Kowalik - Czarny Las i okolice

  • Michał Jakubowski
  • Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Admin
  • GG: 1920539
Więcej
14 lata 10 miesiąc temu #1033 przez Michał Jakubowski
Kowalik - Czarny Las i okolice was created by Michał Jakubowski
Wiem, że ekspertem od w/w miejscowości jest nasz V-ce, ale widzę że również dużo innych osób zajmuje się tym miejscem - dlatego piszę tutaj.

Mam w przodkach Józefę Kowalik (1876-1943, pochowana w Cykarzewie), która była drugą żoną Macieja lub Adama Janasa. Wiem, że w Czarnym Lesie żyją potomkowie jej brata i/lub siostry. Być może ktoś natrafił na coś dotyczącego owego Janasa, bądź też ma kontakt z w/w potomkami mogącymi coś jeszcze pamiętać - jeśli tak, to proszę o info.

Z poważaniem
Michał

Michał

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 5 miesiąc temu #1403 przez Krystyna Jałowiecka Szafert
Replied by Krystyna Jałowiecka Szafert on topic Odpowiedź:Kowalik - Czarny Las i okolice
Cześć Michał
natrafiłam na Kowalików z Czarnego Lasu

Anna Kowalik ur.15.06.1911-zm.19.01.1994 Biała
jej I mąż nazywał się Malecha
II mąż to mój wujek
Jan Jałowiecki (24.07.1897-8.09.1957)
ślub Anny i Jana 22.04.1946 Biała
pozdrawiam Krystyna Szafert

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2109 przez Wojciech Ziółkiewicz
Replied by Wojciech Ziółkiewicz on topic Odpowiedź:Kowalik - Czarny Las i okolice
Witam.
Mój dziadek Eugeniusz jest bratem Anny Jałowieckiej (zd. Kowalik) mieszkamy w Wielkopolsce niedaleko Gniezna. Dziadek przeprowadził się tutaj z Czarnego Lasu do swojego starszego brata Władysława (który także jest bratem Anny). Czy może Pani napisać z jakiej strony jest Pani spokrewniona z Janem Jałowieckim?
Co do wiadomości Pana Michała to wiem, że w/w Eugeniusza Kowalik tata Jacenty Kowalik urodził się w 1877 roku w Cykarzewie, później mieszkał z dziećmi i żoną na kresach wschodnich, następnie jego dzieci zamieszkały w Czarnym Lesie. Wydaje mi się że Jacenty może być bratem Józefy Kowalik.

Pozdrawiam
*Wojtek*

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #2277 przez Wojciech Ziółkiewicz
Replied by Wojciech Ziółkiewicz on topic Odpowiedź:Kowalik - Czarny Las i okolice
Witam Panią.
Czy ma może Pani kontakt z Panem Michałem Jakubowskim, nie mogę do niego wysłać wiadomości na tym forum, a jest on spokrewniony z moją rodziną. Jutro postaram się przesłać Pani zdjęcie Anny Jałowieckiej (zd. Kowalik)

Serdecznie pozdrawiam
*Wojtek*

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Michał Jakubowski
  • Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Admin
  • GG: 1920539
Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #2278 przez Michał Jakubowski
Replied by Michał Jakubowski on topic Odpowiedź:Kowalik - Czarny Las i okolice
Wojciech Ziółkiewicz napisał:

(...)nie mogę do niego wysłać wiadomości na tym forum(...)

A czemuż to ?? Ale na wszelki wypadek: tel. 505-051-950, mjakubowski@compnet.eu GG:1920539, skype: michal.jakubowski

Michał

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie