Topic-icon Truskolasy 1878 - akta zgonów jak dotrzeć?

3 miesiąc 1 tydzień temu #34067 przez Kuntz (haplogrupa R-U152/L2/DF110)
Dzień dobry,

Przejrzałem szukajwarchiwach i family ale nie odnalazłem aktów zgonów z Truskolas dla roku 1878. Na szukaj kończy sie na wcześniejszym roczniku.

Poszukuję aktu zgonu nr 108 Agnieszki Jędrzczak z Panek . Jeżeli Ktoś może pomóc proszę o przesłanie na adres kunerty (małpka) gmail.com

Dziękuję

Robert

Robert Kunert

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 miesiąc 1 tydzień temu #34071 przez Kuntz (haplogrupa R-U152/L2/DF110)
Dziękuję za przesłane zdjęcie. Teraz z miesiąc zajmie mi odszyfrowywanie kim był jej mąż i dane rodziców :)

Robert Kunert

3 miesiąc 1 tydzień temu #34072 przez jacek (Jacek Tomczyk)
Zmartwię Pana Panie Robercie.Agnieszka zmarła jako wdowa, a jej rodzice zapisani nieznani. Również miejsce urodzenia nieznane. W chwili śmierci mieszkała przy rodzinie, miała 89 lat.

3 miesiąc 1 tydzień temu #34074 przez zumizumi (GRZEGORZ BORECKI)
Witam.
Wysłałem Panu akt na maila.

Pozdrawiam
Grzegorz

3 miesiąc 1 tydzień temu - 3 miesiąc 1 tydzień temu #34092 przez Kuntz (haplogrupa R-U152/L2/DF110)
Dziękuję Wszystkim za pomoc. Miałem nadzieję uchwycić w ten sposób pokrewieństwo pomiędzy szewcami z Truskolas i Panek, obaj o nazwisku Gutowski. Mój Antoni Gutowski "pankowski" urodził się w Borkach oleskich. Za żonę miał Katarzynę z Krzemińskich urodzoną w Wierzchlesie. To właśnie tym tropem Krzemińskich zmierzam. Owa Agnieszka z aktu zgonu jest wdową po Baltazarze Jędrzczaku
, muszę znaleźć sposób aby to potwierdzić w dokumentach. Dziękuję za okazane wsparcie.

Robert Kunert

Czas generowania strony: 0.302 s.