par. Będzin par. Czeladź

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #40339 przez Michał Lubowiecki
par. Będzin par. Czeladź was created by Michał Lubowiecki
Orientuje się ktoś, gdzie są dostępne akta zgonu lub min. indeksy zgonów z lat 1880-1890 z par. Będzin (dla wsi Dąbrowa)?

Jeśli ktoś również wie cokolwiek nt. małżonków Jana Krauze i Anny Tomeckiej zam.w Pogoni par. Czeladź w 1882 r. (rok ur. ich wspólnego-prawdopodobnie jedynego dziecka), z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #40342 przez Tadek Kowalski
Replied by Tadek Kowalski on topic par. Będzin par. Czeladź
Witam!
W AP Katowice w wersji książkowej masz do roku 1883, natomiast w wersji cyfrowej na komputerze dostępne lata 1820-1900.
Pozdrawiam!
Tadek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #40344 przez Barbara Piaskowska
Replied by Barbara Piaskowska on topic par. Będzin par. Czeladź
Skany z par. Będzin są dostępne tutaj (trzeba być zalogowanym)  www.familysearch.org/search/image/index?...58501%3Fcc%3D2115410  
Indeksy są dostępne tutaj:  geneteka.genealodzy.pl/index.php?op=gt&lang=pol&w=12sl  

pozdrawiam,
B.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #42138 przez Wojciech Zarzycki
Replied by Wojciech Zarzycki on topic par. Będzin par. Czeladź
Witam Michale,
moja bezpośrednia rodzina ze strony matki to ... pochodzący z Pogoni Tomeccy :)
Najstarsza w pełni zarchiwizowana osoba to Antoni Tomecki ( 1770-1831 ) ożeniony z Teklą Kokot.syn na 90% Stanisława Tomeckiego.
Niestety żadnej Anny Tomeckiej pasującej latami do poszukiwanej przez Ciebie nie znalazłem .
Podaję link do mojego drzewa na FamilySearch ... może coś wpadnie Ci w oko - bo to, że to ta sama rodzina to niemal pewne :)
www.familysearch.org/tree/pedigree/portrait/G786-ZQK
pozdrawiam
Wojtek Zarzycki
 

WojtekZ

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #42140 przez Barbara Piaskowska
Replied by Barbara Piaskowska on topic par. Będzin par. Czeladź
Witam serdecznie,
również w moim drzewie są Tomeccy, przodkowie bezpośredni. Antoni Tomecki i Tekla z d. Kokot, to również i moi przodkowie bezpośredni.
Również mam Annę Tomecką (przodek już "pośredni"), córkę Jakuba i Katarzyny z d. Rzeźniczek (Jakub był synem Antoniego).

Wojciechu, bardzo chętnie dowiem się, z której strony sa Twoi krewni :) U mnie Kacper Radko.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #42149 przez Anna Chmielowska
Replied by Anna Chmielowska on topic par. Będzin par. Czeladź
parafia Będzin jest zindeksowana w genetece, niemal w całości. Akta są w AD Częstochowie .i ciągle jest do nich dostęp.
Anna

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie