan Gajda Balbina Habrajska
6.Antoni Gorzałka Wiktoria Dobosz
7.Wojciech Górny Agnieszka Orszulak
8.Franciszek Kasprzyk Franciszka Derejczyk
9.Antoni Kubalka Stanisława Szulc
10.Franciszek Kowalik Katarzyna Dobosz
11.Marcin Kowalik Agnieszka Bochnia
12.Łukasz Kotyl Katarzyna Pełka
13.Tomasz Kuliberda Franciszka Myslikowska
14.Józef Kloska Marcjanna Makles
15.Piotr Kierach Marianna Marchwińska
16.Józef Kasprzyk Marianna Klimas
17.Stanisław Konieczny Marianna Grygiel
18.Jan Kurpiel Katarzyna Leszczyńska
19.Tomasz Leśnikowski Zofia Kasprzyk
20.Ignacy Leśnikowski Józefa Szewczyk
21.Urban Mazurek Katarzyna Kowalik
22.Antoni Mazniak Wiktoria Chwalek
23.Franciszek Mrowiec Marianna Makles
24.Jan Mszyca Marianna Świtała
25.Stanisław Orszulak Anna Piątek
26.Roch Pomykała Jadwiga Zając
27.Franciszek Pluta Anna Soszyńska
28.Józef Psiuch Marianna Lasota
29.Józef Pośpiech Urszula Karoń
30.Ludwik Rychter Marianna Kowalik
31.Jan Suchański Anna Hampel
32.Mikołaj Saboniak Łucja Stęplewska
33.Ignacy Skorupa Marianna Makles
34.Antoni Stojanaowski Marianna Górna
35.Bolesław Sowa Wiktoria Suleja
36.Jan Suleja Zofia Michalska
37.Piotr Stachera Józefa Hampel
38.Franciszek Tałajczyk Balbina Pierz
39.Mikołaj Ulfisz Marianna Puławska
40.Marcin Florek Marianna Noszczyk
41.Tomasz Czech Teofila Kukułka
42.Łukasz Szewczyk Wiktoria Piątek
43.Szcmon Szczypior Marianna Wróż
44.Franciszek Szczypior Józefa Kujawska
45.Andrzej Szczęsny Katarzyna Górna
46.Wojciech

AM Miedźno 1891r.
1.Wojciech Bedła Anna Bochnia
2.Ferdynand Barasiński Anastazja Sabat
3.Franciszek Bochnia Julianna Pieniek
4.Józef Woźniak Stanisława Zofia Kasperkiewicz
5.Antoni Wrześniak Jadwiga Mszyca
6.Augustyn Wagner Ewa Lis
7.Melchior Gąsior Wiktoria Pełka
8.Wawrzyniec Górny Franciszka Krawczyk
9.Ignacy Dziagacz Katarzyna Borycka
10.Józef Dedyk Marianna Kleszcz
11.Tomasz Desperak Marianna Kocęba
12.Tomasz Żurawski Józefa Foszner
13.Paweł Kowalik Franciszka Mrowiec
14.Ignacy Klimczak Marianna Turek
15.Stanisław Konieczny Marianna Makles
17.Kazimierz Kujawski Julianna Borycka
18.Jakub Kasprzyk Katarzyna Dedyk
19.Walenty Krawczyk Zofia Gradzik
20.Tomasz Kasprzyk Agnieszka Psik
21.Jan Kasprzyk Marianna Mszyca
22.Jan Kasprzyk Marianna Kot
23.Jakub Kasprzyk Rozalia Chłód
24.Józef Kasprzyk Franciszka Szymonik
25.Wincenty Kasprzyk Marianna Gajda
26.Józef Konicki Franciszka Jędraszek
27.Paweł Kubalka Katarzyna Wiktoria Wójcik
28.Józef Kuśmierek Dorota Kania
29.Jan Lizurej Katarzyna Rychter
30.Antoni Leśnikowski Agnieszka Wypych
31.Jan Makles Marianna Kowalik
32.Melchior Makles Julianna Balas
33.Jan Mszyca Katarzyna Balas
34.Karol Morga Joanna Piątek
45.Franciszek Maźniak Katarzyna Kasprzyk
36.Roch Matyszczak Katarzyna Balas
37.Jan Orszulak Józefa Wypych
38.Piotr Owczarek Marianna Tałajczyk
39.Wojciech Puchała Zofia Kierach
40.Franciszek Piątek Marcjanna Kasprzyk
41.Franciszek Pełka Małgorzata Szeląg
42.Grzegorz Popęda Jadwiga Makles
43.Stanisław Piotr Paszyński Aniela Kazmierczak
44.Walenty Pogoda Marianna Pełka
45.Michał Rykała Zofia Szeląg
46.Walenty Raducki Katarzyna Pieniek
47.Bartłomiej Skiba Zuzanna Szczypior
48.Wojciech Suchański Elżbieta Mszyca
49.Wawrzyniec Słaby Ludwika Krawczyk
50.Szczepan Turek Katarzyna Pełka
51.Błażej Cheluszka Franciszka Mizera
52.Piotr Ciesielski Józefa Wypych
53.Michał Szymczak Marianna Szymonik
54.Józef Szymanek Zuzanna Sikora
55.Marcin Janas Katarzyna Urbaniak

AM Miedźno1890r.
1.Józef Borgulat Marianna Pieniek
2.Jan Wróbel Marianna Słomian
3.Józef Włoczyk Urszula Psiuch
4.Szymon Górecki Julianna Dabioch
5.Feliks Godlewski Zenobia Goździecka
6.Jgnacy Gorzałka Katarzyna Fryst
7.Andrzej Zagozda Stanisława Figiel
8.Walenty Kowalik Agnieszka Zając
9.Michał Kaźmierczak Anna Halińska
10.Jan Kasprzyk Józefa Wolna
11.Wojciech Kadłubek Petronela Hałas
12.Michał Ladra Marianna Łacna
13.Antoni Makles Marianna Mrowiec
14.Julian Mrochin Agata Kiepura
15.Jacek Makles Katarzyna Jończyk
16.Antoni Piech Katarzyna Kasprzyk
17.Michał Pośpiech Marcjanna Górna
18.Franciszek Pierz Jadwiga Lis
19.Jan Chłód Antonina Szczypior
20.Franciszek Chudaszek Julianna Mazurek

AM Miedźno 1889r.
1.Tomasz Wypych Katarzyna Kasprzyk
2.Ignacy Gatner Marianna Cheluszka
3.Antoni Dobosz Katarzyna Kowalik
4.Józef Derejczyk Jadwiga Mania
5.Jan Deska Katarzyna Sikora
6.Stanisław Jędraszczak Katarzyna Osiewacz
7.Tomasz Żurawski Józefa Śliwka
8.Stanisław Żurawski Agnieszka Respondek
9.Walenty Iwańczak Marianna Wielgosz
10.Józef Kałuza Michalinz Pietrzak
11.Jan Kluba Józefa Osiewacz
12.Piotr Komorowski Katarzyna Pierz
13.Jan Kasprzyk Zuzanna Knebel
14.Łukasz Krawczyk Marcjanna Leśnikowska
15.Mateusz Kanus Marianna Piątek
16.Stanisław Konieczny Marianna Leszczyńska
17.Michał Kotyl Marianna Turek
18.Stanisław Leśnikowski Agnieszka Pełka
19.Jan Leśnikowski Anna Maj
20.Andrzej Lechowski Józefa Wanda Skąpska
21.Piotr Myslikowski Józefa Makles
22.Andrzej Mrowiec Franciszka Makles
23.Roch Mizera Franciszka Kępińska
24.Szymon Orszulak Marianna Postawa
25.Jakub Orszulak Marianna Kasprzyk
26.Jan Orszulak Jadwiga Kowalik
27.Augustyn Pilarz Jadwiga Kropielińska
28.Kacper Pełka Jadwiga Mazik
29.Konstanty Poroś Marianna Trocha
30.Franciszek Sobera Marianna Dybisiak
31.Jan Stęplewski Łucja Watolska
32.Tadeusz Turek Marianna Jędryszczak
33.Michał Habrajski Marianna Ligęza
34.Józef Chłód Wiktoria Wujec
35.Jan Nowak Jadwiga Bochnia
36.Wojciech Jabłoński Julianna Wizental

AM Miedźno 1888r.
1 Wojciech Grajoszek Ewa Sendal
2.Piotr Górny Katarzyna Kowalik
3.Jan Deska Stanisława Słomian
4.Jan Zielonka Wiktoria Kierach
5.Jan Kiciński Franciszka Kuś
6.Jan Koszczyk Katarzyna Lis
7.Franciszek Kasprzyk Paulina Borycka
8.Wojciech Kotala Marcjanna Kłoska
9.Jan Kasprzyk Marianna Zielonka
10.Jan Kot Józefa Kowalik
11.Antoni Kasprzyk Marianna Tałaj
12.Antoni Kasprzyk Anna Kierach
13.Jan Kasprzyk Zofia Gradzik
14.Jan Krauza Józefa Olejnik
15.Józef Kamiński Katarzyna Gandera
16.Michał Leśnikowski Agnieszka Kasprzyk
17.Józef Makles Marianna Pełka
18.Franciszek Modliński Julianna Ręczmiń
19.Walenty Mazik Anna Szymonik
20.Piotr Najman Julianna Makles
21.Jan Pilarczyk Anna Macherzyńska
22.Walenty Piątek Małgorzata Gradzik
23.Walenty Piątek Zofia Walczak
24.Walenty Pieniek Marianna Stryczek
25.Jan Psiuch Tekla Idasz
26.Andrzej Piekarczyk Pelagia Simińska
27.Józef Stasczyk Anna Leszner
28.Jan Sikora Marianna Kowalik
29.Andrzej Suchański Julianna Szymonik
30.Stanisław Skwarczyński Augusta Prauzner
31.Roch Smolarek Józefa Deska
32.Mikołaj Suchański Julianna Szymonik
33.Jan Tronina Marcjanna Kasprzyk
34.Karol Huć Tekla Wochniak
35.Jan Chudaszek Marianna Plaskacz
36.Antoni Chyra Zuzanna Pierz
37.Mikołaj Ulfik Zuzanna Puławska
38.Jan Szewczyk Katarzyna Mazurek

AM Miedźno 1887r.

1.Franciszek Borycki Marianna Kur
2.Jan Barakoński Ewa Mrowiec
3.Jan Balas Rozalia Wit
4.Ignacy Wójcik Rozalia Leśnikowska
5.Franciszek Wypych Agnieszka Kasprzyk
6.Stanisław Wyrzykowski Antonina Gandera
7.Szczepan Gradzik Marianna Mszyca
8.Melchior Gąsior Marianna Noszczyk
9.Aleksander Drobczyk Julianna Kajdana
10.Julian Żurawski Marianna Fośner
11.Andrzej Zagozda Marianna Górecka
12.Franciszek Kurzacz Marianna Anna Dorożyńska
13.Józef Korczak Katarzyna Kowalik
14.Jan Kropidło Franciszka Gaweł
15.Stanisław Kowalski Franciszka Tyrała
16.Mizhał Ligęza Katarzyna Deska
17.Wojciech Leszczyński Józefa Smolińska
18.Stanisłąw Leszczyński Julianna Makles
19.Wojciech Leszczyński Agnieszka Mrowiec
20.Joachim Maj Marianna Kasprzyk
21.Antoni Makles Marcjanna (Witek)Klich
22.Marek Mazik Marianna Mrowiec
23.Szymon Mrowiec Augusta Zofia Hoffman
24.Józef Nagiel Katarzyna Psiuch
25.Jan Plaskacz Marianna Miarka
26.Roch Pasternak Franciszka Mrukowska
27.Józef Suleja Jadwiga Michalska
28.Franciszek Soszyński Katarzyna Żurawska
29.Andrzej Suleja Paulina Marianna Włoczyk
30.Józef Sołtysiak Marianna Wojtera
31.Jan Sitek Katarzyna Wysocka
32.Józef Taranek Paulina Pilarz
33.Marcin Szeląg Marianna Bzdzion
34.Marcin Szlenzak Zofia Tałajczyk
35.Jakub Szczuka Marianna Smolińska

AM Miedźno 1886r.

1.Ludwik Balas Katarzyna Adamus
2.Jan Gradzik Marianna Tałajczyk
3.Józef Duszyński Katarzyna Skowron
4.Piotr Eliasiński Marianna Kadłubicka
5.Jan Kocemba Agnieszka Sołtysiak
6.Jan Kleszcz Zuzanna Bochnia
7.Piotr Klama Marianna Lis
8.Mikołaj Kopacz Agnieszka Dobosz
9.Melchior Kasprzyk Elżbieta Turek
10.Jan Klimczak Katarzyna Kasprzyk
11Urban Mazurek Anastazja Maj
12.Michał Musiał Anna Leśnikowska
13.Józef Miarka Jadwiga Idasz
14.Wincenty Modlinski Ewa Orszulak
15.Józef Orszulak Marianna Szeląg
16.Michał Plaskacz Anna Kubrat
17.Jacek Pierz Petronela Mania
18.Feliks Przygoda Marianna Kocemba
19.Andrzej Respondek Rozalia Staszczyk
20.Tomasz Solecki Joanna Gajda
21.San Świtała Marianna Szczypior
22.Feliks Skrzypczak Paulina Cora
23.Jan Turek Marianna Kasprzyk
24.Wincenty Turek Julianna Pełka
25.Józef Trzepiorka Marianna Balas
26.Tomasz Urbaniak Franciszka Kazmierczak
27.Wawrzyniec Figiel Franciszka Jałowiecka
28.Andrzej Chłód Marianna Plaskacz
29.Wojciech Chłód Elżbieta Kot
30.Józef Szeląg Katarzyna Makles
31.Ignacy Janikowski Katarzyna Janikowska

AM Miedźno 1885r.

1. Andrzej Błaszczyk Julia Makles
2.Tomasz Balas Marianna Kowalik
3.Ludwik Wielgos Petronela Ladra
4.Walenty Wyrzykowski Michalina Górecka
5.Piotr Gradzik Józefa Orszulak
6.Ignacy Gatner Katarzyna Deska
7.Franciszek Górny Marcjanna Siewior
8.Józef Deska Franciszka Słomian
9.Ludwik Drobczyk Katarzyna Wielgos
10.Franciszek Deska Katarzyna Gatner
11.Szymon Dedyk Marianna Balas
12.Jakub Zielonka Magdalena Leszczyńska
13.Stanisław Zielonka Marianna Szewczyk
14.Piotr Kowalik Katarzyna Plaskacz
15.Józef Kasprzyk Marianna Kasprzyk
16.Franciszek Kasprzyk Katarzyna Zając
17.Adam Kiedrzyn Anna Pieniek
18.Andrzej Mol Ewa Kiedrzyn
19.Józef Majda Agnieszka Suleja
20.Wojciech Mszyca Jadwiga Koszczyk
21.Józef Osiewacz Ernesta Kubs
22.Mikołaj Plaskacz Marcjanna Orszulak
23.Jan Pełka Anna Chudaszek
24.Michał Piech Katarzyna Kasprzyk
25.Ignacy Piątek Marianna Szymoniak
26.Antoni Psiuch Katarzyna Idasz
27.Jan Postawa Marianna Mszyca
28.Antoni Rykała Jadwiga Pełka
29.Józefr Siewior Łucja Kasprzyk
30.Piotr Stachera Franciszka Kowalik
31.Antoni Sołtysiak Helena Grzegorczyk
32.Walenty Śliwka Wiktoria Grygiel
33.Franciszek Sosnowski Józefa Mąkosza
34.Wojciech Tałajczyk Julianna Pogoda
35.Marcin Turek Katarzyna Gradzik
36.Franciszek Urbański Sabina Michalska
37.Józef Chanciński Marianna Obraniak
38.Antoni Szkodlarek Wiktoria Pośpiech
39.Piotr Szymonik Małgorzata Kowalik
40. Łukasz Szymoniak Józefa Balas
41.Paweł Szewczyk Józefa Zielonka
42.Paweł Jakubowski Bronisława Wiśniewska

AM Miedźno 1884r.

1.Franciszek Adler Marianna Opalczyńska
2.Antoni Wiciak Katarzyna Pełka
3.Łukasz Gradzik Marianna Rykała
4.Stanisław Gąsiorowski Marianna Ciura
5.Bonifacy Grzelak Katarzyna Rychlik
6.Piotr Dzierzak Tekla Marchwińska
7.Andrzej dobosz Katarzyna Tałaj
8.Wacław Edward Darmochwał Marianna Wojciechowska
9.Józef Izdebski Katarzyna Plaskacz
10.Melchior Kowalik Agnieszka Szczypior
11.Bartłomiej Czesław Krak Stefania Maria Skąpska
12.Konstanty Kucharski Kazimiera Gozdziecka
13.Jan Krawczyk Marianna Mazik
14.Franciszek Kotyl Katarzyna Krawczyk
15.Jakub Kluba Katarzyna Konieczna
16.Antoni Kierach Marianna Derejczyk
17.Kazimierz Makles Katarzyna Kleszcz
18.Józef Makles Marianna Kleszcz
19.Jan Mszyca Marianna Żurawska
20.Józef Myślikowski Agnieszka Julianna Marczak
21.Stanisław Miarka Marianna Sikora
22.Szymon Makles Marianna Kleszcz
23.Andrzej Makles Marianna Telenga
24.Piotr Nowakowski Katarzyna Pietrzak
25.Aleksander Nagiel Julianna Osiewacz
26.Marcin Ogłaza Joanna Łatta.
27.Franciszek Orszulak Anna Kraczyk
28.Stanisław Olszeski Katarzyna Makles
29.Jan Plaskacz Agnieeszka Izdebska
30.Józef Piątek Marianna Górna
31.Franciszek Pełka Katarzyna Wujec
32.Idzi Smolinski Jadwiga Psik
33.Mateusz Slesarczyk Jadwiga Zielonka
34.Wojcieech Stuk Marianna Wypych
35.Michał Sekret Elżbieta Balas
36.Antoni Slesarczyk Marianna Kleszcz
37.Jan Swatek Jadwiga Balas
38.Jan Turek Marianna Idaszek
39.Jakub Urbaniak Katarzyna Tronina
40.Michał Figiel Marianna Zawada
41.Franciszek Janikowski Zuzanna Kleszcz

AM Miedźno 1883r.

1.Ignacy Wójcik Marianna Cer
2.Szymon Wiecha Józefa Ligęza
3.Józef Włoczyk Marianna Marcinkowska
4.Jan Głdysz Waleria Garbiec
5.Jan Grygiel Julianna Pasternak
6.Jan Duszyński Marianna Skowron
7.Andrzej Żurawski Rozalia Sekret
9.Jan Idasz Julianna Drobczyk
10.Wojciech Kleszcz Katarzyna Marchwińska
11.Jan Kuliberda Marianna Kasprzyk
12.Walenty Ligudziński Franciszka Leśnikowska
13.Antoni Mietelski Marcjanna Cora
14.Joachim Maj Marianna Makles
15.Wojciech Mszyca Katarzyna Balas
16.Florian Mania Julianna Browarska
17.Jan Nowak Weronika Strzeszyna
18.Szymon Orszulak Klara Mszyca
19.Józef Poszwa Julianna Nowicka
20.Stanisław Popenda Katarzyna Popenda
21.Marcin Pilarski Rozalia Kołodziejska
22.Mikołaj Postawa Katarzyna Mszyca
23.Jan Psik Marianna Szulc
24.Franciszek Rudolf Marianna Piwonska
25.Franciszek Rykała Marianna Kasprzyk
26.Jan Skowron Anna Krauze
27.Tomasz Sosnowski Łucja Palacz
28.Mikołaj Seinski Franciszka Michalska
29.Stanisław Trocha Ludwika Suleja
30.Szymon Turek Marianna Mania
31.Franciszek Chudaszek Balbina Guza
32.Antoni Cheluszka Marianna Zawadzka
33.Wilhelm Czech Agnieszka Pietrowska
34.Jakub Czech Petronela Mazurek
35.Michał Szulc Józefa Soszyńska
36.Andrzej Jasak Franciszka Wochnik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

4 lata 9 miesiąc temu #15632 przez Marek Mietelski (Marek Mietelski)
AM Miedźno 1882r.

1.Jan Borycki Marianna Makles
2.Jacek Wolny Franciszka Pełka
3.Stanisław Wit Józefa Majorowicz
4.Józef Wielgosz Elżbieta Stryczek
5.Antoni Żurawski Magdalena Kuberska
6.Józef Zielonka Katarzyna Pietras
7.Leonard Zdunek Marianna Rybka
8.Antoni Kowwalik Agnieszka Gradzik
9.Piotr Krasiński Antonina Kujawska
10.Józef Kiciński Marcjanna Kicińska
11.Wawrzyniec Kluba Rozalia Psiuch
12.Franciszek Jan Kleszcz Katarzyna Mrowiec
13.Łukasz Kukla Marianna Olejnik
14.Michał Lis Katarzyna Zielonka
15.Jakub Mrowiec Małgorzata Mania
16.Franciszek Makles Marianna Soszyńska
17.Michał Mazurek Agnieszka Witczak
18.Michał Migoń Anna Maj
19.Szymon Mazurek Honorata Wizental
20.Tomasz Makles Joanna Kleszcz
21.Józef Orszulak Anna Adamus
22.Wincenty Orszulak Katarzyna Pełka
23.Jan Ossyra Elżbieta Grondysz
24.Marcin Olejnik Marianna Pluta
25.Jan Puchała Agnieszka Orszulak
26.Wojciech Pietrzak Antonina Fosner
27.Jan Rzepecki Agata Makles
28.Jan Starzynski Marianna Makles
29.Wincenty Turek Ewa Wilk
30.Grzegorz Jagiełła Waleria Lukas
31.Marcin Janas Marianna Leszczyńska


AM Miedźno 1881r.

1.Ignacy Balas Katarzyna Koszczyk
2.Andrzej Wilczynski Marianna Kolaniak
3.Franciszek Wypych Marianna Orszulak
4.Michał Wróż Marianna Piech
5.Marcin Wypych Agnieszka Dedyk
6.Wojciech Grondys Marianna Polanik
7.Aleksander Gonsiorowski Ewa Kluba
8.Franciszek Gandera Katarzyna Kukulska
9.Andrzej Grygiel Katarzyna Janasik
10.Jan Karoń Urszula Pietras
11.Tomasz Korzeniec Franciszka Skrzypczyk
12.Paweł Kasprzyk Ewa Turek
13.Aleksander Walenty Kurasinski Balbina Wiśniewska
14.Andrzej Kiepura Marianna Szczypior
15.Ignacy Kuś Waleria Szymańska
16.Jan Lesik Elżbieta Tałajczyk
17.Stanisław Marchwiński Tekla Plaskacz
18.Jan Makles Katarzyna Mania
19.Józef Marszalski Marianna Belkot
20.Marek Michałowski Wiktoria Szczypior
21.Jan Makles Franciszka Jankowska
22.Kazimierz Marchewka Józefa Pilarz
23.Mikołaj Napieraj Marianna Habrajska
24.Walenty Osiewacz Agnieszka Makles
25.Franciszek Pełka Agnieszka Orszulak
26.Melchior Pierz Marianna Maj
27.Mateusz Psiuch Tekla Jasak
28.Antoni Pełka Marianna Kierach
29.Stanisław Ryś Józefa Macherzyńska
30.Stanisław Schwalikowski Katarzyna Dorożyńska
31.Paweł Smoliński Julianna Pełka
32.Wojciech Tałaj Małgorzata Kowalik
33.Piotr Tałajczyk Marianna Anna Kluczniak
34.Franciszek Chencinski Katarzyna Leszczyńska
35.Piotr Szymoniak Katarzyna Kierach
36.Walenty Szeląg Katarzyna Psik
37.Andrzej Szymoniak Julianna Sikora
38.Szymon szczypior Marianna Chłód
39.Marcin Jasak Katarzyna Gandera

AM Miedźno 1880r.

1.Jan Wypych Marianna Orszulak
2.Jan Wójcik Konstancja Pośpiech
3.Kacper Worchoł Katarzyna Szczypior
4.Józeef Wielgos Julianna Makles
5.Franciszek Gawroński Katarzyna Kleszcz
6.August Gizler Helena Lasota
7.Marcin Gąsior Katarzyna Noszczyk
8.Jan Górny Elżbieta Kowalik
9.Łukasz Drzazga Julianna Jankowska
10.Andrzej Żurawski Julianna Kuś
11.Andrzej Zielonka Agnieszka Ptak
12.Paweł Kempiński Julianna Myślikowska
13.Wincenty Kowalik Marianna Gradzik
14.Wojciech Krasiński Marianna Pietrzak
15.Józef Kaliński Agnieszka Ubraniak
16.Jakub Kajdana Agnieszka Migoń
17.Idzi Kożuch Ewa Jędraszczak
18.Aleksander Kowalski Joanna Kołodziejska
19.Ignacy Kowalik Julianna Górna
20.Walenty Leśnikowski Franciszka Piątek
21.Szymon Lizurej Katarzyna Kowalik
22.Wincenty Mazurek Elżbieta Makles
23.Józef Mardas Julia Agnieszka ?
24.Jan Miller Aleksandra Miara
25.Mateusz Michalski Wiktoria Makles
26.Tomasz Nowak Marcjanna Strzeszyna
27.Franciszek Nowakowski Franciszka Dembowska
28.Mateusz Nowak Marianna Wielgos
29.Jan Orszulak Agnieszka Kierach
30.Walenty Orszulak Marianna Kasprzyk
31.Paweł Pełka Katarzyna Szczypior
32.Antoni Pełka Marianna Stryczek
33.Melchior Przygoda Marianna Skoczylas
34.Krzysztof Pytel Józefa Stęplewska
35.Antoni Puławski Marianna Tałaj
36.Michał Pituła Agnieszka Kropielnik
37.Stanisław Pierz Katarzyna Pełka
38.Wojciech Siejka Marianna Migoń
39.Stanisław Świątczak Paulina Ensch
40.Wojciech Smolarek Józefa Mazniak
41.Wincenty Skowron Julianna Zielonka
42.Kacper Strzeszyna Ggnieszka Śliwka
43.Michał Figiel Katarzyna Michalska
44.Walenty Chudy Marianna Hampel
45.Józef Figiel Elżbieta Kocęba
46.Józef Janikowski Katarzyna Kocęba

AM Miedźno 1879r.

1.Jan Bochnia Katarzyn Deska
2.Jacek Wójcik Marianna Lis
3.Marcin Gąsior Marianna Plaskacz
4.Ignacy Gwozdz Małgorzata Morga
5.Tomasz Gradzik Katarzyna Piątek
6.Andrzej Graczyk Tekla Górna
7.Wincenty Gradzik Agnieszka Mszyca
8.Józef Gwarys Marianna Szymoniak
9.Ernest Fryderyk Rudolf Apolonia Kurasińska
10.Tomasz Deska Zofia Borycka
11.Piotr Zalejski Rozalia Czech
12.Piotr Paweł Kania Zuzanna Czech
13.Jakub Kmiecik Marianna Sendal
14.Mateusz Kierach Agata Siewior
15.Marcin Kocik Petronela Mazur
16.Jan Krok Tekla Hampel
17.Jan Lis Elżbieta Kiedrzyn
18.Ignacy Mania Jadwiga Pierz
19.Franciszek Marchwiński Elżbieta Chudka
20.Stanisław Niewiadomski Franciszka Wosińska
21.Franciszek Orszulak Elżbieta Lizurej
22.Jan Opalczyński Marianna Haza
23.Jan Pełka Barbara Knebel
24.Józef Pilarski Katarzyna Pełka
25.Mikołaj Plaskacz Marianna Marchwińska
26.Leonard Padlewwski Łucja Brdon
27.Kazimierz Swatek Marcjanna Makles
28.Dionizy Słaby Katarzyna Postawa
29.Jan Stachera Agata Smolińska
30.Piotr Hoffman Marianna Macherzyńska
31.Feliks Chudaszek Marianna Turek
32.Jakub Szeląg Małgorzata Wujec
33.Jan Czech Katarzyna Bednarska

AM Miedźno1878


1.Ignacy Bugaj Władysława respondek
2.Mikołaj Brzozka Marianna Czerwinska
3.Józef Pluszke Marianna Chadysz
4.Jan Górny Marianna Pełka
5.Jan Dobosz Wiktoria Balas
6.Jan Derejczyk Anna Pierz
7.Franciszek Zielonka Antonina Pomorska
8.Franciszek Kocik Antonina Piotrowska
9.Marcin Kierach Łucja Chudaszek
10.Franciszek Kowalski Jadwiga Kołodziejska
11.Jakub Kowalik Marianna Zielonka
12.Piotr Kasprzyk Katarzyna Krawczyk
13.Franciszek Kozminowski Marianna Kubrat
14.Marcin Kleszcz Wiktoria Pieniek
15.Jan Kamer Wiktoria Michalska
16.Józef Kasprzyk Marianna Kierach
17.Paweł Major Marianna Cora
18.Antoni Matyszczak Elżbieta Szczepańska
19.Szymon Morga Julianna Szczypior
20.Wincenty Musiał Katarzyna Zabiegalska
21.Jan Pietrzak Julianna Bonk
22.Tomasz Putek Michalina Erach
23.Maciej Piątek Marianna Izdebska
24.Franciszek Pełka Marianna Wypych
25.Wojciech Pietrowski Paulina Sołtysiak
26.Jan Respondek Katarzyna Makles
27.Tomasz Sklarz Marianna Myslikowska
28.Piotr Smolinski Róża Jasińska
29.Marcin Tałaj Marianna Kowalik
30.Marcin Tałajczyk Marianna Wielgos
31.Tomasz Turek Petronela Marchwińska
32.Józef Frajer? Małgorzata Kotyl
33.Aleksy Orszulak Marianna Mania
34.Jan Szeląg Marianna Psik
35.Walenty Jarzębski Katarzyna Mania

AM Miedźno 1877r.

1.Tomasz Adamik Katarzyna Wujec
2.Tomasz Bochniea Marianna Stachera
3.Józef Browarski Marianna Sołtysiak
4.Wawrzyniec Wójcik Anastazja Dybisiak
5.Mikołaj Walczak Józefa Kazmierczak
6.Grzagorz Gwozdz Marianna Idasz
7.Walenty Dabich Julianna Psiuch
8.Tomasz Zielonka Zofia Nowacka
9.Piotr Zalejski Józefa Pisarek
10.Łukasz Izdebski Monika Kachel
11.Łukasz Kasprzyk Marianna Skowron
12.Jan Krawczyk Katarzyna Świtała
13.Piotr Krol Jadwiga Leszczyńska
14.Marcin Kleszcz Julianna Lis
15.Józef Kowalik Katarzyna Szczypior
16.Paweł Maj Anastazja Piech
17.Klemens Makles Marianna Mazniak
18.Franciszek Mania Katarzyna Chudaszek
19.Wojciech Makles Petronela Deska
20.Kacper Mycka Małgorzata Psiuch
21.Paweł Noga Katarzyna Psiuch
22.Michał Pełka Marianna Ryś
23.Szczepan Przygoda Marianna Kleszcz
24.Tomasz Psiuch Mariaanna Wozniak
25.Roch Sendal Marianna Zając
26.Tomasz Jan Chyra Marianna Pełka
27.Franciszek Chudaszek Katarzyna Kasprzyk
28.Konstanty Swatek Scholastyka Burniecka
29.Franciszek Jarzębski Katarzyna Kleszcz


AM Miedźno 1876r.

1. Jan Włodarczyk Marianna Jelonek
2.Adam Wielgos Marianna Psik
3.Piotr Górny Elżbieta Sikora
4.Jakub Gregorczyk Małgorzata Sobczyk
5.Andrzej Gandera Tekla Kajdana
6.Franciszek Dratwa Ewa Turek
7.Józef Duszyński Ewa Kubonik
8.Łukasz Zielonka Julianna Kasprzyk
9.Wojciech Judas Joanna Drabik
10.Franciszek Kraszewski Julianna Paludkiewicz
11.Stanisław Karoń Ludwika Szymczyk
12.Wojciech Kierach Zofia Orszulak
13.Ignacy Krol Władysława Respondek
14.Feliks Koszczyk Anna Grzyb
15.Józef Mania Marianna Szczypior
16.Jan Pełka Katarzyna Knebel
17.Augustyn Pełka Jadwiga Kasprzyk
18.Józef Piątek Elżbieta Orszulak
19.Jan Pluta Marianna Gradzik
20.Ignacy Psiuch Urszula Kleta
21.Michał Pietras Franciszka Wypych
22.Michał Suchorski Antonina Pietrowska
23.Antoni Tałaj Agnieszka Derejczyk
24.Tomasz Szczypior Marianna Chudaszek
25.Franciszek Janas Marianna Kasprzyk
26.Antoni Jarzębski Małgorzata Piątek

AM Miedźno 1875r.

1.Wojciech Bedła Katarzyna Koszczyk
2.Marek Wolny Dorota Kierach
3.Wincenty Górny Regina Adamus
4.Antoni Desyk Wiktoria Sikora
5.Stanisław Żurawski Marianna Respondek
6.Florian Kowalik Anna Adler
7.Jan Kasprzyk Elżbieta Ręczmień
8.Tomasz Kuberski Antonina Grzegorczyk
9.Winceenty Kasprzyk Elżbieta Plaskacz
10.Piotr Kajdana Julianna Mazurek
11.Stanisław Kluba Katarzyna Sucharska
12.Jacenty Kiciński Marianna Komorowska
13.Marcin Konieczny Anna Suleja
14.Jan Leszczyński Albina Jonczyk
15.Wawrzyniec Makles Marcjnna Mrowiec
16.Aleksy Mszyca Małgorzata Turek
17.Walenty Noszczyk Agnieszka Stachera
18.Tomasz Plaskacz Katarzyna Dobosz
19.Jan Pelikan Katarzyna Psiuch
20.Franciszek Padlewski Tekla Kasprzyk
21.Jan Piątek Wiktoria Kasprzyk
22.Franciszek Plaskacz Jadwiga Izdebska
23.Marcin Plaskacz Petronela Pochwat
24.Mateusz Pochwat Józefa Kowalik
25.Mateusz Siejka Julianna Sabok
26.Mateusz Suchański Zofia Gwozdz
27.Antoni Sołtysiak Marianna Kleszcz
28.Józef Cygan Katarzyna But
29.Andrzej Szeląg Zofia Szewczyk
30.Jan Falczyński Julianna Piątek
31.Franciszek Fiszer Marianna Sztangierska

AM Miedźno 1874r.

1.Piotr Adamus Julianna Jarzębska
2.Tomasz Badurski Zuzanna Drozd
3.Kacper Warchał Jadwiga Kowalik
4.Franciszek Włoka Marianna Kleszcz
5.Mateusz Wielgos Urszula Sikora
6.Józef Gregorczyk Marianna Suleja
7.Roch Izdebski Agnieszka Florek
8.Tomasz Kania Dorota Czech
9.Marcin Kleszcz Katarzyna Deska
10.Kazimierz Kuś Julianna Kicińska
11.Jacenty Leśnikowski Gertruda Piech
12.Franciszek Maj Józefa Świtała
13.Paweł Michalski Aniela But
14.Andrzej Makles Elżbieta Kajdana
15.Łukasz Orszulak Marianna Szeląg
16.Karol Piątek Agnieszka Janikowska
17.Piotr Swatek Zofia Mazurek
18.Klemens Sułkowski Łucja Pełka
19.Wojciech Smolarek Jadwiga Kleszcz
20.Antoni Staszczyk Anna Szczypior
21.Jan Turek Julianna Plaskacz

AM Midźno 1873r.

1.Marcin Balas Zofia Sikora
2.Marcin Wujec Julianna Orszulak
3.Błażej Wrona Marianna Zielonka
4.Wojciech Węgier Anna Mazniak
5.Filip Gajda Jadwiga Sobikowska
6.Michał Dobosz Agnieszka Marchwińska
7.Karol Zarzycki Wanda Marianna Kąsiniecka ?
8.Łukasz Zielonka Marianna Gradzik
9.Jan Kasprzyk Urszula Orszulak
10.Stanisław Kuznik Marianna Michalska
11.Bartłomiej Kasprzyk Julianna Kafel
12.Teodor Kostka Elżbieta Wujec
13.Łukasz Kasprzyk Julianna Kowalik
14.Urdan Marszałek Elżbieta Psik
15.Antoni Miarka Marianna Górna
16.Karol Morga Marianna Psiuch
17.Paweł Marchwiński Petronela Gradzik
18.Jakub Orszulak Ewa Orszulak
19.Paweł Pierz Balbina Turek
20.Józef Pluta Elżbieta Gradzik
21.Grzegorz Pawłowski Marianna Waleria Kacperkiewicz
22.Antoni Smoliński Brygida Mania
23.Józef Sołtysiak Marianna Makles
24.Marcin Skwarczyński Marianna Paludkiewicz
25.Franciszek Szczepanik Małgorzata Rykała

AM Miedźno 1872r.

1.Walenty Buchliński Marcjanna Ochocka
2.Bartłomiej Buliński Franciszka Psiuch
3.Wincenty Bencz Anna Skalska
4.Bronisław Widera Marianna Agnieszka Wiśniewska
5.Jan Dedyk Emilia Sobolak
6.Karol Detka Józefa Szklarz
7.Jan Kasprzyk Marianna Dobosz
8.Jan Kasprzyk Katarzyna Zielonka
9.Jakub Łobodziński Marianna( Kleszcz)Makles
10.Kajetan Makles Marianna Pieniek
11.Feliks Mszyca Klara Orszulak
12.Szymon Makles Rozalia Pawełczyk
13.Józef Pluta Marianna Żurawska
14.Łukasz Pierz Marianna(Turek)Orszulak
15.Piotr Psiuch Franciszka Makles
16.Piotr Pełka Marianna Orszulak
17.Wojciech Antoni Podgórski Marcjanna (Psiuch)Makles
18.Stanisław Ryś Tekla Plaskacz
19.Franciszek Sołtysiak Zuzanna Osiewacz
20.Franciszek Szymoniak Klara Pierz
21.Józef jeziorski Anastazja Mazurek
22.Antoni Jabłoński Marianna (Parkitna)Kulej

AM Miedźno 1871r.

1.Błażej Wrona Agnieszka (Plaskacz)Chłód
2.Franciszek Deska Franciszka(Owczarek)Pieniek
3.Stanisław Drwal Katarzyna Osiewacz
4.Franciszek Krzemiński Agnieszka Kobis
5.Jakub Korzeniec Marianna Czech
6.Jan Kloczek Julianna Czerwińska
7.Florian Kowalik Tekla (Chłond)Jezierska
8.Wojciech Małyska Zuzanna (Lasota)Florek
9.Melchior Mrowiec Tekla Jankowska
10.Franciszek Osiewacz Franciszka Grondys
11.Antoni Orszulak Elżbieta Zielonka
12.Józef Pluta Marianna (Noszczyk)Plaskacz
13.Kajeta Płuska Marcjanna Wosińska
14.Marek Pełka Teofila Łazuga
15.Antoni Piątek Zuzanna Górna
16.Michał Pietras Dorota(Orszulak)Rychter

AM Miedźno 1870r.

1.Antoni Wróż Elżbieta Mszyca
2.Józef Wosiński Katarzyna Sołtysiak
3.Józef Górny Klara Makles
4.Aleksander Drobczyk Marianna Pełka
5.Ksawery Zakrzewski Józefa Fisier
6.Franciszek Kajdana Kunegunda Makles
7.Adan Józef Kaniewski Marianna Stefania Sobikowska
8.Antoni Kiepura Agnieszka Jendraszek
9.Antoni Kowalik Julianna Kiedrzyn
10.Jan Kiedrzyn Anna (Makles)Tronina
11.Wawrzyniec Lis Elżbieta Pełka
12.Franciszek Makles Marcjanna Psiuch
13.Michał Makles Marianna Turek
14.Urban Makles Regina (Mania)Kleszcz
15.Andrzej Moczek Katarzyna Wójcik
16.Kazimieerz Mania Marianna Skowron
17.Jan Plaskacz Julianna Mania
18.Franciszek Psik Marianna (Sowa)Gradzik
19.Piotr Skoczylas Marianna Wosińska
20.Kazimierz Turek Agnieszka Tałajczyk
21.Walenty Fryst Marianna Zielonka
22.Jan Szymonik Agnieszka Sikora
The following user(s) said Thank You: msm (Michał Mugaj), zumizumi (GRZEGORZ BORECKI)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

4 lata 9 miesiąc temu #15642 przez andrzej (Andrzej Kuśnierczyk)
Miedźno interesowało mnie ze względu na Kołaczkowskich, teraz mam potwierdzenie, że zniknęli. Dziękuje za to potwierdzenie.
Widzę natomiast, że świetnie trzymają się Maklesowie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

4 lata 9 miesiąc temu #15645 przez barrel (Kamil Łyko)
Marek, świetna robota z tymi spisami AM.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

4 lata 9 miesiąc temu #15654 przez Marek Mietelski (Marek Mietelski)
Kamil, dziękuję .Nazwiska nie pochodzą tylko z Parafii Miedźno i okolicznych parafii .Dużo można się dowiedzieć z Metryk Małżeństw ,jeden gościu pochodzi z Koloni w Prusach ,kilka nazwisk jest z Prus ,z Zaboru Rosyjskiego z Powiatu Łomżyńskiego z Lubartowa ,Warszawy.Jeśli czas pozwoli to dalej bedę wpisywał nazwiska małżeństw ,dużo jeszcze zostało do wpisania.Dlaczego tak piszę ?Szukając swoich przodków trafiłem na bloga ,na tym blogu spotkałem takie listy szybciej się szuka jak na wyszukiwarce , w niedługim czasie można przejrzeć setki nazwisk z danej parafii ,jeden problem jest taki że trzeba spisać taką listę ,a to zajmuje dużo czasu i na pewno bez błedów się nie obędzie.Może pomoże to innym osobom szukać rodziny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

4 lata 8 miesiąc temu - 4 lata 8 miesiąc temu #15688 przez Marek Mietelski (Marek Mietelski)
AM Miedźno 1869r.

1.Kazimierz Wróż Rozalia(Lasota)Idasz
2.Wojciech Węgier Jadwiga Makles
3.Józef Wilk Sabina Trojak
4.Marcin Żurawski Konstancja (Ruszniewicz)Cykowska
5.Idzi Kasprzyk Franciszka Morga
6.Antoni Kierach Marianna Górna
7.Teeofil Kleszcz Katarzyna Makles
8.Jan Kopyt Kunegunda Piątek
9.Ignacy Leśnikowski Marta Pełka
10.Józef Mielczarek Emilia(Szczakowska)Adler
AM Miedźno 1869r.

1.Kazimierz Wróż Rozalia(Lasota)Idasz
2.Wojciech Węgier Jadwiga Makles
3.Józef Wilk Sabina Trojak
4.Marcin Żurawski Konstancja (Ruszniewicz)Cykowska
5.Idzi Kasprzyk Franciszka Morga
6.Antoni Kierach Marianna Górna
7.Teeofil Kleszcz Katarzyna Makles
8.Jan Kopyt Kunegunda Piątek
9.Ignacy Leśnikowski Marta Pełka
10.Józef Mielczarek Emilia(Szczakowska)Adler
11.Feliks Mazurek Zofia (Pełka)Balas
12.Franciszek Mrowiec Katarzyna Psiuch
13.Mikołaj Marchwiński Małgorzata(Tałaj)Duszyńska
14.Piotr Makles Klara Róża Kuś
15.Jen Pełka Małgorzata Adamus
16.Jakub Rytel Dorota Orszulak
17.Franciszek Slesarczyk Karolina Piotrowska

AM Miedźno 1868r.

1.Franciszek Wypych Katarzyna(Gradzik)Górna
2.Ludwik Diechl Matylda Kąsinobska
3.Filip Zielonka Wiktoria Piech
4.Wawrzyniec Janeczek Katarzyna Dobosz
5.Antoni Kasprzyk Marianna Krawczyk
6.Jakub Mrowiec Karolina (Listecka)Tylnicka
7.Wojciech Orszulak Julianna Plaskacz
8.Maciej Orszulak Ewa Jędraszczak
9.Karol Juliusz Pajzer Katarzyna Jakubowska
10.Andrzej Sowiński Franciszka Szklarz
11.Józef Świtała Józefa Górna
12.Józef Szyminiak Jadwiga Szeląg
13.Jakub Szczypior Franciszka Gworys

AM Miedźno 1867r.

1. Józef Adamus Józefa Psota
2.Tomasz Czerwiński Rozalia Szwadczyk
3.Melchior Derejczyk Jadwiga Zielonka
4.Wojciech Kutynia Wiktoria Makles
5.Antoni Koper Joanna Zielonka
6.Paweł Kamieński Katarzyna Angela Knopf
7.Maciej Kocęba Józefa Osiewacz
8.Tomasz Kuś Katarzyna Kocęba
9.Franciszek Lada Ewa Kasprzyk
10.Kazimierz Mazik Katarzyna Szymoniak
11.Józef Pielarski Katarzyna Siewior
12.Jan Psiuch Józefa Kustelik
13.Jan Piątek Katarzyna Kasprzyk
14.Kacper Szczypior Katarzyna Tałaj
15.Jakub Szeląg Ewa Pietras
16.Szczepan Szczypior Franciszka Krawczyk
17.Stanisław Tronina Anna Makles
18.Marek Wolny Marianna Szeewczyk
19.Florian Zielonka Agnieszka Dobosz
20.Tomasz Zielonka Wiktoria Izdebska

AM Miedźno 1866r.

1.Feliks Florek Zuzanna Lasota
2.Karol Kijak Rozalia Balas
3.Melchior Kajdana Elżbieta Kasprzyk
4.Karol Kachel Julianna Walis
5.Kazimierz Kosurek Marianna Marta Piernikarczyk
6.Szczepan Kowalik Zofia Kasprzyk
7.Józef Leszczyński Elżbieta Wróbel
8.Melchior Mazurek Katarzyna Kiedrzyn
9.Józef Mielczarek Róża (Rychter)Grabczak
10.Kazimierz Mszyca Rozalia Sikora
11.Walenty Osiewacz Agata Puławska
12.Franciszek Piątek Anna Szczypior
13.Kazimierz Pełka Agnieszka( Pełka)Supel
14.Kajetan Poros Julianna Trojak
15.Paweł Rachyła Łucja Kubrat
16.Wincenty Skowron Salomea Pełka
17.Jan Skowron Zofia Warchoł
18.Piotr Sitek Agnieszka Wochal
19.Matusz Turek Katarzyna Maj
20.Wincenty Tałajczyk Zuzanna Mrowiec
21.Błażej Tałajczyk Zofia Chudaszek
22.Jan Turek Zuzanna Makls

AM Miedźno 1865r.

1.Ignacy Adamus Magdalena Stryczek
2.Ignacy Białas Agnieszka Wielgos
3.Aleksander Chłąd Józefa Cykowska
4.Jan Ciesielski Zuzanna Kasprzyk
5.Jan Gradzik Gertruda Bedła
6.Jan Albert Hampel Marinna Franciszka Ciekot
7.Karol Wilhelm Hampel Franciszka Psiuch
8.Ambroży Janas Elżbieta Turek
9.Jan Jarzębski Anna Maj
10.Józef Izdebska Marianna Plaskacz
11.Sylwester Klimczak Marianna Kowalik
12.Karol Kachel Teofila Łęgorz
13.Jan Kiedrzyn Julianna Kasprzyk
14.Teofil Kleszcz Franciszka Psiuch
15.Fabian Kowalik Wiktoria Szymoniak
16.Franciszek Leśnikowski Marianna Kasprzyk
17.Antoni Maźniak Wiktoria Kasprzyk
18.Jakub Marchwiński Katarzyna Mikołajczyk
19.Tomasz Morawski Salomea Haza
20.Maziej Młocek Elżnieta Wosińska
21.Aleksander Osiewacz Barbara Mocek
22.Tomasz Owczarek Marianna Makles
23.Józef Pluta Marianna Makles
24.Maciej Piątek Katarzyna Mszyca
25.Łukasz Plaskacz Marianna Makles
26.Andrzej Pierz Barbara Krawczyk
27.Wojcviech Psiuch Tekla Kubrat
28.Adam Szczypior Helena Miarka
29.Walenty Słomian Karolina Makles
30.Wincenty Sabat Józefa Noga
31.Franciszek Smolinski Anastazja Gradzik
32.Aleksander Tałajczyk Anna Adamus
33.Jan Turek Elżbieta Wielgos
34.Roch Szwczyk Marianna Jarzębska
35.Grzegorz Szczypior Katarzyna Górna
36.Joachim Szczypior Petronela (Noszczyk)Jędraszek
37.Andrzej Zielonka Józefa Maj


AM Miedźno 1864r

1.Jan Kowalik Franciszka Balas
2.Bartłomiej Kuborik Ewa Stachera
3.Kazimierz Kawała Rozalia Gradzik
4.Dominik Leśnikowski Małgorzata Orszulak
5.Marcin Lis Joanna Mania
6.Piotr Malkes Katarzyna Borycka
7.Kazimierz Makles Marianna Smolinska
8.Idzi Omylski Justyna Kula
9.Florian Pełka Agnieszka Leśnikowska
10.Brnard Psik Klara(Piątek)Górna
11.Józef Słomian Anastazja Skowron
12.Antoni Smolinski Anna Bedła
13.Stanisław Strama Karolina Wosińska
14.Józef Turek Marianna Kosurek?
15.Maciej Zając Dorota Kiedrzyn
16.Ksawery Zakrzewski Katarzyna Makles

AM Miedźno 1863r.

1.Piotr Chłod Łucja Mania
2.Andrzej Drobczyk Marianna Zabiegalska
3.Fulgstyn ?Jakub Drosiński Anastazja Auguścik
4.Stanisław Górny Katarzyna Gradzik
5.Andrzej Kiepura Józefa Plaskacz
6.Antoni Kowalik Marianna Turek
7.Jan Kopyt Zuzanna (Psik) Brzuzyna
8.Kazimierz Leśnikowski Rozalia Górna
9.Paweł Lis Marianna Idasz
10.Jan Leśnikowski Marianna Piątek
11.Tomasz Morga Katarzyna Ryś
12.Jan Makles Barbara (Zilonka)Jędraszek
13.Klemens Marchwiński Katarzyna Hutka
14.Jan Noszczyk Katarzyna Koszczyk
15.Łukasz Psiuch Rozalia Szelęg
16.Stanisław Piekielski Agnieszka Wronika Mirowska
17.Jakub Psiuch Marianna Plaskacz
18.Jan Piąteek Marianna Pełka
19.Idzi Omylski Balwina ? Orszulak
20.Wojciech Stachera Jadwiga Respondek
21.Mateusz Stachera Julianna Chłod
22.Bartłomiej Szczypior Katarzyna Szeląg
23.Tomasz Smolinski Wiktoria Koszczyk
24.Piotr Tałajczyk Marianna Janas
25.Ignacy Wolny Łucja Orszulak
26.Walenty Walet Tekla Drobczyk
27.Grzegorz Zając Marianna Mazurek

AM Miedźno 1862r.

1.Andrzej Adamus Regina Zielonka
2.Franciszek Bochnia Marianna Męzik
3.Maciej Chłod Agniszka Plaskacz
4.Paweł Chudaszek Antonina Ratajczyk
5.Bartłomiej Wróbel Petronela Stryczek
6.Mateusz Dybisiak Jadwiga Stachera
7.Mikołaj Dedyk Marianna Lis
8.Andrzej Gradzik Franciszka Padlewska
9.Jan Kasprzyk Marianna Świtała
10.Walenty Kasprzyk Katarzyna Wypych
11.Franciszek Klimas Petronela Noszczyk
12.Wincenty Kajdana Tekla Gąsior
13.Antoni Kiedrzyn Agnieszka Stach
14.Tadeusz Kubat Gertruda Mania
15.Roch Kasprzyk Marianna Pełka
16.Ignacy Leśnikowski Marianna Kierach
17.Jacek Leśnikowski Anastazja Pietras
18.Józef Leszczyński Salomea(Sołtysiak)Komorowska
19.Roch Mszyca Zofia szczypior
20.Mikołaj Marchwiński Regina Izdebska
21.Jan Makles Marta Wojtera
22.Urban Mazurek Zuzanna Izdebska
23.Paweł Noszczyk Marianna Stachera
24.Jakub Orszulak Antonina Sowa
25.Ignacy Psiuch Julianna Benowska
26.Tomasz Pełka Marianna Kula
27.Józef Pełka Teresa Kierach
28.Jakub Rychter Magdalena Zielonka
29.Jan Supel Agnieszka Pełka
30.Wincenty Stryczek Magdalena Maj
31.Szymon Sikora Urszula Gradzik
32.Maciej Stryczek Agnieszka Kajdana
33.Tomasz Szczypior Urszula Pochwat
34.Jan Smolinski Marcjanna Ptak
35.Jan Suchański Anna Krawczyk
36.Antoni Szymoniak Katarzyna Wolna
37.Józef Tałajczyk Agnieszka Kiedrzyn
38. Wincenty Turek Brygida Mania
39.Franciszek Wielgos Tekla Pieniek
40.Antoni Zawada Agata Górna
41.Jan Wujec Tekla Psiuch
42.Łukasz Zielonka Małgorzata Kasprzyk
43.Walenty Kasprzyk Marianna Gradzik


AM Miedźno 1861r.

1.Piotr Borycki Marianna Plaskacz
2.Jan Balas Petronela Komorowska
3.Grzegorz Balas Zofia Pełka
4.Marcin Barakoński Marianna Agata Kleszcz
5.Mikołaj Kleszcz Brygida Mrowiec
6.Jan Mania Apolonia Kasperkiewicz
7.Paweł Mania Brygida Pełka
8.Mateusz Mrowiec Jadwiga Deska
9.Jan Mrowiec Agnieszka Moczek
10.Tomasz Makles Wiktoria Derejczyk
11.Franciszek Makles Marianna Zielonka
12.Antoni Plaskacz Franciszka Gradzik
13.Franciszek Pomorski Wiktoria Wielgos
14.Grzegorz Pluta Joanna Mrowiec
15.Mateusz Suchański Marianna Kowalik
16.Łukasz Szewczyk Zofia Jędraszek
17.Tomasz Szczypior Salomea Sikora
18.Marek Wolny Marianna Leśnikowska
19.Marcin Wosinski Ludwika Weber

AM Miedźno 1860r.

1.Walenty Bryła Dorota Kowalik
2.Roch Bedła Anastazja Tałajczyk
3.Michał Gradzik Katarzyna Leśnikowska
4.Szczepan Koalik Marinna Psik
5.Piotr Krawczyk Franciszka Zielonka
6.Marcin Kleszcz Marianna Plaskacz
7.Jan Kaluś Marianna Listecka
8.Jan Kępa Marcjanna(Dedyk)Turek
9.Andrzej Kot Marianna Wujec
10.Walenty Kasprzyk Marianna Gradzik
11.Jan Lasota Marianna Szczypior
12.Michał Mazniak Petronela(Plaskacz)Kasprzyk
13.Michał Migoń Agata Włodarczyk
14.Ignacy Makles Wiktoria Kleszcz
15.Mateusz Mszyca Anna Miarka
16.Karol Matyszczak Marianna Komorowska
17.Tomasz Mszyca Klara Szczypior
18.Andrzej Pogoda Marianna Morga
19.Łukasz Popęda Katarzyna Kleszcz
20.Maciej Psik Anna Kierach
21.Kazimierz Pełka Małgorzata Mazniak
22.Joachim Pełka Marianna Kuś
23.Feliks Jan Suchecki Apolonia Pawelska
24.Józef Turek Katarzyna Sikora
25.Andrzej Wypych Marcjnna szymoniak
26.Antoni Norbert Zyczkowski Marianna Albina Chełmińska


AM Miedźno 1859r.

1.Wawrzyniec Adamus Józefa Spalik
2.Adam Adamus Marianna Wręczycka
3.Antoni Balas Petronela Kasprzyk
4.Wawrzyniec Dybisiak Jadwiga Hłod
5.Jan Dorożyński Agnieszka Chudaszek
6.Wincenty Florek Agata Kasprzyk
7.Jakub Gatner Elżbieta Jarzębska
8.Adam Koszczyk Katarzyna Gradzik
9.Jgnacy Kasprzyk Julianna Wypych
10.Franciszek Kustelik Józefa Wąsowska
11.Mateusz Kocęba Petronela Wosińska
12.Feliks Kowalik Agnieszka Wolna
13.Wincenty Kurkowski Antonina (Przespolewska)Danielska
14.Wojciech Orszulak Elżbieta Świtała
15.Paweł Owczarek Marcjanna Piotroeska
16.Piotr Psiuk Elżbieta Czerwińska
17.Wojciech Plaskacz Marianna Bedła
18.Szymon Pieniek Franciszka Owczarek
19.Piotr Plaskacz Marianna Noszczyk
20.Mateusz Plaskacz Marianna Szczypior
21.Adam Pelin Rozalia Makles
22.Waleenty Pluta Magdalena Szczypior
23.Paweł Sikora Salomea Kukla
24.Jakub Szeląg Rozalia(Orszulak)Supel
25.Tomasz Sosnowski Marinna Popęda
26.Tomasz Skowroński Antonina Dolewska
27.Łukasz Szewczyk Katarzyna Musiał
28.Leonard Szczypior Marianna Wróż
29.Wojciech Stachera Ewa Idaszek
30.Andrzej Wit Antonina Jankowska
31.Melchior Zielonka Katarzyna Kasprzyk
32.Tomasz Zielonka Zofia Mazik


AM Miedźno 1858r.

1.Łukasz Adamus Rozalia Maniszewska
2.Maciej Balas Justyna Dybisiak
3.Mateusz Borycki Karolina Psik
4.Łukasz Balas Katarzyna Krawczyk
5.Gabriel Duszyński Małgorzata Owczare
6.Kacper Derejczyk Brygida Noszczyk
7.Mikołaj Deska Elżbieta Makles
8.Mikołaj Dedyk Marianna Kowalik
9.Grzegorz Gwozdź Agnieszka Hutkowa
10.Jan Komorowski Katarzyna Chudaszek
11.Idzi Kasprzyk Anna Piątek
12.Antoni Maj Anastazja Rospędek
13.Bartłomiej Marcinkowski Marianna Przespolewska
14.Stanisław Pełka Agata Kasprzyk
15.Szymon Piątek Wiktoria Rykała
16.Jan Postawa Ewa Grygiel
17.Stanisław Piłat Marianna Matyja
18.Stanisław Pełka Tekla Orszulak
19.Antoni Pierz Rozalia Turek
20.Błażej Puchała Rozalia Kot
21.Jan Rykała Marianna Zabielska
22.Anastazy Szczypior Justyna Kubrat
23.Melchior Szewczyk Barbarz Kowalska
24.Wojciech Szczypior Klara Plaskacz
25.Grzegorz Slusarczyk Zuzanna Makles
26.Ignacy Stachera Ewa Kasprzyk
27.Walenty Tałajczyk Marianna Lis
28.ndrzej Turek Józefa Duszyńska
29.Andrzj Wujcyk Kunegunda Mazik
30.Tomasz Węgier Anastazja (Szczypior)Grygiel

AM Miedźno 1857r.

1.Jgnacy Borycki Katarzyna Kocęba
2.Antoni Czerwiński Antonina Drwal
3.Tomasz Deska Gertruda Mielczarek
4.Mateusz Dybisiak Katarzyna Pełka
5.Paweł Gradzik Rozalia Piotrowska
6.Tomasz Gradzik Julianna Derejczyk
7.Leonard Górny Julianna Dobosz
8.Jakub Gradzik Agnieszka Skoron
9.Roch Izdebski Marianna Pierz
10.Maciej Idaszek Rozalia Lasota
11.Szymon Lasota Helena Respendek
12,Franciszek Łukowski Helena Szczypior
13.Andrzej Makles Elżbieta Anna Wręczycka
14.Marcin Mamuda Justyna Plaskacz
15.Ignacy Migoń Wiktoria Mszyca
16.Antoni Makles Rozalia Wrona
17.Bartłomiej Marciniak Gertruda Derejczyk
18.Melchior Mrowiec Marianna Maciałczyk
19.Filip Noszczyk Krystyna Piątek
20.Augustyn Plaskacz Marianna Kasprzyk
21.Antoni Pełka Helena Orszulak
22.Jan Plaskacz Ewa Rataj
23.Tomasz Szczypior Agata Najman
24.Ignacy Skowron Rozalia Plaskacz
25.Wincenty Wypych Franciszka Piątek
26.Ignacy Wojcik Tekla Marchwińska
27.Mateusz Wojtera Marianna Mrowiec
28.Kazimierz Zielonka Helena Gradzik
29.Stanisław Zielonka Katarzyna Kierach


AM Miedźno 1856r.

1.Grzegorz Balas Zuzanna Szymoniak
2.Piotr Chłod Elzbieta Kiedrzyn
3.Aleksander Drobczyk Petronela Knap
4.Łukasz dedyk Marianna Bochnia
5.Marcin Gąsior Urszula Szczypior
6.Feliks Izdebski Marianna Kasprzyk
7.Szymon Kowalik Zofia Kleszcz
8.Filip Kowalik Agata(Czapnik)Chudaszek
9.Michał Kasprzyk (Kasprzak) Marianna Karwat
10.Ignacy Kowalik Katarzyna Mania
11.Franciszek Komorowski Salomea Psiuch
12.Mikołaj Kocęba Katarzyna Kleszcz
13.Antoni Leszczyński Karolina Czerwińska
14.Franciszek Męzik Karolina Deska
15.Józef Makles Marianna deska
16.Paweł Mszyca Marianna Plaskacz
17.Łukasz Orszulak Helena Pełka
18.Wojciech Reszpondek Marianna Musiałowicz
19.Aleksy Rykała Rozalia Kasprzyk
20.Paweł Sikora Józefa Deska
21.Joachim Sikora Katarzyna Kleszcz
22.Kazimierz Swatek Rozalia Popęda
23.Józef Wosiński Katarzyna Mrowiec
24.Filip Włodarz Agata Jarzębska
25.Konstanty Wilk Agnieszka Piech
26.Maciej Zając Marianna Morga
27.Maciej Zielonka Jadwiga Maj


AM Miedźno 1855r.

1.Mateusz Borycki Tekla Wicik
2.Aleksy Bochnia Ludwika Balas
3.Dionizy Jędraszek Petronela Marchwińska
4.Wojciech Kocot Małgorzata Makles
5.Marcin Kasprzyk Marianna Zielonka
6.Szczepan Kukla Salomea Gradzik
7.Wojciech Mazniak Krystyna Makles
8.Mikołaj Makles Marianna Psik
19.Feliks Makles Katarzyna Browarska
10.Tomasz Mrowiec Antonina (Kleszcz )Brzastka
11.Błażej Orszulak Tekla Zielonka
12.Piotr Plaskacz Franciszka Mszyca
13.Gabriel Plaskacz Katarzyna Skowron
14.Roch Pluta Katarzyna Borowiecka
15.Filip Psiuch Karolina Mrowiec
16.Józef Wrona Rozalia Ptak
Feliks Kleszcz Katarzyna Browarska metryki brak



AM Miedźno 1854r.

1.Mateusz Borycki Julianna Kocęba
2.Roch Derejczyk Zofia Kasprzyk
3.Mateusz Ceska Anastazja Pełka
4.Franciszek Gradzik Katarzyna Wypych
5.Wincenty Kasprzyk Marianna Leśnikowska
6.Wincenty Kleszcz Marianna Makles
7.Kazimierz Kasprzyk Karolina (Kowalik)Koch
8.Franciszek Kleszcz Rozalia Matyjanka
9.Antoni Kiedrzyn Agnieszka Stachera
10.Paweł Leaski ?Marianna Sikora
11.Tomasz Lis Marianna Florek
12.Stanisław Morga Krystyna Wypych
13.Roch Pietras Marianna Gradzik
14.Michał Rykała Marcjanna Tarczyńska
15.Fabian Szczypior Marianna Kubrat
16.Piotr Skowron Agnieszka Gradzik
17.Gabriel Słomian Wiktoria Psiuch
18.Maciej Stryczek Gertruda Jarzębska
19.Jan Turek Marcjanna Tałajczyk

AM Miedźno 1853r.

1.Sylwester Bedła Justyna Koszczyk
2.Sebastian Chutka Brygida Plaskacz
3.Józef Deska Marianna Noszczyk
4.Józef Gradzik Elżbieta Piech
5.Jerzy Kierach Małgorzata Leśnikowska
6.Antoni Krawczyk Brygida Kasprzyk
7.Florian Kowalik Małgorzata Wypych
8.Kajeta Lasota Elżbieta Zielonka
9.Piotr Leszczyński Katarzyna Kuś
10.Paweł Maj Katarzyna Sikora
11.Józef Mszyca Franciszka Kozłowska
12.Józef Makles Jadwiga Psiuk
13.Andrzej Makles Petronela Borycka
14.Jan Musiał Tekla Sowa
15.Piotr Mania Petronela Chudaszek
16.Wincenty Orszulak Helena Piątek
17.Łukasz Orszulak Małgorzata Wujec
18.Tomasz Orszulak Katarzyna Psik
19.Sylwester Orszulak Zofia Gradzik
20.Wojciech Piech Agnieszka Pełka
21.Florian Pełka Katarzyna Florek
22.Franciszek Piorek Rozalia Piątek
23.Kacper Pietras Agnieszka Wrona
24.Aleksy Supel Rozalia Orszulak
25.Gabriel Stryczek Agata Kajdana
26.Nepomucen Jan Skubiszewski Augusta Julianna Maszewska
27.Joachim Szczypior Anastazja Rykała
28.Melchior Tałajczyk Marianna Morga

AM Miedźno 1852r.

1.Antoni Browarski Marianna Wosinska
2.Andrzej Kiedrzyn Agnieszka Kasprzyk
3.Józef Kurasik Kózefa Strozyszczanka
4.Łukasz Kasprzyk Magdalena Gradzik
5.Antoni Leszczyński Łucja Makles
6.Jakub Mrowiec Marianna Tronina
7.Jan Postawa Dorota Górna
8.Józef Swatek Marcela Krawczyk
9.Franciszek Turek Katarzyna Deska
10.Jerzy Warchoł Brygida Krawczyk
11.Kazimierz Zielonka Joanna Izdebska

AM Miedźno 1851r.

1.Aleksander Brzuska Julianna Psiuch
2.Aleksy Chudaszek Salomea Kubrat
3.Jan Florek Marianna Dobosz
4.Jan Izdebski Regina Ptak
5.Jacek Górny Rozalia Gradzik
6.Łukasz Koszczyk Józefa Mszyca
7.Mateusz Kiedrzyn Elżbieta Bedła
8.Tomasz Kuś Katarzyna Sołtysiak
9.Maciej Kowalik Marianna Szymonik
10.Ignacy Leśnikowaski Rozalia Orszulak
11.Jakub Marchwiński Krystyna Idaszek
12.Franciszek Mrowiec Marianna Leszczyńska
13.Feliks Mszyca Salomea Kiepura
14.Jan Noga Franciszka Fryst
15.Franciszek Piątek Marianna Balas
16.Melchior Pełka Katarzyna Gradzik
17.Antonina Plaskacz Marianna Wielgos
18.Wojciech Poroś Barbara Makles
19.Marek Pełka Teresa Smolińska
20.Marcin Ptak Wiktoria Górna
21.Kacper Pełka Katarzyna Kasprzyk
22.Józef Psik Konstancja Kotyl
23.Paweł Sikora Agnieszka Mszyca
24.Tomasz Smoliński Marianna Mania
25.Józef Wypych Zuzanna Kowalik
26.Jan Zielonka Anna Wilk
27.Maciej Zielonka Petronela Florek

AM Miedźno 1850r.

1.Mateusz Deska Marianna Turek
2.Izydor Górny Franciszka Respondek
3.Grzegorz Gwozdź Justyna Stryczek
4.Wojciech Kasprzyk Petronela Krawczyk
5.Tadeusz Kowalik Agnieszka Wypych
6.Feliks Kowalik Dorota Tałajczyk
7.Antoni Kowalik Katarzyna Chudaszek
8.Paweł Lis Marianna Sikora
9.Jan Łazuga Justyna Szelong
10.Jakub Mrowiec Teresa Mikołajczyk
11.Antoni Pieniek Anna Chudaszek
12.Mateusz Plaskacz Ewa Mazniak
13.Adam Puławski Zofia Kiepura
14.Antoni Pierz Tekla Chudaszek
15.Michał Tałaj Katarzyna Goła
16.Franciszek Tałaj Józefa Koszczyk
17.Florian Zielonka Anna Jędrysiak
18.Mikołaj Tałaj Katarzyna Górna






11.Feliks Mazurek Zofia (Pełka)Balas
12.Franciszek Mrowiec Katarzyna Psiuch
13.Mikołaj Marchwiński Małgorzata(Tałaj)Duszyńska
14.Piotr Makles Klara Róża Kuś
15.Jen Pełka Małgorzata Adamus
16.Jakub Rytel Dorota Orszulak
17.Franciszek Slesarczyk Karolina Piotrowska

AM Miedźno 1868r.

1.Franciszek Wypych Katarzyna(Gradzik)Górna
2.Ludwik Diechl Matylda Kąsinobska
3.Filip Zielonka Wiktoria Piech
4.Wawrzyniec Janeczek Katarzyna Dobosz
5.Antoni Kasprzyk Marianna Krawczyk
6.Jakub Mrowiec Karolina (Listecka)Tylnicka
7.Wojciech Orszulak Julianna Plaskacz
8.Maciej Orszulak Ewa Jędraszczak
9.Karol Juliusz Pajzer Katarzyna Jakubowska
10.Andrzej Sowiński Franciszka Szklarz
11.Józef Świtała Józefa Górna
12.Józef Szyminiak Jadwiga Szeląg
13.Jakub Szczypior Franciszka Gworys

AM Miedźno 1867r.

1. Józef Adamus Józefa Psota
2.Tomasz Czerwiński Rozalia Szwadczyk
3.Melchior Derejczyk Jadwiga Zielonka
4.Wojciech Kutynia Wiktoria Makles
5.Antoni Koper Joanna Zielonka
6.Paweł Kamieński Katarzyna Angela Knopf
7.Maciej Kocęba Józefa Osiewacz
8.Tomasz Kuś Katarzyna Kocęba
9.Franciszek Lada Ewa Kasprzyk
10.Kazimierz Mazik Katarzyna Szymoniak
11.Józef Pielarski Katarzyna Siewior
12.Jan Psiuch Józefa Kustelik
13.Jan Piątek Katarzyna Kasprzyk
14.Kacper Szczypior Katarzyna Tałaj
15.Jakub Szeląg Ewa Pietras
16.Szczepan Szczypior Franciszka Krawczyk
17.Stanisław Tronina Anna Makles
18.Marek Wolny Marianna Szeewczyk
19.Florian Zielonka Agnieszka Dobosz
20.Tomasz Zielonka Wiktoria Izdebska

AM Miedźno 1866r.

1.Feliks Florek Zuzanna Lasota
2.Karol Kijak Rozalia Balas
3.Melchior Kajdana Elżbieta Kasprzyk
4.Karol Kachel Julianna Walis
5.Kazimierz Kosurek Marianna Marta Piernikarczyk
6.Szczepan Kowalik Zofia Kasprzyk
7.Józef Leszczyński Elżbieta Wróbel
8.Melchior Mazurek Katarzyna Kiedrzyn
9.Józef Mielczarek Róża (Rychter)Grabczak
10.Kazimierz Mszyca Rozalia Sikora
11.Walenty Osiewacz Agata Puławska
12.Franciszek Piątek Anna Szczypior
13.Kazimierz Pełka Agnieszka( Pełka)Supel
14.Kajetan Poros Julianna Trojak
15.Paweł Rachyła Łucja Kubrat
16.Wincenty Skowron Salomea Pełka
17.Jan Skowron Zofia Warchoł
18.Piotr Sitek Agnieszka Wochal
19.Matusz Turek Katarzyna Maj
20.Wincenty Tałajczyk Zuzanna Mrowiec
21.Błażej Tałajczyk Zofia Chudaszek
22.Jan Turek Zuzanna Makls

AM Miedźno 1865r.

1.Ignacy Adamus Magdalena Stryczek
2.Ignacy Białas Agnieszka Wielgos
3.Aleksander Chłąd Józefa Cykowska
4.Jan Ciesielski Zuzanna Kasprzyk
5.Jan Gradzik Gertruda Bedła
6.Jan Albert Hampel Marinna Franciszka Ciekot
7.Karol Wilhelm Hampel Franciszka Psiuch
8.Ambroży Janas Elżbieta Turek
9.Jan Jarzębski Anna Maj
10.Józef Izdebska Marianna Plaskacz
11.Sylwester Klimczak Marianna Kowalik
12.Karol Kachel Teofila Łęgorz
13.Jan Kiedrzyn Julianna Kasprzyk
14.Teofil Kleszcz Franciszka Psiuch
15.Fabian Kowalik Wiktoria Szymoniak
16.Franciszek Leśnikowski Marianna Kasprzyk
17.Antoni Maźniak Wiktoria Kasprzyk
18.Jakub Marchwiński Katarzyna Mikołajczyk
19.Tomasz Morawski Salomea Haza
20.Maziej Młocek Elżnieta Wosińska
21.Aleksander Osiewacz Barbara Mocek
22.Tomasz Owczarek Marianna Makles
23.Józef Pluta Marianna Makles
24.Maciej Piątek Katarzyna Mszyca
25.Łukasz Plaskacz Marianna Makles
26.Andrzej Pierz Barbara Krawczyk
27.Wojcviech Psiuch Tekla Kubrat
28.Adam Szczypior Helena Miarka
29.Walenty Słomian Karolina Makles
30.Wincenty Sabat Józefa Noga
31.Franciszek Smolinski Anastazja Gradzik
32.Aleksander Tałajczyk Anna Adamus
33.Jan Turek Elżbieta Wielgos
34.Roch Szwczyk Marianna Jarzębska
35.Grzegorz Szczypior Katarzyna Górna
36.Joachim Szczypior Petronela (Noszczyk)Jędraszek
37.Andrzej Zielonka Józefa Maj


AM Miedźno 1864r

1.Jan Kowalik Franciszka Balas
2.Bartłomiej Kuborik Ewa Stachera
3.Kazimierz Kawała Rozalia Gradzik
4.Dominik Leśnikowski Małgorzata Orszulak
5.Marcin Lis Joanna Mania
6.Piotr Malkes Katarzyna Borycka
7.Kazimierz Makles Marianna Smolinska
8.Idzi Omylski Justyna Kula
9.Florian Pełka Agnieszka Leśnikowska
10.Brnard Psik Klara(Piątek)Górna
11.Józef Słomian Anastazja Skowron
12.Antoni Smolinski Anna Bedła
13.Stanisław Strama Karolina Wosińska
14.Józef Turek Marianna Kosurek?
15.Maciej Zając Dorota Kiedrzyn
16.Ksawery Zakrzewski Katarzyna Makles

AM Miedźno 1863r.

1.Piotr Chłod Łucja Mania
2.Andrzej Drobczyk Marianna Zabiegalska
3.Fulgstyn ?Jakub Drosiński Anastazja Auguścik
4.Stanisław Górny Katarzyna Gradzik
5.Andrzej Kiepura Józefa Plaskacz
6.Antoni Kowalik Marianna Turek
7.Jan Kopyt Zuzanna (Psik) Brzuzyna
8.Kazimierz Leśnikowski Rozalia Górna
9.Paweł Lis Marianna Idasz
10.Jan Leśnikowski Marianna Piątek
11.Tomasz Morga Katarzyna Ryś
12.Jan Makles Barbara (Zilonka)Jędraszek
13.Klemens Marchwiński Katarzyna Hutka
14.Jan Noszczyk Katarzyna Koszczyk
15.Łukasz Psiuch Rozalia Szelęg
16.Stanisław Piekielski Agnieszka Wronika Mirowska
17.Jakub Psiuch Marianna Plaskacz
18.Jan Piąteek Marianna Pełka
19.Idzi Omylski Balwina ? Orszulak
20.Wojciech Stachera Jadwiga Respondek
21.Mateusz Stachera Julianna Chłod
22.Bartłomiej Szczypior Katarzyna Szeląg
23.Tomasz Smolinski Wiktoria Koszczyk
24.Piotr Tałajczyk Marianna Janas
25.Ignacy Wolny Łucja Orszulak
26.Walenty Walet Tekla Drobczyk
27.Grzegorz Zając Marianna Mazurek

AM Miedźno 1862r.

1.Andrzej Adamus Regina Zielonka
2.Franciszek Bochnia Marianna Męzik
3.Maciej Chłod Agniszka Plaskacz
4.Paweł Chudaszek Antonina Ratajczyk
5.Bartłomiej Wróbel Petronela Stryczek
6.Mateusz Dybisiak Jadwiga Stachera
7.Mikołaj Dedyk Marianna Lis
8.Andrzej Gradzik Franciszka Padlewska
9.Jan Kasprzyk Marianna Świtała
10.Walenty Kasprzyk Katarzyna Wypych
11.Franciszek Klimas Petronela Noszczyk
12.Wincenty Kajdana Tekla Gąsior
13.Antoni Kiedrzyn Agnieszka Stach
14.Tadeusz Kubat Gertruda Mania
15.Roch Kasprzyk Marianna Pełka
16.Ignacy Leśnikowski Marianna Kierach
17.Jacek Leśnikowski Anastazja Pietras
18.Józef Leszczyński Salomea(Sołtysiak)Komorowska
19.Roch Mszyca Zofia szczypior
20.Mikołaj Marchwiński Regina Izdebska
21.Jan Makles Marta Wojtera
22.Urban Mazurek Zuzanna Izdebska
23.Paweł Noszczyk Marianna Stachera
24.Jakub Orszulak Antonina Sowa
25.Ignacy Psiuch Julianna Benowska
26.Tomasz Pełka Marianna Kula
27.Józef Pełka Teresa Kierach
28.Jakub Rychter Magdalena Zielonka
29.Jan Supel Agnieszka Pełka
30.Wincenty Stryczek Magdalena Maj
31.Szymon Sikora Urszula Gradzik
32.Maciej Stryczek Agnieszka Kajdana
33.Tomasz Szczypior Urszula Pochwat
34.Jan Smolinski Marcjanna Ptak
35.Jan Suchański Anna Krawczyk
36.Antoni Szymoniak Katarzyna Wolna
37.Józef Tałajczyk Agnieszka Kiedrzyn
38. Wincenty Turek Brygida Mania
39.Franciszek Wielgos Tekla Pieniek
40.Antoni Zawada Agata Górna
41.Jan Wujec Tekla Psiuch
42.Łukasz Zielonka Małgorzata Kasprzyk
43.Walenty Kasprzyk Marianna Gradzik


AM Miedźno 1861r.

1.Piotr Borycki Marianna Plaskacz
2.Jan Balas Petronela Komorowska
3.Grzegorz Balas Zofia Pełka
4.Marcin Barakoński Marianna Agata Kleszcz
5.Mikołaj Kleszcz Brygida Mrowiec
6.Jan Mania Apolonia Kasperkiewicz
7.Paweł Mania Brygida Pełka
8.Mateusz Mrowiec Jadwiga Deska
9.Jan Mrowiec Agnieszka Moczek
10.Tomasz Makles Wiktoria Derejczyk
11.Franciszek Makles Marianna Zielonka
12.Antoni Plaskacz Franciszka Gradzik
13.Franciszek Pomorski Wiktoria Wielgos
14.Grzegorz Pluta Joanna Mrowiec
15.Mateusz Suchański Marianna Kowalik
16.Łukasz Szewczyk Zofia Jędraszek
17.Tomasz Szczypior Salomea Sikora
18.Marek Wolny Marianna Leśnikowska
19.Marcin Wosinski Ludwika Weber

AM Miedźno 1860r.

1.Walenty Bryła Dorota Kowalik
2.Roch Bedła Anastazja Tałajczyk
3.Michał Gradzik Katarzyna Leśnikowska
4.Szczepan Koalik Marinna Psik
5.Piotr Krawczyk Franciszka Zielonka
6.Marcin Kleszcz Marianna Plaskacz
7.Jan Kaluś Marianna Listecka
8.Jan Kępa Marcjanna(Dedyk)Turek
9.Andrzej Kot Marianna Wujec
10.Walenty Kasprzyk Marianna Gradzik
11.Jan Lasota Marianna Szczypior
12.Michał Mazniak Petronela(Plaskacz)Kasprzyk
13.Michał Migoń Agata Włodarczyk
14.Ignacy Makles Wiktoria Kleszcz
15.Mateusz Mszyca Anna Miarka
16.Karol Matyszczak Marianna Komorowska
17.Tomasz Mszyca Klara Szczypior
18.Andrzej Pogoda Marianna Morga
19.Łukasz Popęda Katarzyna Kleszcz
20.Maciej Psik Anna Kierach
21.Kazimierz Pełka Małgorzata Mazniak
22.Joachim Pełka Marianna Kuś
23.Feliks Jan Suchecki Apolonia Pawelska
24.Józef Turek Katarzyna Sikora
25.Andrzej Wypych Marcjnna szymoniak
26.Antoni Norbert Zyczkowski Marianna Albina Chełmińska


AM Miedźno 1859r.

1.Wawrzyniec Adamus Józefa Spalik
2.Adam Adamus Marianna Wręczycka
3.Antoni Balas Petronela Kasprzyk
4.Wawrzyniec Dybisiak Jadwiga Hłod
5.Jan Dorożyński Agnieszka Chudaszek
6.Wincenty Florek Agata Kasprzyk
7.Jakub Gatner Elżbieta Jarzębska
8.Adam Koszczyk Katarzyna Gradzik
9.Jgnacy Kasprzyk Julianna Wypych
10.Franciszek Kustelik Józefa Wąsowska
11.Mateusz Kocęba Petronela Wosińska
12.Feliks Kowalik Agnieszka Wolna
13.Wincenty Kurkowski Antonina (Przespolewska)Danielska
14.Wojciech Orszulak Elżbieta Świtała
15.Paweł Owczarek Marcjanna Piotroeska
16.Piotr Psiuk Elżbieta Czerwińska
17.Wojciech Plaskacz Marianna Bedła
18.Szymon Pieniek Franciszka Owczarek
19.Piotr Plaskacz Marianna Noszczyk
20.Mateusz Plaskacz Marianna Szczypior
21.Adam Pelin Rozalia Makles
22.Waleenty Pluta Magdalena Szczypior
23.Paweł Sikora Salomea Kukla
24.Jakub Szeląg Rozalia(Orszulak)Supel
25.Tomasz Sosnowski Marinna Popęda
26.Tomasz Skowroński Antonina Dolewska
27.Łukasz Szewczyk Katarzyna Musiał
28.Leonard Szczypior Marianna Wróż
29.Wojciech Stachera Ewa Idaszek
30.Andrzej Wit Antonina Jankowska
31.Melchior Zielonka Katarzyna Kasprzyk
32.Tomasz Zielonka Zofia Mazik


AM Miedźno 1858r.

1.Łukasz Adamus Rozalia Maniszewska
2.Maciej Balas Justyna Dybisiak
3.Mateusz Borycki Karolina Psik
4.Łukasz Balas Katarzyna Krawczyk
5.Gabriel Duszyński Małgorzata Owczare
6.Kacper Derejczyk Brygida Noszczyk
7.Mikołaj Deska Elżbieta Makles
8.Mikołaj Dedyk Marianna Kowalik
9.Grzegorz Gwozdź Agnieszka Hutkowa
10.Jan Komorowski Katarzyna Chudaszek
11.Idzi Kasprzyk Anna Piątek
12.Antoni Maj Anastazja Rospędek
13.Bartłomiej Marcinkowski Marianna Przespolewska
14.Stanisław Pełka Agata Kasprzyk
15.Szymon Piątek Wiktoria Rykała
16.Jan Postawa Ewa Grygiel
17.Stanisław Piłat Marianna Matyja
18.Stanisław Pełka Tekla Orszulak
19.Antoni Pierz Rozalia Turek
20.Błażej Puchała Rozalia Kot
21.Jan Rykała Marianna Zabielska
22.Anastazy Szczypior Justyna Kubrat
23.Melchior Szewczyk Barbarz Kowalska
24.Wojciech Szczypior Klara Plaskacz
25.Grzegorz Slusarczyk Zuzanna Makles
26.Ignacy Stachera Ewa Kasprzyk
27.Walenty Tałajczyk Marianna Lis
28.ndrzej Turek Józefa Duszyńska
29.Andrzj Wujcyk Kunegunda Mazik
30.Tomasz Węgier Anastazja (Szczypior)Grygiel

AM Miedźno 1857r.

1.Jgnacy Borycki Katarzyna Kocęba
2.Antoni Czerwiński Antonina Drwal
3.Tomasz Deska Gertruda Mielczarek
4.Mateusz Dybisiak Katarzyna Pełka
5.Paweł Gradzik Rozalia Piotrowska
6.Tomasz Gradzik Julianna Derejczyk
7.Leonard Górny Julianna Dobosz
8.Jakub Gradzik Agnieszka Skoron
9.Roch Izdebski Marianna Pierz
10.Maciej Idaszek Rozalia Lasota
11.Szymon Lasota Helena Respendek
12,Franciszek Łukowski Helena Szczypior
13.Andrzej Makles Elżbieta Anna Wręczycka
14.Marcin Mamuda Justyna Plaskacz
15.Ignacy Migoń Wiktoria Mszyca
16.Antoni Makles Rozalia Wrona
17.Bartłomiej Marciniak Gertruda Derejczyk
18.Melchior Mrowiec Marianna Maciałczyk
19.Filip Noszczyk Krystyna Piątek
20.Augustyn Plaskacz Marianna Kasprzyk
21.Antoni Pełka Helena Orszulak
22.Jan Plaskacz Ewa Rataj
23.Tomasz Szczypior Agata Najman
24.Ignacy Skowron Rozalia Plaskacz
25.Wincenty Wypych Franciszka Piątek
26.Ignacy Wojcik Tekla Marchwińska
27.Mateusz Wojtera Marianna Mrowiec
28.Kazimierz Zielonka Helena Gradzik
29.Stanisław Zielonka Katarzyna Kierach


AM Miedźno 1856r.

1.Grzegorz Balas Zuzanna Szymoniak
2.Piotr Chłod Elzbieta Kiedrzyn
3.Aleksander Drobczyk Petronela Knap
4.Łukasz dedyk Marianna Bochnia
5.Marcin Gąsior Urszula Szczypior
6.Feliks Izdebski Marianna Kasprzyk
7.Szymon Kowalik Zofia Kleszcz
8.Filip Kowalik Agata(Czapnik)Chudaszek
9.Michał Kasprzyk (Kasprzak) Marianna Karwat
10.Ignacy Kowalik Katarzyna Mania
11.Franciszek Komorowski Salomea Psiuch
12.Mikołaj Kocęba Katarzyna Kleszcz
13.Antoni Leszczyński Karolina Czerwińska
14.Franciszek Męzik Karolina Deska
15.Józef Makles Marianna deska
16.Paweł Mszyca Marianna Plaskacz
17.Łukasz Orszulak Helena Pełka
18.Wojciech Reszpondek Marianna Musiałowicz
19.Aleksy Rykała Rozalia Kasprzyk
20.Paweł Sikora Józefa Deska
21.Joachim Sikora Katarzyna Kleszcz
22.Kazimierz Swatek Rozalia Popęda
23.Józef Wosiński Katarzyna Mrowiec
24.Filip Włodarz Agata Jarzębska
25.Konstanty Wilk Agnieszka Piech
26.Maciej Zając Marianna Morga
27.Maciej Zielonka Jadwiga Maj


AM Miedźno 1855r.

1.Mateusz Borycki Tekla Wicik
2.Aleksy Bochnia Ludwika Balas
3.Dionizy Jędraszek Petronela Marchwińska
4.Wojciech Kocot Małgorzata Makles
5.Marcin Kasprzyk Marianna Zielonka
6.Szczepan Kukla Salomea Gradzik
7.Wojciech Mazniak Krystyna Makles
8.Mikołaj Makles Marianna Psik
19.Feliks Makles Katarzyna Browarska
10.Tomasz Mrowiec Antonina (Kleszcz )Brzastka
11.Błażej Orszulak Tekla Zielonka
12.Piotr Plaskacz Franciszka Mszyca
13.Gabriel Plaskacz Katarzyna Skowron
14.Roch Pluta Katarzyna Borowiecka
15.Filip Psiuch Karolina Mrowiec
16.Józef Wrona Rozalia Ptak
Feliks Kleszcz Katarzyna Browarska metryki brak



AM Miedźno 1854r.

1.Mateusz Borycki Julianna Kocęba
2.Roch Derejczyk Zofia Kasprzyk
3.Mateusz Ceska Anastazja Pełka
4.Franciszek Gradzik Katarzyna Wypych
5.Wincenty Kasprzyk Marianna Leśnikowska
6.Wincenty Kleszcz Marianna Makles
7.Kazimierz Kasprzyk Karolina (Kowalik)Koch
8.Franciszek Kleszcz Rozalia Matyjanka
9.Antoni Kiedrzyn Agnieszka Stachera
10.Paweł Leaski ?Marianna Sikora
11.Tomasz Lis Marianna Florek
12.Stanisław Morga Krystyna Wypych
13.Roch Pietras Marianna Gradzik
14.Michał Rykała Marcjanna Tarczyńska
15.Fabian Szczypior Marianna Kubrat
16.Piotr Skowron Agnieszka Gradzik
17.Gabriel Słomian Wiktoria Psiuch
18.Maciej Stryczek Gertruda Jarzębska
19.Jan Turek Marcjanna Tałajczyk

AM Miedźno 1853r.

1.Sylwester Bedła Justyna Koszczyk
2.Sebastian Chutka Brygida Plaskacz
3.Józef Deska Marianna Noszczyk
4.Józef Gradzik Elżbieta Piech
5.Jerzy Kierach Małgorzata Leśnikowska
6.Antoni Krawczyk Brygida Kasprzyk
7.Florian Kowalik Małgorzata Wypych
8.Kajeta Lasota Elżbieta Zielonka
9.Piotr Leszczyński Katarzyna Kuś
10.Paweł Maj Katarzyna Sikora
11.Józef Mszyca Franciszka Kozłowska
12.Józef Makles Jadwiga Psiuk
13.Andrzej Makles Petronela Borycka
14.Jan Musiał Tekla Sowa
15.Piotr Mania Petronela Chudaszek
16.Wincenty Orszulak Helena Piątek
17.Łukasz Orszulak Małgorzata Wujec
18.Tomasz Orszulak Katarzyna Psik
19.Sylwester Orszulak Zofia Gradzik
20.Wojciech Piech Agnieszka Pełka
21.Florian Pełka Katarzyna Florek
22.Franciszek Piorek Rozalia Piątek
23.Kacper Pietras Agnieszka Wrona
24.Aleksy Supel Rozalia Orszulak
25.Gabriel Stryczek Agata Kajdana
26.Nepomucen Jan Skubiszewski Augusta Julianna Maszewska
27.Joachim Szczypior Anastazja Rykała
28.Melchior Tałajczyk Marianna Morga

AM Miedźno 1852r.

1.Antoni Browarski Marianna Wosinska
2.Andrzej Kiedrzyn Agnieszka Kasprzyk
3.Józef Kurasik Kózefa Strozyszczanka
4.Łukasz Kasprzyk Magdalena Gradzik
5.Antoni Leszczyński Łucja Makles
6.Jakub Mrowiec Marianna Tronina
7.Jan Postawa Dorota Górna
8.Józef Swatek Marcela Krawczyk
9.Franciszek Turek Katarzyna Deska
10.Jerzy Warchoł Brygida Krawczyk
11.Kazimierz Zielonka Joanna Izdebska

AM Miedźno 1851r.

1.Aleksander Brzuska Julianna Psiuch
2.Aleksy Chudaszek Salomea Kubrat
3.Jan Florek Marianna Dobosz
4.Jan Izdebski Regina Ptak
5.Jacek Górny Rozalia Gradzik
6.Łukasz Koszczyk Józefa Mszyca
7.Mateusz Kiedrzyn Elżbieta Bedła
8.Tomasz Kuś Katarzyna Sołtysiak
9.Maciej Kowalik Marianna Szymonik
10.Ignacy Leśnikowaski Rozalia Orszulak
11.Jakub Marchwiński Krystyna Idaszek
12.Franciszek Mrowiec Marianna Leszczyńska
13.Feliks Mszyca Salomea Kiepura
14.Jan Noga Franciszka Fryst
15.Franciszek Piątek Marianna Balas
16.Melchior Pełka Katarzyna Gradzik
17.Antonina Plaskacz Marianna Wielgos
18.Wojciech Poroś Barbara Makles
19.Marek Pełka Teresa Smolińska
20.Marcin Ptak Wiktoria Górna
21.Kacper Pełka Katarzyna Kasprzyk
22.Józef Psik Konstancja Kotyl
23.Paweł Sikora Agnieszka Mszyca
24.Tomasz Smoliński Marianna Mania
25.Józef Wypych Zuzanna Kowalik
26.Jan Zielonka Anna Wilk
27.Maciej Zielonka Petronela Florek

AM Miedźno 1850r.

1.Mateusz Deska Marianna Turek
2.Izydor Górny Franciszka Respondek
3.Grzegorz Gwozdź Justyna Stryczek
4.Wojciech Kasprzyk Petronela Krawczyk
5.Tadeusz Kowalik Agnieszka Wypych
6.Feliks Kowalik Dorota Tałajczyk
7.Antoni Kowalik Katarzyna Chudaszek
8.Paweł Lis Marianna Sikora
9.Jan Łazuga Justyna Szelong
10.Jakub Mrowiec Teresa Mikołajczyk
11.Antoni Pieniek Anna Chudaszek
12.Mateusz Plaskacz Ewa Mazniak
13.Adam Puławski Zofia Kiepura
14.Antoni Pierz Tekla Chudaszek
15.Michał Tałaj Katarzyna Górna
16.Franciszek Tałaj Józefa Koszczyk
17.Florian Zielonka Anna Jędrysiak
The following user(s) said Thank You: msm (Michał Mugaj), agata43 (agata rogaczewska)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

4 lata 7 miesiąc temu #16424 przez Marek Mietelski (Marek Mietelski)
AM Miedźno 1849r.

1.Mikołaj Borycki Marcjanna Kleszcz
2.Jan Chłód Zofia Derejczyk
3.Andrzej Dybisiak Anastazja Mikołajczyk
4.Maciej Deska Elżbieta Szczypior
5.Jan Gwozdź Katarzyna Maj
6.Maciej Górny Franciszka Szymoniak
7.Wojciech Idaszek Anna Pieniek
8.Jan Kleszcz Katarzyna Mania
9.Kazimierz Makles Julianna Męzik
10.Aleksy Mania Tekla Lis
11.Kazimierz Morga Felicja Lis
12.Józef Mszyca Anna Morga
13.Walenty Osiewacz Marianna Kasperkiewicz
14.Jakub Plaskacz Brygida Pluta
15.Wojciech Piech Zofi Gradzik
16.Jan Paludkiewicz Agnieszka Mirowska
17.Feliks Jakub Pełka Katarzyna Zielonka
18.Łukasz Sowa Konstancja Skowron
19.Joachim Sikora Marianna Warchoł
20.Mikołaj Turek Małgorzata Noszczyk
21.Jan Turek Agata Traczakowa
22.Walenty Wypych Małgorzata Wujec
23.Piotr Wujec Urszula Góra

AM Miedźno 1848r.

1.Wincenty Balas Franciszka Dobosz
2.Stanisław Drozdz Helena Ząbkowska
3.Paweł Górny Marcjanna Noszczyk
4.Kajetan Idaszek Kunegunda Ochocka
5.Wojciech Jarzębski Agata Turek
6.Kazimierz Koch Karolina Kowalik
7.Wincenty Kucharski Franciszka (Makles)Napora
8.Antoni Krawczyk Franciszka Kowalik
9.Michał Kowalik Franciszka Ryś
10.Grzegorz Lasota Helena Idaszek
11.Józef Lesik Petronela Gradzik
12.Piotr Orszulak Marianna Szeląg
13.Błażej Orszulak Franciszka Pełka
14.Kazimierz Psiuch Marianna Jadamus
15.Jan Pełka Elżbieta Szewczyk
16.Antoni Siejka Marianna Morga
17.Klemens Sułkowski Agata Noszczyk
18.Jan Sołtysiak Katarzyna Makles
19.Piotr Siewior Justyna Wolna
20.Walenty Sołtysiak Katarzyna Mrowiec
21.Tadeusz Turek Franciszka Sowianka
22.Konstanty Wilk Helena Pietras
23.Melchior Zielonka Barbara Balas

AM Miedźno 1847r.

1.Kazimierz Bochnia Marianna Turek
2.Edward Barda Franciszka Bisińska
3.Michał Dobosz Elżbieta Gorniak
4.Tomasz Florek Ewa Miarka
5.Jakub Grabowski Joanna(Borgulat)Zielonka
6.Karol Gradzik Jadwiga Jadamus
7.Wawrzyniec Jędraszek Barbara Zielonka
8.Józef Kierach Anastazja Pawelczak
9.Jan Leśnikowski Marianna Kierach
10.Paweł Mania Łucja Hudaszek
11.Feliks Makles Marianna Psiuch
12.Augustyn Orszulak Joanna Leśnikowska
13.Tomasz Psiuch Franciszka Siedlecka
14.Andrzej Plaskacz Jadwiga Dybisiak
15.Mateusz Rykała Ewa Jarzębska
16.Andrzej Sowa Katarzyna Panicz
17.Franciszek Siewior Agnieszka Wróż
18.Jan Szymoniak Zuzanna Koch
19.Baltazar Sikora Justyna Kiedrzyn
20.Norbert Tarczyński Marianna Wolna
21.Łukasz Turek Jadwiga Turek
22.Walenty Urbańczyk Katarzyna Zielonka

AM Miedźno 1846r.

1.Aleksy Chudaszek Julianna Koszczyk
2.Franciszek Jarzębski Marianna Szczypior
3.Feliks Koszczyk Anna Sikora
4.Antoni Kowalik Katarzyna Szewczyk
5.Wojciech Kiciński Marianna Makles
6.Ludwik Kacperkiewicz Wiktoria Kozłowska
7.Karol Kowalik Marianna Orszulak
8.Antoni Kasprzyk Marta Michałowska
9.Melchior Kasprzyk Ewa Warchołowa
10.Walenty Leszczyński Wiktoria Sułkowska
11.Wojciech Leszczyński Jadwiga Mrowiec
12.Ambroży Łazuga Anna Szymoniak
13.Stanisław Marchwiński Marcjanna Plaskacz
14.Jakub Morga Joanna Gradzik
15.Melchior Noszczyk Małgorzata Górniakowa
16.Wojciech Orszulak Marcjanna Pietras
17.Wojciech Olczniewicz Rozalia Bisińska
18.Marcin Orszulak Julianna Plaskacz
19.Kazimierz Osiewacz tekla Kleszcz
20.Paweł Pierz Agnieszka Miarka
21.Jan Pluta Joanna Turek
22.Jan Pełka Małgorzata Wypych
23.Klemens Plaskacz Marianna Mania
24.Filip Ryś Franciszka Wosińska
25.Maciej Szczypior Anastazja Wujczykowa
26.Rafał Sikora Katarzyna Turek
27.Wincenty Tałaj Marcjanna Szczypior
28.Karol Wosiński Helena Mania
29.Grzegorz Wujczyk Marianna Kasprzyk
30.Adam Zając Katarzyna Tałaj

AM Miedźno 1845r.

1.Gabriel Chudaszek Józefa Wujcikowa
2.Maciej Chłód Agnieszka Zalewska
3.Norbert Desperak Salomea Makles
4.Fabian Jarzębski Katarzyna Wolna
5.Wawrzyniec Kiedrzyn Dorota Chłód
6.Piotr Kruk Łucja Sikora
7.Karol Krawczyk Marianna Makles
8.Tomasz Lis Róża Balas
9.Szymon Morga Józefa Pluta
10.Piotr Makles Klara Sołtysiak
11.Wincenty Mszyca Salomea Skowron
12.Joachim Maj Balbina Mazurek
13.Filip Popęda Elżbieta Nierzychowska
14.Franciszek Pełka Marianna Kowalik
15.Szczepan Pochwat Urszula Kowalik
16.Jakub Psiuch Salomea Sołtysiak
17.Józef Pełka Marcjanna Psik
18.Filip Tałajczyk Kunegunda Mszyca
19.Maciej Zająac Franciszka Plaskacz

AM Miedźno 1844r.

1.Kazimierz Czerwiński Justyna Wujcik
2.Feliks Chłądziński Magdalena Kleszcz
3.Antoni Delowski Filipina Bisińska
4.Maciej Gradzik Helena Urszulakowa
5.Jan Janikowski Marianna Popęda
6.Urba Kotyl Brygida Orszulak
7.Franciszek Kierach Justyna Kiepura
8.Szczepan Kocik Gertruda Sikora
9.Jan Maniszewski Katarzyna Bagniczka
10.Piotr Makles Marianna Deska
11.Karol Michalski Małgorzata Osiewacz
12.Wawrzyniec Murek Ewa Mszyca
13.Maciej Orszulak Justyna Pełka
14.Mateusz Plaskacz Balbina Wielgos
15.Kazimierz Pełka Łucja Supel
16.Roch Pełka Franciszka (Postawa )Morga
17.Józef Szeląg Justyna Kasprzyk
18.Karol Słaby Julianna Michałowska
19.Marcin Sakrajda Tekla Plewińska
20.Jakub Szymoniak Katarzyna Zawada
21.Kazimierz Tałaj Marianna Deska
22.Błażej Wujcicki Marcjanna Czerwińska
23.Wawrzyniec Wujcicki Gertruda Florek
24.Benedykt Zielonka Petronela Gradzik

AM Miedźno 1843r.

1.Kazimierz Dobosz Małgorzata Goła
2.Walenty Gradzik Marianna Sowa
3.Paweł Gradzik Helena Orszulak
4.Wincenty Kleszcz Karolina Wosińska
5.Łukasz Kajdana Agata Kotyl
6.Jan Kasprzyk Anna Chłod
7.Jan Kasprzyk Elżbieta Koszczyk
8.Mateusz Leszczyński Katarzyna Tałaj
9.Kazimierz Morga Marianna Balas
10.Feliks Mazurek Elżbieta Balas
11.Mikołaj Makles Marianna Maniszewska
12.Wencenty Mania Marianna Makles
13.Roch Makles Marianna Kleszcz
14.Franciszek Nejman Agata Plaskacz
15.Kazimierz Napora Anna Wiśchniewska
16.Tomasz Popenda Józefa Mrowiec
17.Jan Padlewski Franciszka(Pełka)Bożek
18.Gabriel Piątek Krystyna Pełka
19.Mateusz Piątek Agnieszka Krawczyk
20.Tomasz Piskorski Zuzanna Wróblewska
21.Wawrzyniec Szewczyk Katarzyna Kasprzyk
22.Andrzej Szeląg Elżbieta Mazik

AM Miedźno 1842r.

1.Jan Adamus Katarzyna Gradzik
2.Bartłomiej Gradzik Antonina Jędraszczak
3.Majcher Gradzik Salomea Wąsowa
4.Antoni Górniak Teresa Piech
5.Mateusz Janeczek Elżbieta Warchoł
6.Ambroży Janas Agata Morga
7.Józef Kasprzyk Marianna(Orszulak)Mazik
8.Stanisław Lis Felicjana Stryczek
9.Jan Mszyca Wiktoria Jedraszek
10.Mikołaj Marchwiński Wiktoria Borowiecka
11.Walenty Mielczarek Tekla Sakrajdawka
12.Jan Orszulak Justyna Leśnikowska
13.Szymon Orszulak Agnieszka(Skowron)Kasprzyk
14.Franciszek Pełka Helena Wróbel
15.Józef Ptak Magdalena Wypych
16.Franciszek Piech Elżbieta Kłimarowska
17.Maciej Plaskacz Magdalena Orszulak
18.Maciej Psiuch Gertruda (Krawczyk)Wosińska
19.Sebastian Psiuch Franciszka Tylnicka
20.Mikołaj Szymoniak Urszula Wujec
21.Roch Szczypior Karolina Kasprzyk
22.Tomasz Sosnowski Anna Janikowska
23.Stanisław Wróbel Łucja Mielczarek


AM Miedźno 1841r.

1.Wincenty Chudaszek Agnieszka Chłód
2.Dionizy Górny Wiktoria Plaskacz
3.Paweł Kasprzyk Justyna Chłód
4.Szczepan Kukla Urszula Idaszek
5.Jan Kasprzyk Barbara Szeląg
6.Andrzej Kotyl Dorota Julianna Pawelczyk
7.Franciszek Kierach Ludwika Kasprzyk
8.Melchior Noszczyk Dorota Balas
9.Wojciech Noszczyk Franciszka Rykała
10.Wojciech Piech Franciszka Pełka
11.Wincenty Psiuch Wiktoria Kleszcz
12.Jan Psiuch Karolina Stachera
13.Roch Piątek Marianna Postawa
14.Izydor Plaskacz Brygida Dybisiak
15.Kacper Rykała Łucja Chłód
16.Marcin Szczypior Urszula Mikołajczyk
17.Mikołaj Szczypior Gertruda Jędraszek
18.Maciej Siewior Katarzyna Pełka
19.Jan Smoliński Marianna Chłód
20.Piotr Skowron Wiktoria Wypych
21.Karol Tałajczyk Apolonia Kierach
22.Szymon Wrona Agnieszka Świtała
23.Józef Wrona Karolina Gradzik
24.Łukasz Wrona Katarzyna Kasprzyk


AM Miedźno 1840r.

1Joachim Jans Anna Leśnikowska
2.Józef Kachel Monika Pluta
3.Wincenty Kajdana Wiktoria Mazik
4.Grzegorz Kleszcz Magdalena Mrowiec
5.Piotr Krawczyk Małgorzata Sowa
6.Kazimierz Kasprzyk Brygida Jędryszczak
7.Jan Leśnikowski Małgorzata Kiedrzyn
8.Maciej Mania Marianna Biernacka
9.Sebastian Morga Anna Warchoł
10.Andrzej Mikołajczyk Teresa Szczypior
11.Andrzej Marchwiński Petronela Noszczyk
12.Kazimierz Pełka Joanna Kowalik
13.Grzegorz Psik Małgorzata Kierach
14.Stanisław Perkowski Katarzyna Szymoniak
15.Jan Plaskacz Justyna Piech
16.Tomasz Paprotny Joanna Pełka
17.Piotr Szymoniak Brygida Krawczyk
18.Piotr Słomian Ewa Makles
19.Paweł Szymoniak Małgorzata Wypych
20.Andrzej Szeląg Helena Pełka
21.Gabriel Stryczek Justyna Kierach
22.Kacper Turek Teresa Plaskacz
23.Mikołaj Turek Wiktorie Turek
24.Marcin Wit Antonina Osiewacz
25.Jan Wolny Salomea Zięba
26.Mikołaj Wróż Salomea Górna
27.Jan Warchoł Marianna Borowiecka
28.Józef Zielonka Katarzyna Mokrasz

AM Miedźno 1839r.

1.Maciej Balas Elżbieta Stryczek
2.Szczepan Balas Wiktoria Dobosz
3.Błażej Chudaszek Zofia Kasperkiewicz
4.Jan Cieleban Jonna Szmigiel
5.Wojciech Gradzik Helena Kotyl
6.Tomasz Gradzik Agata Sikora
7.Feliks Joneczek Małgorzata Stachera
8.Piotr Jędrak Rozalia Janas
9.Łukasz Izdebski Ewa (Mszyca)Bedła
10.Wojciech Kierach Jadwiga Szewczyk
11.Józef Kierach Marianna Piech
12.Józef Kierach Katarzyna Sowa
13.Antoni Kruk Kunegunda Rataj
14.Franciszek Konieczny Franciszka(Herchykowska)Kocińska
15.Józef Kozera Józefa (Sieja)Kosurek
16.Tomasz Komorowski Karolina Kleszcz
17.Stanisław Lis Franciszka Smolińska
18.Antoni Musiałowicz Katarzyna Kozłowska
19.Wojciech Marchwiński Tekla Kowalik
20.Fliks Mszyca Teresa Czapnikowa
21.Franciszek Mszyca Agnieszka Psik
22.Andrzej Omylski Elżbieta Pełka
23.Jan Owczarek Małgorzata Tałaj
24.Piotr Psik Agnieszka Wielgos
25.Paweł Pietras Julianna Orszulak
26.Kazimierz Pełka Klara Kasprzyk
27.Kacper Pietras Rozalia Wróż
28.Piotr Plaskacz Petronela Kubrat
29.Andrzej Szczypior Marianna Wojtarzanka
30.Jan Świtała Katarzyna Kierach
31.Baltazar Sikora Wiktoria Krawczyk
32.Ignacy Sikora Ewa Plaskacz
33.Teodor Wielgos Elżbieta Idaszek
34.Błażej Weater Rozalia Przygoda
35.Wincenty Zych Agnieszka(Kula)Jędrak
36.Ignacy Zielonka Tekla Pełka

AM Miedźno 1838r.

1.Rafał Dobosz Małgorzata Plaskacz
2.Andrzej Deska Tekla Mszyca
3.Jan Gradek Krystyna Kowalik
4.Tomasz Judoszek Marianna Lasota
5.Bartłomiej Kasprzyk Magdalena Morga
6.Teodor Lompa Wirginia Horst
7.Jan Lasota Magdalena Gradzik
8.Feliks Leszczyński Teresa Pełka
9.Wojciech Mania Salomea Supel
10.Sebastian Morga Łucja Kajdana
11.Piotr Paweł Makles Agata Puławska
12.Franciszek Nejman Dorota Szczypior
13.Wojciech Plaskacz Katarzyna Tałajczyk
14.Franciszek Pełka Elżbieta Skowron
15.Franciszek Psik Zofia Wypych
16.Łukasz Pilarz Julianna Pawelczyk
17.Klemens Psiuch Petronela Mrowiec
18.Jan Świtała Katarzyna Piątek
19.Michał Ściebura Brygida Piątek
20.Jan Sołtysiak Katarzyna Chudaszek
21.Jan Sołtysiak Rozalia Mielcarz


AM Miedźno 1837r.

1.Mikołaj Bożek Franciszka Pełka
2.Mikołaj Kowalik Urszula Pełka
3.Andrzej Kasprzyk Petronela Plaskacz
4.Piotr Kruk Justyna Turek
5.Józef Kierach Marianna Krawczyk
6.Karol Kiełtucki Jadwiga Korcz
7.Grzegorz Leśnikowski Ewa Chłód
8.Józef Małecki Gertruda Turek
9.Łukasz Matyja Bibianna(Maźniak)Brzoska
10.Stanisław Mystek Anastazja Wielgos
11.Piotr Makles Zuzanna Sołtysiak
12.Dominik Mrowiec Apolonia Tylnicka
13.Błażej Noga Rozalia Makles
14.Krzysztof Pluta Zuzanna Florek
15.Stanisław Pełka Monika Deska
16.Antoni Rykała Albina Sowa
17.Walenty Szeląg Zofia Zielonka
18.Wincenty Sikora Gertruda Pluta
19.Melchior Szewczyk Zuzanna Siewior
20.Jan Siwy Magdalena Wolna
21.Paweł Szymoniak Karolina Leśnikowska
22.Tadeusz Supel Bibianna Klimczak
23.Bernard Smoliński Małgorzata Turek
24.Jan Wolny Salomea Gradzik
25.Marcin Wrona Gertruda Maj
26.Jerzy Warchoł Jadwiga Gradzik

AM Miedźno 1836r.

1.Tadeusz Borycki Julianna Wosińska
2.Józef Dłubak Justyna Rykała
3.Wiktor Górny Dorota Wujcikowa
4.Grzegorz Idaszek Urszula Marchwińska
5.Sylwester Klimczak Marianna Skowron
6.Wincenty Kleszcz Agnieszka Mania
7.Kazimierz Kot Rozalia Zielonka
8.Jan Kowalik Marianna Pawelczyk
9.Andrzej Kiedrzyn Małgorzata Łyko
10.Wincenty Kiepura Salomea Florek
11.Dominik Kiedrzyn Zofia Ptak
12.Feliks Leszczyński Julianna Piątek
13.Mikołaj Lis Franciszka Mikołajczyk
14.Piotr Morga Klara Plaskacz
15.Andrzej Makles Katarzyna Konieczna
16.Mateusz Michałowski Małgorzata Orszulak
17.Fabian Maszewski Paulina Horst
18.Kazimierz Makles Julianna Mielcarzowska
19.Dominik Makles Marcjanna (Borycka) Prarakowa
20.Feliks Orszulak Katarzyna Wujec
21.Florian Piątek Katarzyna Gradzik
22.Kacper Plaskacz Julianna Pluta
23.Jan Pierz Elżbieta Ryś
24.Tomasz Psiuch Róża Kasperkiewicz
25.Franciszek Stachera Julianna Ryś
26.Paweł szewczyk Elżbieta Wypych
27.Kacper Sowa Krystyna Koszczyk
28.Felicjan Skowron Franciszka Jarzębska
29.Leonard Szczypior Salomea Tałaj
30.Józef Tałajczyk Zuzanna Koszczyk
31.Antoni Zaborski Urszula Kowalik
32.Andrzej Zając Petronela Balas

AM Miedźno 1835r.

1.Marcin Bzdzion Petronela Kot
2.Gabriel Duszyński Gertruda Wujcikowa
3.Ludwik Idzikowski Marianna Gała
4.Wawrzyniec Jędraszek Brygida Chudaszek
5.Bartłomiej Orszszulak Franciszka Siewior
6.Bartłomiej Plkaskacz Franciszka Deska
7.Walenty Piątek Magdalena Świtała
8.Jan Rykała Urszula Wilk
9.Wojciech Respondek Barbara Kubrat

AM Miedźno 1834r.

1. Melchior Dejka Brygida Tałaj
2.Walenty Kleszcz Regina Mania
3.Jan Łyk Agnieszka Sikora
4.Ignacy Mania Justyna Derejczyk
5.Tomasz Mrowiec Anna Makles
6.Aleksy Mecner Józefa Zimachowska
7.Jakub Morga Agnieszka Pełka
8.Andrzej Makles Joanna Sikora
9.Jan Makles Katarzyna Mrowiec
10.Marcin Noga Petronela(Chwest)Desperak
11.Stanisław Plaskacz Julianna Pluta
12.Kajetan Pełka Regina Gradzik
13.Krzeysztof Pluta Marianna Florek
14.Sebastian Psiuch Elżbieta Rataj
15.Andrzej Pichliński Aofia Bagutczanka
16.Krzysztof Pluta Brygida Krawczyk
17.Kajetan Turek Róża Sowa
18.Kazimierz Tylnicki Franciszka(Szczypior) Rędzina
19.Andrzej Włodarczyk Urszula Szymoniak
20.Jan Wielgos Marianna Chudaszek
21.Jakub Zielonka Katarzyna Piątek

AM Miedźno 1833r.

1.Krzysztof Barakoński Justyna Popęda
2.Jan Buchowski Marianna Kaczorowska
3.Ludwik Florek Petronela Morga
4.Jan Gradzik Domicela Wróż
5.Błażej Gradzik Zofia Piątek
6.Piotr Garłowski Marianna (zWerbów)Kozniakowska
7.Michał Kubrat Julianna Kasperkiewicz
8.Marek Kowalik Julianna Wrona
9.Kacper Jędraszczak Brygida Gradzik
10.Łukasz Makles Barbara Tylnicka
11.Feliks Makles Krystyna Mrowiec
12.Aleksy Mrowiec Magdalena Tałajczyk
13.Wojciech Makles Katarzyna Desperak
14.Roch Piątek Jadwiga Kubiczanka
15.Kajetan Pietras Justyna Orszulak
16.Błażej Razniakowski Zofia Sikora
17.Rafał Sikora Magdalena Tałajczyk
18.Jakub Szczypior Julianna Galik
19.Józef Szymoniak Albina Pełka
20.Józef Szymoniak Brygida Zielonka
21.Walenty Świtała Jadwiga Skowron
22.Michał Czerwiński Anna Krawczyk
23.Wiktor Turek Katarzyna Kępa
24.Karol Wosiński Helena Kleszcz
25.Tomasz Wasilewski Tekla Mrowiec
26.Piotr Wrona Ludwika Kowalik

AM Miedźno 1832r.

1.Augustyn Bedła Ewa Mszyca
2.Jan Cieleban Franciszka Czerwińska
3.Andrzej Dedyk Karolina Turek
4.Kacper Derejczyk Petronela Kierach
5.Fabian Jarzębski Małgorzata Smendekowa
6.Jakub Jarzębski Józefa Morga
7.Bartłomiej Jarzębski Marianna Chudaszek
8.Feliks Kleszcz Agata Ryś
9.Stanisław Kuś Marianna Borycka
10.Adam Kubrat Barbara Koszczyk
11.Leonard Kuboniak Barbara Piątek
12.Stanisław Konotowicz Elżbieta (Hejn)Hertlow
13.Józef Kasprzyk Agnieszka Skowron
14.Michał Kasprzyk Marianna szczypior
15.Józef Łyko Małgorzata Kasprzyk
16.Andrzej Lagos Łucja Kuś
17.Andrzej Mitek Magdalena Kiedrzyn
18.Sebastian Maźniak Marianna(Raźniakowska)Jabłońska
19.Domin Mszyca Justyna Smolińska
20.Urban Mazurek Joanna Plich
21.Wawrzyniec Maj Eleonora Świtała
22.Adam Paturej Marianna Węgrowka
23.Grzegorz Plaskacz Wiktoria Kiedrzyn
24.Paweł Plaskacz Kunegunda Dobosz
25.Ludwik Plaskacz Anastazja Gradzik
26.Kazimierz Psiuch Łucja Deska
27.Tomasz Piątkowski Marianna Świtała
28.Klemens Pomorski Ewa Sowa
29.Benedykt Rykała Marianna Jędraszczak
30.Sylwester Orszulak Marianna Pełka
31.Franciszek Szymoniak Jadwiga(Kotyl)Zielonka
32.Dominik Szewczyk Dorota Siewior
33.Kacper Sikora Brygida Szczypior
34.Ambroży Wypych Magdalena(Koch)Gradzik
35.Michał Wujczyk Anastazja Pełka
36.Jan Zielonka Agnieszka Sikora
37.Michał Zych Emilia Mirowska
38.Andrzej Zając Marianna(Szulc)Carkowska

AM Miedźno1831r.

1.Jakub Barłocha Agnieszka Gradzik
2.Kazimierz Kruk Łucja Turek
3.Feliks Kierach Agnieszka Wrona
4.Wojciech Psiuch Wiktoria Matyja
5.Gabriel Piątek Agnieszka Pełka
6.Karol Piątek Anna Sowa
7.Mateusz Skowron Zofia Pierz
8.Mateusz Zawada Marianna Rykała

AM Miedźno 1830r.

1.Tomasz Bedła Katarzyna Noszczyk
2.Jan Domagalski Zuzanna Bulińska
3.Tadeusz Grygiel Anastazja Szczypior
4.Jan Jarzębski Klara Skowron
5.Maciej Kasprzyk Zuzanna Szeląg
6.Jan Kępa Salomea Dzieniakowska
7.Szymon Kępa Marianna Miarka
8.Stanisław Kot Tekla Szeląg
9.Stanisław Lis Marianna Kasprowka
10.Wojciech Mrowiec Anna Kuś
11.Łukasz Matyja Zofia Makles
12.Wojciech Makles Marianna (Matecka) ?
13.Adam Musiał Małgorzata Kierach
14.Jan Padlewski Anastazja Gradzik
15.Jakub Pietras Helena Supel
16.Antoni Pełka Katarzyna Kowalik
17.Łukasz Pełka Franciszka Supel
18.Tomasz Popęda Franciszka (Ptak)Potrawa
19. Andrzej Pluta Gertruda Kotyl
20.Bonawentura Rykała Marianna Orszulak
21.Izydor Sikora Zuzanna Plaskacz
22.Jan Sikora Krystyna Szeląg
23.Stanisław Wolny Helena Gradzik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

4 lata 7 miesiąc temu #16426 przez msm (Michał Mugaj)
Marku, dziękuję!
Zamieszczone przez Ciebie akty małżeństwa "spadły mi jak z nieba".
Znalazłem mianowicie w roku 1831 akt małż: Jakub Bartocha X Agnieszka Gradzik.
Jakub Bartocha- stelmach, z żoną i synami Pawłem i Aleksandrem pojawili się w parafii Kruszyna, i już w 1854 r. i w dalszych latach zawierali małżeństwa w parafii Kruszyna. Moja Mama Marianna zd. Bartocha pochodzi z Kruszyny.
Teraz muszę podszkolić się z łaciny, bo akta z Miedźna pisane są po łacinie.
Wielkie dzięki...
Michał Mugaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

4 lata 7 miesiąc temu #16466 przez Marek Mietelski (Marek Mietelski)
AM Miedźno 1829r.

1.Marcin Górny Klara Piątek
2.Feliks Kasprzyk Agata Psik
3.Jakub Kasprzyk Kunegunda Gradzik
4.Paweł Kiedrzyn Brygida Bedła
5.Józef Kleszcz Katarzyna Osiewacz
6.Rafał Kasprzyk Zuzanna Orszulak
7.Jan Kotyl Marianna Łazuga
8.Jakub Morga Katarzyna Uflowa
9.Wawrzyniec Miarka Katarzyna Skowron
10.Marcin Mszyca Tekla Wypych
11.Walenty Maźniak Ewa Pełka
12.Kacper Psiuch Justyna Dadadziowska
13.Piotr Psik Brygida Rataj
14.Jan Pochopień Katarzyna Kachel
15.Szczepan Psik Zuzanna Wojtarska
16.Jan Pełka Agnieszka Sikora
17.Bonawentura Rykała Salomea Kasprzyk
18.Grzegorz Szewczyk Anastazja Psik
19.Jakub Sołtysiak Gertruda Mazik
20.Jaceek Stachera Marianna Rozpendek
21.Mateusz Światowski Marianna Pijanowska
23.Adam Woźniak Brygida Maźniak
24.Ambroży Wypych Katarzyna Smolińska


AM Miedźno 1828r.

1.Szymon Balas Magdalena Szczęsna
2.Piotr Florek Zuzanna Kierach
3.Franciszek Gradzik Marianna Kiedrzyn
4.Łukasz Gradzik Dorota Kierach
5.Kajetan Judoszek Franciszka Bedła
6.Jan Kosurek Józefa Miarka
7.Andrzej Kasprzyk Urszula Rykała
8.Paweł Kasprzyk Zofia(Lis)Turek
9.Jan Lasota Katarzyna Janas
10.Wincenty Leśnikowski Agnieszka Kasprzyk
11.Feliks Leśnikowski Anna Chłód
12.Franciszek Męzik Tekla Kiepura
13.Piotr Musiał Józefa Benowska
14.Jan Mazur Regina Posmyk
15.Franciszek Osiewacz Jadwiga Piotrowska
16.Fabian Osiewacz Brygida (zRozpędów)Matysiak
17.Joachim Piątek Zofia Siewior
18.Klemens Rykała Justyna Kierach
19.Dominik Szewczyk Franciszka Pietras
20.Mateusz Skowron Salomea Gradzik
21.Mikołaj Szczypior Helena Duszyńska
22.Joachim Szczypior Magdalena Krawczyk
23.Rafał Turek Anastazja Wujczykowa
24.Jan Wypych Małgorzata Kasprzyk
25.Leonard Wolny Zofia Piątek
26.Ambroży Zielonka Justyna Skowron


AM Miedźno 1827r.

1.Sebastian Borgal Agnieszka Kiedrzyn
2.Jan Deska Marianna Miara
3.Florian Grad Agnieszka Koch
4.Feliks Hein Anastazja Janowska
5.Kacper Jedrysiak Franciszka Psik
6.Jan Kasprzyk Marianna Ochman
7.Kazimierz Koch Agnieszka Piech
8.Józef Kowalik Barbara Matyszczak
9.Feliks Łazuga Urszula Plaskacz
10.Wincenty Mrowiec Justyna Szczyrbakowa
11.Urban Makles Julianna Mrowiec
12.Grzegorz Noszczyk Brygida Mania
13.Fabian Osiewacz Katarzyna Białas
14.Maciej Plaskacz Katarzyna Pluta
15.Kacper Psiuch Agnieszka Białońka
16.Wojciech Peda Franciszka Stachera
17.Maciej Szczypior Helena Suchańska
18.Bartłomiej Świtała Eleonora Pełka
19.Marcin Strych Felicjanna Tałaj
20.Maciej Szczypior Zuzanna Szymoniak
21.Sebastian Turek Karolina Gradzik
22.Tomasz Tałajczyk Magdalena Gradzik
23.Jan Ułomek Karolina Sołtysiak

AM Miedźno 1826r.

1.Marcin Chutki Jadwiga Zgaga
2.Kazimierz Derejczyk Małgorzata Świtała
3.Majcher Jędryszczak Marianna Tylnicka
4.Bernard Kasprzyk Salomea Tałaj
5.Józef Kasprzyk Katarzyna Wypych
6.Jan Koch Zofia Szymoniak
7.Jan Kowalik Marianna Postrzewina
8.Jan Kasprzyk Magdalena Leśnikowska
9.Dominik Mrowiec Marinna Desperak
10.Andrzej Omylski Marianna Kasprzyk
11.Izydor Pluta Scholastyka Borgula
12.Bernard Psik Małgorzata Świtała
13.Grzegorz Plaskacz Petronela Kępa
14.Piotr Psik Franciszka Łagaska
15.Maciej Plaskacz Monika Kasprzyk
16.Wojciech Puławski Kotela Salomea Bykowska
17.Jan Szyndal Franciszka Lupionka
18.Walenty Sikora Urszula Plaskacz
19.Maciej Tylnicki Brygida Mielczarek
20.Tomasz Wojczyk Katarzyna Zielonka
21.Piotr Wolny Marianna Kłakowska
22.Jerzy Rotter Konstancja Konatowicz
23.Ignacy Zielonka Kunegunda Szeląg

AM Miedźno 1825r.

1.Ignacy Bochnia Róża Chuda
2.Stanisław Drozd Marianna
3.Jan Grad Łucja Michałowska
4.Jan Gąsior Jadwiga Leśnikowska
5.Jerzy Huntsch Anna Klimczonka
6.Wawrzyniec Kiedrzyn Dorota Gurniacka
7.Łukasz Kowalik Małgorzata Turek
8.Ignacy Kocik Salomea Szczypior
9.Kazimierz Kruk Agnieszka Kasprzyk
10.Piotr Makles Katarzyna Polonka
11.Ignacy Maklees Agnieszka Swadkowa
12.Szymon Mrowiec Józefa Ciapionka
13.Wawrzyniec Smoliński Elżbieta Gradowka
14.Maciej Stachera Józefa Szymoniak
15.Antoni Slobuta Marcjanna Kot
16.Jakub Sikora Anna Turek
17.Michał Tałajczyk Agnieszka Mazicka
18.Norbert Tarczyński Ewa Kasprzyk
19.Piotr Wojtasiak Ewa Gurniacka
20.Franciszek Wielgos Marcjanna Jaroszka
21.Piotr Wróż Łucja Kasprzyk

AM Miedźno 1824r.

1.Stanisław Borowiecki Gertruda Musiał
2.Wincenty Gradzik Tekla Sowa
3.Jan Koszczyk Konstancja Grad
4.Paweł Jambrozik Klara Gradzik
5.Andrzej Leszczyński Magdalena Konieczna
6.Bernard Lasota Marianna Pluta
7.Feliks Leśnikowski Róża Kiedrzyn
8.Stanisław Morga Katarzyna Kowalik
9.Mikołaj Michałowski Łucja Świtała
10.Kazimierz Mania Katarzyna Kubrat
11.Tomasz Mrowiec Zofia Kleszcz
12.Franciszek Makles Apolonia Mrowiec
13.Kazimierz Morga Salomea Mszyca
14.Kazimierz Orszulak Marcjanna Piątek
15.Maciej Polak Marianna Kaczmarka
16.Jan Suchański Konstancja Tałajka
17.Jan Świtała Katarzyna Szczyrbakowa
18.Albin Tałajczyk Barbara Pluta
19.Mikołaj Wypych Kunegunda Pełka
20.Jan Wicik Elżbieta Sowa
21.Idzi Wiśniowski Marianna Psik
22.Norbert Zielonka Felicjanna deska

AM Miedźno 1823r.

1.Franciszek Brzuska Marianna Byowa,Bejowa?
2.Hieronim Bedła Brygida Zielonka
3.Jan Chłod Gertruda Skowron
4.Bartłomiej Chudy Agata Czapnicka
5.Walenty Chłod Magdalena Zielonka
6.Tomasz Florek Józefa Turek
7.Wojciech Grabara Agnieszka Psik
8.Piotr Kocemba Anastazja Swadkowa
9.Kazimierz Kowalik Krystyna Wypych
10.Jan Kasprzyk Marianna Tałajczyk
11.Piotr Kasprzyk Małgorzata Gradzik
12.Norbert Leszczyński Katarzyna Plaskacz
13.Józef Makles Katarzyna Mikołajczyk
14.Tomasz Osiewcz Petronela Kiepura
15.Szymon Piech Wiktoria Morga
16.Franciszek Sutkowski Karolina(Zaskowska)Sieradzka,Sikora
17.Felicjan Skowron Klara Florek
18.Aleksy Florek Marta Dedyk
19.Jakub Turek Katarzyna (Zielonka)Cichoń
20.Jakub Wypych Antonina Grad
21.Grzegorz Zielonka Marianna Szymonik

Wyznanie Mojżeszowe
1.Markus Sztajer Rachela Kępner

AM Miedźno 1822r.

1.Walenty Dudziak Agnieszka Mazicka
2.Jędrzej Grad Franciszka Orszulak
3.Wincenty Górny Katarzyna Psik
4.Paweł Gasiorowski Łucja Duszyńska
5.Jan Jarzębski Marianna Kowalik
6.Michał Idaszek Tekla Skowron
7.Feliks Kajdana Barbara Skowron
8.Jędrzej Mazurek Marta Bedła
9.Jan Pawełczak Małgorzata Osiewacz
10.Szczepan Prorok Marcjanna Kleszcz
11.Norbert Szczypior Marianna Kowalik
12.Stanisław Supel Marianna Koszczyk
13.Jerzy Sikora Agnieszka Janas
14.Bernard Swadek Franciszka Borycka
15.Wojciech Stachera Klara Rozpędzianka
16.Franciszek Wojciechowski Jadwiga Koszczyk
17.Majcher Ufel Katarzynaa Rozpędzianka

Starozakonni

1.Lewek Smulowicz Rachela Jakobowiczowna

AM Miedźno 1821r.

1.Jan Ksiorek Tekla Sroka
2.Jan Kosota Wiktoria Luboińska
3.Antoni Kierach Małgorzata Noszczyk
4.Paweł Kasprzyk Apolonia Świtała
5.Wojciech Kuś Łucja Bochnia
6.Szymon Mrowiec Julianna Czapnicka
7.Maciej Orszulak Łucja Kierach
8.Mikołaj Piech Franciszka Kowalik
9.Antoni Skalski Bibianna Kępa
10.Marcin Smoleński Katarzyna Szymoniak
11.Paweł Sławuta Magdalena Cieleban
12.Łukasz Siwy Agnieszka Piątek
13.Maciej Tylnicki Franciszka Kowalik

AM Miedźno 1820r.

1.Szczepan Ceglarz Anna Mrowiec
2.Wincenty Dybisiak Anna Posmyk
3.Jakub Deeska Elżbieta Plaskacz
4.Jan Drobczyk Marianna Rataj
5.Wincenty Gradzik Marianna Skowron
6.Wincenty Kasprzyk Klara Orszulak
7.Maciej Kasprzyk Małgorzata Morga
8.Walenty Kleszcz Katarzyna Łagoszka
9.Franciszek Kleszcz Elżbieta Osiewacz
10.Dionizy Kleszcz Marianna Makles
11.Jerzy Kiedrzyn Magdalena Poraj
12.Stanisław Kiepura Antonina Psik
13.Jędrzej Marchwiński Marianna Sowa
14.Ignacy Makles Agnieszka Maj
15.Tadeusz Mazik Marianna Orszulak
16.Szymon Orszulak Joanna Kasprzyk
17.Marcin Orszulak Zofia Kasprzyk
18.Tomasz Piątek Julianna Węgrowa
19.Mateusz Plaskacz Julianna Chłod
20.Walenty Psota Agnieszka Posmyk
21.Jakub Rykała Ewa Klimkowska
22.Paweł Szeląg Krystyna Grad
23.Augustyn Wyzgała Katarzyna Orszulak
24.Michał Wójcik Agata Pietras
25.Paweł Zielonka Marianna Supel

AM Miedźno 1819r.

1.Grzegorz Borowiecki Marianna Florek
2.Jan Gołębiowski Katarzyna Gołębiowska
3.Antoni Hilczyński Petronela Zamoyska
4.Wlenty Kocik Marianna Łagowska
5.Ignacy Koch Antonina Supel
6.Karol Kumorowski Agnieszka Koszturkowna
7.Kazimierz Kowalik Ludwika Gusiowna
8.Joachim Kula Dorota Stachera
9.Wojciech Matusiak Brygida Uflowa
10.Aleksy Mrowiec Jadwiga Słowacionka ?
11.Michał Pluta Małgorzata Stachera
12.Michał Slusarczyk Marianna Osiewacz
13.Maciej Skwara Marianna Wrona
14.Wincenty Tałajczyk Marianna Stryczek
15.Antoni Turek Małgorzata Rataj
16.Franciszek Wujcik Joanna Janas

AM Miedźno 1818r.

1.Kacper Bartocha Tekla Bedła
2.Maciej Białoń Agnieszka Osiewacz
3.Błażej Deska Jadwiga Borycka
4.Stanisław Gwozdz Marcjanna Sowa
5.Antoni Izdebski Rozalia Skowron
6.Michał Jędryszczak Marianna Wujczykowa
7.Stanisław Kasprzyk Agnieszka Pełka
8.Szymon Kowalik Katarzyna Koszczyk
9.Jakub Mrowiec Rozalia Sołtysowka
10.Karol Mszyca Róża Rataj
11.Jakub Osiewacz Marianna Pyndzionka
12.Jan Piątek Teresa Kierach
13.Franciszek Puławski Kunegunda Czerwińska
14.Kazimierz Pełka Joanna Psik
15.Tomasz Rembiński Małgorzata Żakowiczowna
16.Wojciech Skowron Apolonia Szymoniak
17.Stanisław Turek Jadwiga Grad

AM Miedźno 1817r.

1.Walenty Balas Klara Stachera
2.Marcin Chutka Katarzyna Balas
3.Tomasz Czerwiński Petronela Swatek
4.Mikołaj Frącek Konstancja Stachera
5.Michał Kierach Justyna Gradzik
6.Franciszek Kowalik Zofia Piątek
7.Filip Kowalik Agnieszka Skowron
8.Jan Kotyl Petronela Pełka
9.Tomasz Makles Marianna Kleszcz
10.Tomasz Mania Marianna Koszczyk
11.Józef Małecki Konstancja Klimkowska
12.Ignacy Maj Petronela Mania
13.Wojciech Pełka Franciszka Klimkowska
14.Kacper Ufel Brygida Rozpendzianka
15.Fabian Wolny Katarzyna Makles

AM Miedźno 1816r.

1.Jaku Chłod Julianna Gradzik
2.Urban Desperak Marianna Kiepura
3.Feliks Leśnikowski Katarzyna Mazicka
4.Mikołaj Mielczarz Agnieszka Matyja
5.Maciej Psiuch Franciszka Makles
6.Józef Ptak Anastazja Mazniakowa
7.Jan Psiuk Marianna Karczmarzykowa
8.Marcin Sowa Marianna Wujczykowa
9.Szczepan Ścigała Urszula Kiedrzyn
10.Roch Ignacy Sieradzki Magdalena Goliczka
11.Kazimierz Sikora Karolina Sieradzka
12.Stanisław Wujczyk Katarzyna Szeląg
13.Piotr Wojtasik Joanna Skowron
14.Błażej Wielgos Teresa Lis
15.Kazper Złochowski Petronela Psik
16.Szczepan Orszulak Magdalena Pełka

AM Miedźno 1815r.

1.Jan Adamczyk Marianna (Czajkowska)Alawoinowa
2.Feliks Kasprzyk Marianna Tomalina
3.Andrzej Mikołajczyk Rozalia Zakowka?
4.Michał Nowak Małgorzata Karuska
5.Augustyn Pabis Krystyna Plaskacz
6.Sebastian Plewa Magdalena Sowa
7.Wojciech Świtała Katarzyna Zielonka
8.Wacław Szymoniak Marianna Kozłowka
9.Wiktor Turek Brygida Duszynska

AM Miedźno 1814r.

1.Marcin Błasak Joanna Szczypior
2.Józef Koszczyk Marianna Kiedrzyn
3.Mikołaj Kowalik Anna Dłubakowska
4.Bazyli Kluba Salomea Kubiczanka
5.Wojciech Kuś Marianna Maj
6.Wawrzyniec klimczak Marianna Zielonka
7.Szymon Szewczyk Barbara Zielonka
8.Grzegorz Supel Rozalia Świtała
9.Antoni Sikora Gertruda Kajdana
10.Marcin Sołtys Agnieszka Szymocha ?
11.Stanisław Sowa Kunegunda Cwieliga?
12.Andrzej Chłod Julianna Kiedrzyn
13.Grzegorz Lasota Jadwiga Karczmarzykowa
14.Filip Turek Zofia Lis
15.Kazimierz Derejczyk Franciszka Szczypior
16.Wawrzyniec Maj Petronela Skowron
17.Wojciech Mania Helena Konieczna
18.Andrzej Marchwiński Magdalena Świtała
19.Jakub Mrowiec Małgorzata Tałajczyk
20.Piotr Morga Franciszka Wąsowka
21.Wincenty Mania Marianna Tałajczyk
22.Kazimierz Matusiak Magdalena Makles
23.Paweł Wielgos Franciszka Makles
24.Wincenty Wrona Agata Pełka
25.Gabriel Wrona Agnieszka Sowa
26.Wojciech Warchoł Anna Noconiowa
27.Balcer Gwozdz Agnieszka Wozniaczanka
28.Kacper Osiewacz Domicela Peleniowka
29.Jan Osadziński Julianna Kot
30.Mateusz Zawada Łucja Kasprzyk
31.Andrzej Idaszek Agnieszka Grad
32.Bartłomiej Pluta Zofia Turek
33.Maciej Pawełczak Klara Morga
34.Andrzej Pełka Franciszka Musiał
35.Józef Plaskacz Marianna Janas
36.Maciej Pietras Katarzyna Sikora

AM Miedźno 1813r.

1.Filip Adamus Katarzyna Orszulak
2.Tomasz Gradzik Urszula Psik
3.Macieej Grad Katarzyna Kajdana
4.Jakub Pietras Julianna Pełczanka
5.Tomasz Popęda Łucja Konieczna
6.Jakub Bartocha Tekla Posmyk
7.Stanisław Borowiecki Gertruda Kasprzyk
8.Jakub Janas Joanna Szczypior
9.Paweł Janikowski Agnieszka Czerwinska
10.Szymon Szymach Agniaszka Psiukowa
11.Andrzej Sołtys Magdalena Gąsiorowna
12.Józef Skowron Gertruda Szczypior
13.Tomasz Czapnik Brygida Skowron
14.Kazimierz Piech Brygida Piątek
15.Adam Kotyl Gertruda Sowa
16.Grzegorz Kleszcz Agnieszka Kajdana
17.Piotr Koszczyk Jadwiga Włodarczanka
18.Franciszek Konik Gertruda Orszulak
19.Stanisław Turek Julianna Skowron
20.Jan Tałaj Magdalena Kasprzyk
21.Piotr Deska Magdalena Chudowka
22.Józef Deska Dedylia Bzdzionka
23.Majcher Dobosz Marianna Piątek
24.Wawrzyniec Noga Antonina Makles
25.Filip Noszczyk Marianna Szewczyk
26.Maciej Wujcik Marianna Taranek
27.Maciej Wilczak Urszula Kasprzyk
28.Łukasz Wrona Agnieszka Kasprzyk
29.Piotr Wujczyk Apolonia Kotyl
30.Jacek Orszulak Łucja Gradzik

AM Miedźno 1812r.

1.Adam Brzoska Bibianna Mazniakowa
2.Mikołaj Chłod Magdalena Pełczanka
3.Józef Chudy Marianna Turek
4.Piotr Gradek Gertruda Gradzik
5.Łukasz Gradzik Julianna Kowalik
6.Franciszek Klimas Marianna Idaszek
7.Mateusz Kot Petronela Piątek
8.Józef Krysiński Elżbieta Kasucka
9.Franciszek Lipinski Elżbieta Kleszcz
10.Jan Morga Gertruda Pełczanka
11.Grzegorz Psik Marianna Kasprzyk
12.Paweł Pełka Franciszka Wujczykowa
13.Wojciech Potrawa Franciszka Płoska
14.Marcin Stryczek Katarzyna Sikora
15.Kazimierz Sołtysiak Róża Makles
16.Walenty Turek Helena Rykała

AM Miedźno 1811r.

1.Antoni Kierach Marianna Grad
2.Piotr Makles Marianna Tokarszczanka
3.Piotr Owczarek Marianna Chłod
4.Szymon Pietrzański Julianna Eleonora Sakowska
5.Jan Szeląg Marianna Gołowka
6.Franciszek Szaflik Marianna Osiewacz

AM Miedźno 1810r.

1.Karol Bergman Ewa Chudzicka
2.Franciszek Kaczorowski Marianna Sieradzka
3.Stanisław Szewczyk Marianna Tałaj
4.Jakub Kasprzyk Marianna Psik
5.Michał Pawalak Małgorzata(Kowalik)Janas
6.Tomasz Gradzik Marianna Wypych
7.Kajetan Stęplowski Marianna Kowalik
8.Filip Krawczyk Marianna Piątek
9.Jan Chumara Marianna Chlastoszka
10.Błażej Ryś Agata Koszczyk
11.Antoni Kajdana Agnieszka Plaskacz
12.Antoni Szczypior Teresa Sikora
13.Wawrzyniec Kotyl Marianna Orszulak
14.Ignacy Pełka Łucja Rykała
15.Paweł Pełka Petronela(Grad)Pełka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 lata 5 miesiąc temu #23435 przez Marek Mietelski (Marek Mietelski)
Małżeństwa Miedźno c.d.
1809r.
1.Franciszek Szymoniak Małgorzata Chłod
2.Andrzej Sowa Wiktoria Słoninowa
3.Stanisław Kasprzyk Marianna(zKotylów)Pełczyna
4.Stanisław Rykała Franciszka Gradzik
5.Antoni Chłod Helena (Turek)Kasprzyk
6.Jan Idaszek Magdalena Lis
7.Sebastian Szymoniak Ludwika Sowa
8.Ignacy Morga Zofia Borgulowka
9.Kazimierz Tałaj Jadwiga Teresa Krawczyk
10.Walenty Morga Klara Chudaszek
11.Michał Suchan Marianna Kasprzyk
12.Andrzej Rykała Marianna Siewior
13.Majcher Kowalik Marianna Koszczyk
14.Kazimierz Kruk Jadwiga Rykała
15.Mikołaj Gradzik Marcjanna (Sowa)Pietras
w metryce Mikołaja i Marcjanny jest wpis,że pożar 38 lat wcześniej strawił metryki
Kościoła Miedźińskiego.

1808r.
1.Franciszek Sikora Marianna Szczypior
2.Maciej Zajączkowski Małgorzata Golowka
3.Fabian Pełka Agata Piec ?Bedlonka ?
4.Błażej Wit Franciszka Szczypior
5.Bartłomiej Supel Magdalena Szczypior
6.Maciej Stachera Ewa Witowa
7.Andrzej Piech Agnieszka Jarzębska
8.Paweł Szeląg Ewa Zielonczanka
9.Sebastian Szczypior Gertruda Kiedrzynowna
10.Feliks Pełka Agniedzka Gradowna
11.Piotr Kierach Małgorzata Kasprzykowna
12.Stanisław Lasota Salomea Szymoniakowa
13.Melchior Kowalik Regina Gradowa
14.Szymon Ganczarczyk Julianna Skowronowka
15.Wojciech Piech Granciszka Gradowna
16.Filip Rączkowski Franciszka Szczypior

1807r.
1.Maciej Plikta Agata Rysiowka
2.Łukasz Kokoszka Jadwiga Derejczonka
3.Antoni Musiał Franciszka Piątkowa
4.Franciszek Wojtarski Helena Kasprzycka
5.Mikołaj Michałowski Marianna Szymoniakowa
6.Szczepan Gradzik Marianna Lipienska
7.Szymon Jędrusz Julianna Wroclawczonka
8.Maciej Lepnikowski Petronela Pelczonka

1806r.
1.Józef Szwitala Magdalena Fornalowska
2.Michał Chudzicki Agnieszka Długońska
3.Wojciech Łyko Marianna Musiałowka
4.Jakub Sikora Franciszka Warchołowka
5.Andrzej Wicek Tekla Sobusiowka
6.Kazimierz Tałaj Marianna Doboszeulska
7.Antoni Stachera Małgorzata Turkowka
8.Maciej Morga Marianna Posmykowka
9.Wojciech Pełka Kunegunda Kasprzykowka
10.Michał Sowa Justyna Majowa
11.Andrzej Kasprzyk Katarzyna Łączonka
12.Maciej Grad Katarzyna Florkowa
13.Bartłomiej Sikora Agnieszka ?


1805r.
1.Mikołaj Kasprzyk Małgorzata Kajdanka
2.Bernard Turek Anastazja Jędryszonka
3.Dominik Mszyca Łucja Pieczowka?
4.Szymon Musiał Franciszka Psikowka
5.Stanisław Matyjak Katarzyna Skowronka
6.Szymon Polak Marianna Dąbinka
7.Sylwester Kijak Marianna Oprzątka?
8.Józef Plaskacz Katarzyna Sikorzonka

1804r.
1.Melchior Kozieł Salomea Szczypiorka
2.Filip Noszczyk Róża Turkowa
3.Wojciech Tałajczyk Marianna Bnienk?
4.Jan Szeląg Krystyna Kajdanina
5.Wojciech Zielonka Jadwiga Kotylka
6.Andrzej Piątek Agnieszka Psiczka
7.Józef Kowalik Małgorzata Kotowka
8.Jakub Piątek Teresa Mordzowka
9.Kazimierz Plaskacz Marianna Skowka?
10.Piotr Deszczka Marianna Kołodziejowka
11.Antoni Krzywanski Marianna Zielonczyna
12.Antoni Balczerek Katarzyna Majowka
13.Jakub Krawczyk Marianna Talajszczka

1803r.
1.Antoni Frysiak Marianna Dedikowna
2.Wojciech Florek Marianna Kasprzykowka
3.Idzi Fornalik Barbara Ryska
4.Franciszek Zielonka Barbara Psitraszowska?
5.Feliks Kierach Małgorzata Psikowka
6.Walenty Dubiak Marianna Rykalonka
7.Grzegorz Sowa Jadwiga Turkowka
8.Franciszek Turek Marianna P ?
9.Mikołaj Gradzik Justyna Kasprzykowa
10.Sebastian Switala Magdalena Wojtysonka
11.Maciej Kula Józefa Kotowka
12.Jakub Piątek Teresa Mordzyna
13.Piotr Jarzębski Katarzyna Kasprzykowka
14.Jan Bienile ? Jadwiga Sowianka

1802r.
1.Augustyn Ratajczyk Róża Jonaszowka
2.Wincenty Gradzik Teresa Talajowka
3.Kazimierz Kocik Elżbieta Kowaliczka
4.Jan Kotyl Salomea Wilczowa
5.Mikołaj Pełka Agnieszka Piątkowka
6.Maciej Plaskacz Helena Kowalnionka
7.Jan Garbarczyk Julianna Gołowka
8.Krzysztof Plaskacz Elżbieta Deszczyna
9.Szczepan? Kajdana Marianna Szczypiorka
10.Wawrzyniec Pełka Marianna Florkowna
11.Paweł Kierach Marianna Wolnionka
12.Hiacynty Kasprzyk Gertruda Kierachowka

1801r.
1.Franciszek Pluta Katarzyna Wrzeszniowska
2.Józef Pełka Agnieszka Skowronka
3.Grzegorz Kowalik Marianna Turkowa

1800r.
1.Stanisław Kubracik Ewa Kasprzykowka
2.Józef Świtała Marianna Plikcim
3.Hiacynty Pluta Anastazja Koszczykowa
4.Marcin Szczypiorek Gertruda Manianka
5.Rafał ? Gertruda Sikorów
6.Kazimierz Wolny Róża Pelczonka
7.Tomasz Mszyca Małgorzata Hudziowka
8.Antoni Kubracik Katarzyna Chuda
9.Maciej Chudy Teresa Chudaszowka
The following user(s) said Thank You: krzysztof0357 (Krzysztof Kucharski)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

5 miesiąc 4 dni temu #35592 przez anna.renata123 (Anna Żarek)
Szukam ślubu Mikołaj Kasprzyk i Kunegunda Kucharska, dziecko urodziło im się w Huciska parafia Kobiele Wielkie. Tutaj jest Mikołaj Kasprzyk, tylko żona Małgorzata Kajdanka. Rok 1805, podobny okres czasowy jak mnie interesuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.487 s.