Parafia Sączów

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #40435 przez Marzena Gajdziak
Parafia Sączów was created by Marzena Gajdziak
Witam Serdecznie , 
Mam do was pytanie , 

Czy ktoś z was szuka krewnych w parafii Sączów ? 

Szukam osób co w swoim drzewie genealogicznym maja takie nazwiska jak :  Fiszer , Fisher , Firek , Fisiur , Fisior , Fisiór , Fisier i Twardokęs , Kocot . 

Poszukuje osób , akt i informacji aby móc dokończyć drzewo i powiedzą mi informacje gdzie dalej szukać , chciałabym dojść do 1 protoplasty tego nazwiska albo z jakiego kraju przybył przodek do Polski . 
Jedyne co wiem to :

Fiszer , Fisher , Firek , Fisiur , Fisior , Fisiór , Fisier
Mikołaj ur. ok. 1849 między wrzesień a grudzień w Sączów , zmarł 1910 w parafii Siewierz syn Feliksa i Magdaleny Twardokęs , miał siostrę Juliannę 
Feliks ur. ok 1825 w Saczów lub tam mieszkał , mieszkał w parafii Siewierz , po ślubie syna Mikołaja wyjechał w okolicach Kroczyce , Ogrodzieniec za Zawiercie , mąż Magdalena Twardokęs , ojciec Mikołaj i Julianna 

Twardokęs 
Magdalena żona Feliksa matka Mikołaja i Julianny nie wiem kiedy zmarła ani gdzie ale pewnie po ślubie syna Mikołaja bo Feliks po ślubie syna wyjechał i założył nowa rodzinę lub jak wyjechała z mężem . 

Kocot 
Marianna urodzona w Ożarowicach parafia Sączów i tam miała rodzinę miała męża Jana Kaźmierskiego / Kazimierczak / czy inna wersja zapisu nazwiska  i zamieszkała w parafii Koziegłówki gdzie jest pochowana razem z mężem . dołączam akt urodzin jej córki gdzie pisze ile mogła mieć lat . nic więcej niestety nie wiem , w razie pytań odpowiem . 

Niestety z tymi nazwiskami stoję od lat bo akta nie są zindeksowane w Internecie . Wiem że wiele osób szuka akt i może uzyskam pomoc bo chciałabym wiedzieć coś o moich przodkach aby móc dojść po woli do protoplasty rodów . 

Indeksy co znalazłam z nazwiskiem i tylko tyle bo nic więcej nie ma bo są w parafii Sączów .       
                                                       
 Fiszer , Fisher , Firek , Fisiur , Fisior , Fisiór , Fisier                                                                                                                                               Akta Zgonu    1910116MikołajFisiorFeliksMagdalenaTwardokęsSiewierz św.Macieja Apostoła (gmina)Żelisławice
187353JuliannaFisiorFeliksMagdalenaTwardokęsSiewierz św.Macieja Apostoła (gmina)Żelisławice
Akt Ślubu 
1875    51      Mikołaj  Fiszer     Aniela Machura       Siewierz św.Macieja Apostoła (gmina)
To jedyne co mam , liczę na pomoc i radę bardziej doświadczonych osób poszukają w tej parafii , 
Za każdą pomoc dziękuję . 

Marzena A. M.
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie