Topic-icon Szukam skanu aktu 97 małźeństwa z 1900r Kawodrza Dolna skwarek (GS)

7 miesiąc 3 dni temu #35582 przez skwarek (Grzegorz Skwara)

1900

Częstochowa - Barbary

Kawodrza Dolna

97

Opara Walenty

Grabara Ludwika
Witam, poszukuje aktu jak powyżej , jeśli może mi ktoś pomóc to bardzo o tą pomoc proszę .To mój adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Bardzo, bardzo dziękuje za pomoc.
skwarek

skwarek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

7 miesiąc 2 dni temu #35597 przez Carlito (Rafał Jerzy Antoni Cierpiał)
Witam ! Mam w swoich zbiorach metrykę ślubu Opary Walentego z Ludwiką Grabara, ponieważ  Ludwika, to rodzona siostra mojej Prababci...                       
                         Pozdrawiam, Rafał J.Cierpiał
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: skwarek (Grzegorz Skwara)

7 miesiąc 2 dni temu #35611 przez skwarek (Grzegorz Skwara)
Bardzo dziękuje za przesłany załącznik ze skanem aktu. W obecnym czasie staram się nakreślić zarys drzewa od strony mojej żony .Jej dziadek to Zygmunt Opara , którego ojcem był Waleny Opara a matką Józefa . Józefa była drugą żoną Walentego , przynajmniej takich szczątkowych informacji uzyskałem po rodzinie , ale to skąpe bardzo informacje , gdyż rodzina nie utrzymywała kontaków. Zwiedziłem również cmentarz w Częstochowie na ul.Rocha , odnalazłem miejsce spoczynku Walentego , ale niestety wzmianki o żonie , której kolwiek nie było. Dopiero tu w wyszukiwarce nazwisk natrafiłem na te dane odnośnie aktu ślubu. Dziadek Zygmunt Opara urodził się właśnie w Kawodrzy Górnej 20.04.1935 roku , następnie wzioł ślub 15.10.1960roku w Borze Zapilskim z Bronisławą Deksymer i zamieszkał w miejscowości Bieżeń , gdzie zmarł 06.06.2014 roku. Nic pan z własnych informacji na taki temat nie wie ??? Może to tylko zbieżność nazwisk ?! Tak , czy tak bardzo dziękuje za kontakt i przesłanie aktu. 
Pozdrawiam serdecznie.
skwarek

skwarek

Czas generowania strony: 0.671 s.