Czy ktoś z Szanownych tu obecnych słyszał o takim młynie? Zakładam, że standardowa migracja w tym czasie to kilkanaście, max kilkadziesiąt km, więc młyn musiał być gdzieś w rejonie lub pobliżu parafii Koziegłówki.
Z góry dziękuję za pomoc.
Młyn Bereza znajdował się w Zabijaku. Marianna / bo takie imię nadano jej na chrzcie / Lisak miała siostrę Reginę. Regina Lisak była drugą żoną Jana Gorka. To mój przodek.
The following user(s) said Thank You: Teresa Łukasik
Młyn na zabijaku wiem gdzie był
obecnie tam mieszkają osoby o nazwisku Będkowscy to moi krewni po kądzieli
resztki młynu widać z drogi
czerwone cegły
ta część zabijaka nazywa sie zakamień