Szukam grobu krewnego w niemczech

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu #42651 przez Danuta Zawadzka
Szukam grobu krewnego w niemczech was created by Danuta Zawadzka
Dzien dobry .Wiele lat szukam grobu mojego dziadka  Rudolf Kudelka ur.okolo 1919 r.syn Rudolfa i Rozalii .w czasie wojny uciekl do niemiec bo byl na niego wyrok Rosjan,ponownie sie w niemczech orzenil i zalozyl rodzine...Dzieci Danuta Kudelka  ur.1928 ur w Boryslawiu i Ryszard Kudelka ur.1930 urodzony w Boryslawiu  dzieci Rudolfa Kudelka i Bronislawy Kudelka z domu.Niemiec tez wywiezieni zostali do Niemiec.Moja mama juz nie zyje ,ale wiele lat szukala swego ojca i rodzenstwo.ja tez szukam wiele lat .Czy moze mi ktos pomoc w odnalezieniu miejsca gdzie sa pochowani ..Z gory dziekuje.Zawadzka Danuta tel.kontaktowy.0048 603117985
 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu #42652 przez Barbara Szwarcer
Replied by Barbara Szwarcer on topic Szukam grobu krewnego w niemczech
Pomijając fakt poszukiwania grobu Pani dziadka Rudolfa Kudelki, w Pani zapytaniu jest sporo niejasności.
Pierwsza: rok urodzenia Rudolfa ok. 1919 ???? jest wątpliwy mając na uwadze urodziny jego dzieci Danuta 1928 a Ryszard 1930. Urodzone w Borysławiu. Którym? Tym w łódzkim czy tym na Ukrainie?
Żona Rudolfa to Bronisława z domu Niemiec?
Gdzie urodził się Rudolf? Gdzie brał ślub ? To ile naprawdę miał lat będzie istotne w poszukiwaniach.
Oczywiście może się zdarzyć, że znajdzie to Pani bez tej informacji. Ale im więcej pewnych danych tym większe prawdopodobieństwo znalezienia.

B. Szwarcer

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie