Topic-icon Szukam porodu w Rzejowice

10 miesiąc 1 tydzień temu #41887 przez marc SLIWOWSKI
Witam, jestem Francuzem, nie mówię i nie piszę po polsku. Używam tłumacza Google, wybaczycie. Szukam aktu urodzenia ANNA SLIWOWSKA córki Antoni ŚLIWOWSKI i Anna BARELA we wsi Rzejowice około 1906 roku, byłaby siostrą mojego dziadka Władysława, czy ktoś mógłby mi pomóc?

Dzięki za pomoc

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

10 miesiąc 1 tydzień temu #41888 przez Rafał Molencki
Bon soir, les actes de la paroisse de Rzejowice sont conservés dans les archives de l'État à Piotrków Trybunalski:

www.szukajwarchiwach.pl/48/302/0/str/1/15?ps=True#tabZespol

Les actes du 20e siècle n'ont pas encore été scannés. Mais vous pouvez écrire aux archives et leur demander de vous envoyer une photo de l'acte de naissance:

www.piotrkow-tryb.ap.gov.pl/

Malheureusement, l'acte a été écrit en russe, mais nous pouvons vous aider lorsque vous l'avez. Bonne chance!

10 miesiąc 1 tydzień temu - 10 miesiąc 1 tydzień temu #41889 przez Teresa Łukasik
Mam szukany akt urodzenia Anny Śliwka ( Śliwowska) Rzejowice rok 1908.
Proszę o adres e-mail aby móc wysłać skan aktu.
Pozdrawiam.
Teresa

10 miesiąc 1 tydzień temu #41892 przez marc SLIWOWSKI
Dziękuję Rafale za odpowiedź, czy wiesz, od którego roku w Piotrkowie Trybunalskim znajdują się archiwa Rzejowic? bo miałem w Częstochowie certyfikat mojego dziadka urodzonego w Rzejowicach w 1890 roku.
Podobnie jak we Francji, czy istnieją tabele dziesiętne, w których moglibyśmy znaleźć odniesienia do aktów małżeństwa i zgonu z lat 1900-1950? Dziękuję Ci

10 miesiąc 1 tydzień temu #41893 przez marc SLIWOWSKI
Dziękuję Teresa, rzeczywiście nie jestem pewien roku urodzenia Anny, bo to oświadczenie mojego dziadka w jego aktach naturalizacyjnych, 26-letniej siostry z 1932 roku. Mój adres e-mail to: marc .sliwowski @ free .fr dziękuję

10 miesiąc 1 tydzień temu #41898 przez Rafał Molencki
Vous pouvez voir dans:

www.szukajwarchiwach.pl/48/302/0/str/1/15?ps=True#tabZespol (le même lien qu'hier)

que les archives de Piotrków ont des actes 1874-1911 (avec scans disponible en ligne: 1874-1887). De tableaux décimaux, je ne sais rien.

10 miesiąc 1 tydzień temu #41900 przez marc SLIWOWSKI
Merci Rafal 

10 miesiąc 1 tydzień temu #41901 przez marc SLIWOWSKI
Teresa moje wiadomości pocztowe nie przechodzą, są blokowane przed spamowaniem przez Twój serwer.

10 miesiąc 1 tydzień temu #41903 przez Teresa Łukasik
Prosze sprawdzić swój e-mail. U mnie wszystko ok.
Pozdrawiam
Teresa

10 miesiąc 6 dni temu #41921 przez marc SLIWOWSKI
ok

Czas generowania strony: 0,000 s.