Szukam Hańc (Żarki), Jeziorowski (Starcza), Wagner

Więcej
14 lata 4 miesiąc temu #1321 przez Roman
Witam
Poszukuję wszelkich informacji o Mikołaju Hańc zamieszkałym w Żarkach w roku 1881, urodzonym prawdopodobnie w roku 1848, oraz o jego żonie Salomei Hańc zd. Pieprzowskiej
oraz
Wincentym Jeziorowskim urodzonym ok. 1860 w Starczy k. Częstochowy żonatym z Franciszką Jeziorowską zd. Studzik

proszę o informacje potomków i znajomych.

pozdrawiam z pokolenia na pokolenie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #1465 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Odpowiedź:Szukam Hańc (Żarki), Jeziorowski (Starcza), Wagner
Możemy skorzystać z tej "skrzynki" pocztowej w sprawie Wagnerów (i Królikowskich) (Korzenna czasem jest zapchana).
Andrzej Kuśnierczyk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #1491 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Odpowiedź:Szukam Hańc (Żarki), Jeziorowski (Starcza), Wagner
Romanie - proszę o adres mailowy - celem przesłania skanu rodziny Wagnerów!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #1811 przez Florian Huras
W drzewie genealogicznym naszej koleżanki Hanny Hofman-Polańskiej występuje nazwisko Jeziorowski a kolega Krzysztof Kaczmarzyk w swoim drzewie ma 24 mężczyzn i 6 kobiet o tym nazwisku.Może warto nawiązać kontakt?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #1812 przez Roman
Dziękuję pięknie Panie Florianie - wysłałem wiadomości - mam nadzieję, że będzie to dobry trop.

pozdrawiam z pokolenia na pokolenie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #36478 przez irina chtchetinin
CześćZnalazłem tę bardzo starą wiadomość i mam nadzieję, że ktoś mi odpowie.W mojej rodzinie są też imiona Królikowskiego i Wagnera.Mój pradziadek Józef-Tomasz Królikowski urodził się w 1857 r. W parafii Głonóg we wsi Niemce, gmina Olkusko Siewierskie, powiat Bendzin. Jego rodzicami byli Wincenty Królikowski i Matylda Wagner. Być może spotkałeś się z pewnymi informacjami na ich temat?Przepraszam za słabe tłumaczenie Google z angielskiego. Nie piszę po polsku.Dziękuję!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie