Zofia Cierpkowka

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #40813 przez Halina Jagiello
Zofia Cierpkowka was created by Halina Jagiello
Dzien dobry,
Potrzebuje pomocy!  Ja szukam informacije o Zofia Cierpkowka.  Ona sie orzenila z Stefan Libera i mialy dzieci Szymon (1804), Jadwiga (1807) i Walenty (1809).  Wszystkie dzieci sie urodzily w Przystajn.  Ja wiecej informacije nie moglam odnalezc.
Dzieki,
Halina Jagiello

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #40814 przez Krzysztof Kucharski
Replied by Krzysztof Kucharski on topic Zofia Cierpkowka
Witam.
W wyszukiwarce zauważyłem, że w 1788r w par. Przystajń, odbył się ślub Stefana Libery i Zofii Chudej.
Istnieje prawdopodobieństwo, że Zofia Chuda i Zofia Cierpik, to ta sama osoba.
    Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #40908 przez Halina Jagiello
Replied by Halina Jagiello on topic Zofia Cierpkowka
Dziekuje za wiadomosc.  Czy Pan Krzysztof by mog odnalezc kiedy Zofia Chuda sie urodzila i zmarla?  Kto byly jej rodzice?  
Dzieki!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #40913 przez Krzysztof Kucharski
Replied by Krzysztof Kucharski on topic Zofia Cierpkowka
Witam. 
26.10.1788r odbył się w Przystajni ślub Andrzeja Chudego i Julianny Libery, a 23.11.1788r Stefana Libery i Zofii Chudej.
Jedyna Zofia, jaka mi tu pasuje, to urodzona w Przystajni w 1770r córka Grzegorza Chudego i Anny.
W wyszukiwarce widzę, że Stefan i Zofia mieli 10- ro dzieci. Pierwsza córka - Tekla -urodziła się w Przystajni w 1789r
Musi Pani kolejno analizować wszystkie ich akty dostępne w par. Przystajń.
Proszę zwrócić uwagę, że nazwisko Chudy może być wpisane jako: Hudy lub Hudzik , a nazwisko Libera jako: Liberka lub Liberczak.
   Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #40919 przez Halina Jagiello
Replied by Halina Jagiello on topic Zofia Cierpkowka
Dzieki za informacije.  Widzem ze Zofia Libera miala 10 dzieci, najmlodszy Walenty (moj prapradziadek) urodzony w roku 1809.  Ja szukalam w TGZC zgony w Przystajn i nawet w Truskolasy ale nie stety, nie ma nic o Zofia (Chuda) Libera.  Czy Pan Krzysztof moze mnie skierowac do parafi Przystajn, gdzie ja moge znalezc wiecej informacije o data smierci Zofii?  Dziekuje!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #40920 przez Krzysztof Kucharski
Replied by Krzysztof Kucharski on topic Zofia Cierpkowka
Pani Halino. Akta z par. Przystajń z lat 1808 - 1916 znajdujące się w AP Częstochowa, dostępne są na stronie - "Szukaj w archiwach". Niestety nie wszystkie roczniki są zeskanowane.
Natomiast na Family Search, akta urodzeń dostępne są już od 1747r, a akta zgonów od 1711r. / trzeba się zalogować /
 Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie