Szukam aktu ślubu Jan Cuber (Czuber) i Zofia z Putów

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #37215 przez barbara czuber
Witam! Poszukuję  przodków o nazwisku Czuber. Niestety utknęłam na pra pra dziadku. Odnalazłam akt urodzenia w Lelowie w 1901-07-14 Władysław Cuber, ojciec Jan Cuber, 37lat, matka Zofia z Putów 32lata. Później w Sędziszewie jeszcze troje dzieci tej pary. W jednym z aktów urodzeń była wzmianka że Jan pochodzi z Rożnicy gmina Rokitno. Mogłoby to sugerować, że Jan to syn Tomasza i Apoloni Sikora. Bez aktu małzeństwa nie ruszę z miejsca. Proszę o pomoc. Jeśli jest to rodzina Tomasza Cuber to byli to "podróżnicy" i pojawiają się w wielu miejscowościach.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 22 godzin temu #39150 przez barbara czuber
Replied by barbara czuber on topic Szukam aktu ślubu Jan Cuber (Czuber) i Zofia z Putów
Może ktoś interesuje się parafią Moskorzew? Prawdopodobnie tam się znajdzie wspomniany wyżej akt ok roku 1887-88r 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #39171 przez Barbara Bożek-Pattern
Replied by Barbara Bożek-Pattern on topic Szukam aktu ślubu Jan Cuber (Czuber) i Zofia z Putów
Witam,

  Czy ma Pani akt zgonu Jana i Zofii?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #39185 przez barbara czuber
Replied by barbara czuber on topic Szukam aktu ślubu Jan Cuber (Czuber) i Zofia z Putów
Tak, znajduje się w parafii Dzieżgów . Skany są dostępne na genbazie. Zofia urodziła się w Hebdziu parafii Moskorzew, stąd przypuszczenie że tam para brała ślub. Niestety skanów nie znalazłam z tej parafii, a wizyty w archiwum w najbliższym czasie nie planuje. A Jan jak przypuszczałam to syn Tomasza i Apoloni, więc muszę sprawdzić akt ślubu Jana i Marianny Kicianki w Skarżycach ale tych aktów również nie znalazłam w sieci.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #39193 przez Mariola Cz.
akt nr 7

Mariola Cz.
The following user(s) said Thank You: barbara czuber

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu - 3 lata 11 miesiąc temu #39198 przez Mariola Cz.
akt 36

Mariola Cz.
Ostatnia3 lata 11 miesiąc temu edycja: Mariola Cz. od.
The following user(s) said Thank You: barbara czuber

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie