Paulina Królikowska

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37656 przez Roman Kwarta
puszczewicz was created by Roman Kwarta
Witam
Poszukuje wiadomości  o rodzinie Puszczewiczów. Dokładnie Antoni Puszczewicz i Marianna Puszczewicz z domu Adamiecka .Mieli syna Franciszka Puszczewicz  ,który ożenił się z z Pauliną Królikowską.Mieszkali potem w Orzechowie k.Radomska.Byli to  moi pradziatkowie. Natomiast dziadek Władysław Puszczewicz był policjantem w Grodnie aresztowany przez NKWD 1939.Ślad po nim zaginął. Będe wdzięczny za pomoc 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu - 4 lata 5 miesiąc temu #37665 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic puszczewicz
może jakieś daty +- tak łatwiej szukać.


jest informacja,że w roku 1893 umarła Stefania Puszczewicz l,2 córka  Franciszka i Pauliny. Zmarła w parafii Kobiele Wielkie ale urodzona Orzechów.

w informacjach internetowych piszę,że Władysław Puszczewicz urodzony w 1895 ale gdzie? czy Pan wie.
Ostatnia4 lata 5 miesiąc temu edycja: Hanna Hofman-Polańska od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37666 przez Roman Kwarta
Replied by Roman Kwarta on topic puszczewicz
Puszczewicz Władysław ur.1885 r  to mój dziadek  .Tak jak pisałem w 13.12.1939 roku aresztowany w Grodnie , a w kwietniu 1940 wywieziony z innymi nie wiadomo gdzie Szukamy go nadal  gdzie został zamordowany..Natomiast moja mama i siostra wraz z babcią wywiezione do Kazachsatanu na sześć lat.Franciszek i Paulina to dziadkowie mojej mamy .Franciszek ur 1863  zm..1943 / -Paulina ur. 1865  zm..1944

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37669 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic puszczewicz
władysłąw ur, w 1895!!!!!  ale właśnie gdzie???czy Pan to wie?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37672 przez T.A. Bogacz
Replied by T.A. Bogacz on topic puszczewicz
Franciszek Puszczewicz ożenił się z Pauliną Królikowska w Orzechowie w 1882 r. Ich dzieci , urodzeni w Orzechowie ,  to Władysław ur. 1885 r. , Zofia  1887 r.  ,  Stefania  ur. 1891 r. ( zm. w 1893 w Kobiele Wlk. ) Władysław prawdopodobnie ożenił  się z Heleną  Pośpiech .
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Roman Kwarta

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37684 przez Roman Kwarta
Replied by Roman Kwarta on topic puszczewicz
Bardzo dziękuję za okazaną pomoc.Mam jeszcze jedną prośbę czy udało by się coś  znaleźć na temat rodziców Franciszka Puszczewicza.Wiem , że ojciec miał na imię Antoni , mama Marianna  z domu Adamecka zamieszkali  Koziegłowy. Jeszcze raz dziękuje za pomoc.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie