Topic-icon Księgi Metrykalne łódzkie

4 lata 6 miesiąc temu - 4 lata 6 miesiąc temu #22665 przez brolly dragon
Kiedy będą indeksowane Lgota Wielka Urodzenia Lata 1730 do 1753 oraz 1785 do 1808

oraz Miejscowość Krępa :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4 lata 6 miesiąc temu #22667 przez Krzysztof R. Osada
Szanowny Panie/szanowna Pani, każdy z indeksujących zajmuje się spisywaniem nazwisk z nieprzymuszonej woli,i robi to w granicach własnych możliwości czasowych... Prędzej czy później ktoś zapewne dotrze i do tych ksiąg. Genealogia jest bez dwóch zdań zajęciem, do którego trzeba dużo cierpliwości.

4 lata 6 miesiąc temu #22679 przez Honorata HUK/SKĄPSKA
Witam. Lgota Wielka lata 1730-1753 była przesłana do naszej Biblioteki ( na tym portalu ) przez Pana Krzysztofa Lasonia. Nie wiem dlaczego jej nie ma. Pozdrawiam Honorata

4 lata 6 miesiąc temu #22681 przez M. D.
Replied by M. D. on topic Księgi Metrykalne łódzkie
Witam. Nie ma urodzeń w bibliotece, bo pan Krzysztof Lasoń indeksował zgony, a wcześniej małżeństwa z parafii Lgota Wielka.

Pozdrawiam
Margit

4 lata 6 miesiąc temu #22702 przez Krzysztof Lasoń
Potwierdzam: całość urodzeń z parafii Lgota Wielka jest niezindeksowana. W dalszym ciągu indeksuję zgony, jednak idzie mi to strasznie wolno, ponieważ przeszukuję inne parafie pod kątem swoich korzeni. Chętnych zachęcam do indeksacji urodzeń. Może Pan brolly dragon się skusi? :)
Pozdrawiam,
Krzysztof Lasoń

4 lata 6 miesiąc temu #22707 przez Bartosz i Joanna Nagły
Witamy.
Na genetece na portalu genealodzy.pl znajdują się indeksy z parafii Lgota Wielka:
urodzenia z lat 1857-1865, małżeństwa z lat 1817-1867 oraz zgony z lat 1857-1865.

4 lata 6 miesiąc temu - 4 lata 6 miesiąc temu #22780 przez brolly dragon
Ja jestem brolly dragon który Chętnie bym indeksował ale niewiem gdzie są dostępne wszystkie księgi do indeksowania .

Panie Krzysztof Lasoń pan mi kiedyś wysyłał strone internetową familysearch.org to ja jestem brolly dragon

4 lata 6 miesiąc temu #22789 przez M. D.
Replied by M. D. on topic Księgi Metrykalne łódzkie
Witam,

Lgota Wielka jest dostępna właśnie na familysearch i ztej strony można indeksować.

Krępa jest zindeksowana i dostępna na genealodzy.pl. Urodzenia i małżeństwa są zindeksowane od początku do 1875, a zgony od 1820 do 1873, później parafia Krępa była włączona do parafii Lgota Wielka, ponownie jest samodzielną parafią chyba od 1910 roku.

Pozdrawiam
Margit

4 lata 6 miesiąc temu #22817 przez brolly dragon
Próbowałem indeksować ale niektóre Liter mie mylą przy nazwiskach panikarskich i niedam rady ale próbowałem Ja Brolly dragon

4 lata 6 miesiąc temu - 4 lata 6 miesiąc temu #22928 przez brolly dragon
Zrobiłem roczniki ale niewiem jak włożyć na stronę Ja brolly dragon

Czas generowania strony: 0,000 s.