GenoPro_program

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #20027 przez Ireneusz Samulak
GenoPro_program was created by Ireneusz Samulak
Od lat używam programu GenoPro. Robiłem też w innych programach ale uważam, że ten ma najlepszą wizualizację. Powiedzmy najmilszą dla oka. Jednak od pewnego czasu mam problem. Od czasu gdy zacząłem tworzyć nowe geomapy. Robiłem za pomocą funkcji "nowa geomapa, "dodaj do geomapy" lub zakładałem hiperłącza. Problem tkwi w tym, że w "tabeli osób" i innych przybywają kolejne osoby a są to powielane te same istoty. Jak z tego wybrnąć? :woohoo:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #20035 przez Romana Ząjąc
Replied by Romana Ząjąc on topic GenoPro_program
Mam dokładnie ten sam nierozwiązany problem.
Dla lepszej przejrzystości Drzewa dokonałam tzw " szatkowania" na pomniejsze linie, a to niestety skutkowało pomnożeniem się osób.
The following user(s) said Thank You: Ireneusz Samulak, Lech Ciuk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #20071 przez Ireneusz Samulak
Replied by Ireneusz Samulak on topic GenoPro_program
:huh: Taaa, część rodziny zajmuje się linią jednego nazwiska ja wpisuję wszystkich zstępnych i wstępnych. Moich i żony, rodziców i dzieci, babć, dziadków i pra, prapra ... Do czasu kiedy ludków było mało nawet to fajnie wyglądało na jednej planszy w wydruku też było cacy. Wówczas jeszcze testowałem inne programy. Niestety. Przy dużej ilości stało się wszystko mało czytelne. Musiałem założyć odrębne genomapy. Tylko ten problem z powielaniem osób. Używałem Gendes. To malutki programik. Można stosować hiperłącza ale ciągle na tej samej stronie tylko w innym miejscu ale ludzi nie powielał.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie