Topic-icon Franciszek Chudy/Antonina Lelonek

10 miesiąc 3 tygodni temu #41804 przez Halina Jagiello
 
Dzien dobry,
Ja znalazlam informacije slub moje pra-dziadkowie Franciszek Chudy i Antonina Lelonek/Jelonek (Zwierzyniec, 1899) w Family Search, ale wszystko jest napisane w Rosysku, jezyk ktore nie rozumiem.  Ja by chcialam wiedziec czy ony obidwa byly z Zwierzyniec i kto ich rodzice byly.  Czy ktos moze mnie pomoc?
Dziekuje!
Halina 
Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

10 miesiąc 3 tygodni temu #41805 przez Roman Kempa
11/23 stycznia 1899
Mąż – Franciszek Chudy kawaler urodzony i mieszkający w Zwierzyńcu, syn Jakuba Chudego rolnika i jego żony Julianny Radzioch, małżonków ze Zwierzyńca, mający 22 lata.
Żona – Antonina Lelonek, panna córka Antoniego i jego żony Józefy Przygoda małżonków Lelonek, rolników ze Zwierzyńca, urodzona i żyjąca przy rodzicach w Zwierzyńcu, mająca 19 lat.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

10 miesiąc 3 tygodni temu #41806 przez Halina Jagiello
Dziekuje bardzo!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

10 miesiąc 2 tygodni temu #41852 przez Halina Jagiello
Dzien dobry,
Ja teras szukam wiecej informacije rodzina Chudy w TGZC/Indeksy metrykalne/Wyszukiwarta nazwisk i widze ze imie podane matki Franciszek Chudy jest Julianna Bieniek, nie Julianna Radzioch.  Ojciec jest ten sam - Jakub Chudy.  Czy Julianna mozliwie byla wdowca i miala dwa nazwiska inne?  Albo, czy jest mozliwe ze to jest inny Franciszek Chudy?  Mysle ze nie, bo data urodzenia sie zgadza z jego wiek jak sie zenil z Anotonina Lelonek w 1899.  Prosze pomoc!
Dziekuje,
Halina

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0,000 s.