PYTANIE DOTYCZY STAREJ HUTY A nazwiska ERKER PORTELE GLATZEL

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #41608 przez marzenna pałyz
Dwa lata temu pytałam o te nazwiska .do tej pory udało mi sie ustalić nie co więcej dat i powiazań .Teraz czas na szczegóły .
Józef Erker i Wiktoria Portele przyjechali do starej huty jako małzeństwo ,tak wynika przynajmniej z dokumentów jakie udało mi sie zobaczyc .
mieli Syna Jana Erker który z zone miał Magdalene Glatzel.W maju 1865 r w warszawie rodzi im sie syn Jan Erker .
Jan poznaje swoja przyszłą małzonkę Balbine Raczyńska ur 1860r-i tu jest luka niedoprzejscia .rodzicami Balbiny był Franciszek i Michalina z.d Lewandowska.
Jan I Balbina mieli syna któremu równeż nadali imie Jan .I ta linia jest mi juz znana lepiej bo to był mój prapradziadek .
Prapradziadek wział za żone w warszawie Jadwige Kacprzak .
wiem ze mieszkali w Warszawie ,w Krakowie ,w Sonowcu w czasie wojny i po .Ich drogi sie rozeszły i Prapradziadek Jan ponownie się ozenił i zamieszkał do smierci w Krakowie -tu jest luka nie znam danych drugiej zony .
jezeli jest ktos na forum komu cos mówia te nazwiska to proszę o kontkat . 
Józef erker był jednym z kupców Starej Huty A ,jego nazwisko i podpis widnieje na akcie notarialnym który miałam okazje zobaczyć.Wjednej publikacji na temat Starej Huty A autor jego nazwisko zapisał jako Arker co jest błędem który podczas poszukiwań zrobił małe zamieszanie .
tak że licze ze odezwie sie ktos komu znane sa nazwiska wymienione ,moze ma je w swoim drzewie .w poczesnej podobno jest osoba ktora temat Starej Huty A ma ogarniety .
 

marzenna

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #41613 przez Witold Strąk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie