Topic-icon Weins / Weinz

3 miesiąc 3 tygodni temu - 3 miesiąc 3 tygodni temu #36526 przez gebeland (Andrzej Gebel)
Szukam akt rodziny Weins / Weinz z Czarnegolasu. Prapradziadek Jozef Gebel ur. 1804r. w Mertheym w Austrii (nie mogę znaleźć tej miejscowosci) w 1837r. w Łodzi-Konstantynowie par Kazimierz poślubił Magdalenę (Annę) Weins /Weinz ur. ok. 1818r. w Czarnymlesie. Jej rodzicami byli: Krystian (Bogumił) Weins /Weinz (zm. przed 1853r.) I Amalia (Anna) Weins /Weinz z d. Ross.

gebeland
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 miesiąc 2 tygodni temu - 3 miesiąc 2 tygodni temu #36554 przez pattern481 (Barbara Bożek-Pattern)
Witam,
 Proszę sprawdzić ten akt urodzin przesłany w załączniku.
Myślę że to jest to.
Załączniki:

2 miesiąc 4 tygodni temu #36671 przez gebeland (Andrzej Gebel)
Dziękuję za wiadomość.
Anna Magdalena Barbara Weinz ur. 1817r. w Czarnym Lesie to moja praprababcia, zona Józefa Gebel ur. 1804r. w Mertheym w Austrii.
Nie mogę namierzyć Mertheym.

gebeland

2 miesiąc 3 tygodni temu #36673 przez bisiza (Izabela Biś)
Replied by bisiza (Izabela Biś) on topic Weins / Weinz
Witam !
Panie Andrzeju podczas indeksacji urodzeń z parafii Kłobuck natknęłam się na taki akt (129/1873), może Pana zainteresuje.
Dotyczy urodzenia Franciszka , Józefa. Dziecko rodzi się w Grodzisku jako syn naturalny Anny Gespergt. Po dwóch latach w 1875 Anna wychodzi za mąż za Józefa Gebel, który przyznaje się do ojcostwa.

Pozdrawiam
Iza Biś

2 miesiąc 3 tygodni temu #36674 przez bisiza (Izabela Biś)
Załączniki:

Czas generowania strony: 0.477 s.