Okolice Wielunia: Bieniec,Mierzyce,Dzietrzniki...

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #1686 przez Elżbieta Lipińska
Okolice Wielunia: Bieniec,Mierzyce,Dzietrzniki... was created by Elżbieta Lipińska
Poszukuję informacji o moich przodkach noszących nazwiska:
Nowakowski, Witkowski, Smaczny, Jabłoński,Jarząbek, Kowalczyk, którzy wywodzili się z okolic Wielunia. Mieszkali oni m.in. w następujących miejscowościach: Bieniec,Dzietrzniki, Mierzyce, Pątnów, Przywóz, Łaszew, Kępowizna, Mokrsko, Słowików,Zajączki,Popowice. Będę wdzięczna za każdą najmniejszą wzmiankę. Moje GG: 944676
Ostatnia14 lata 2 miesiąc temu edycja: Elżbieta Lipińska od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1688 przez Błażej Pawlica
Co do nazwiska Nowakowski: dużo osób zamieszkiwało i nadal zamieszkuje okolice gminy Popów parafia Wąsosz Górny - czyli 30 km od Wielunia w stronę Częstochowy.

pozdrawiam,
Błażej Pawlica, Częstochowa

genealogia.net.pl

Pawlica, Poraj - Częstochowa, Krzepice - Zwierzyniec, Popów
Ceglarek, Tałajczyk, Kardas - Wąsosz Górny, Popów, Kamieńszczyzna
Bebel - Częstochowa, Adamów, Małogoszcz - Cieśle, Wielgomłyny

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1689 przez Elżbieta Lipińska
Replied by Elżbieta Lipińska on topic Odpowiedź:Okolice Wielunia: Bieniec,Mierzyce,Dzietrzniki...
Dziękuję za informację. Pewnie to także moi krewni, ale ciągle jeszcze jestem na etapie Bieńca i okolic. Może ta wiadomość pozwoli mi potem na dalsze poszukiwania. Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #1788 przez Jolanta Cieśla
Moja babcia z panieńskiego nazwiska nazywala się Janina Witkowska, mieszkanka okolic Mokrska. Niestety nie wiem jak mieli na imie jej rodzice, ale postram się te informacje uzyskać.

Pozdrawiam
Ostatnia14 lata 2 miesiąc temu edycja: Jolanta Cieśla od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1793 przez Elżbieta Lipińska
Replied by Elżbieta Lipińska on topic Odpowiedź:Okolice Wielunia: Bieniec,Mierzyce,Dzietrzniki...
Być może jesteśmy krewnymi :). Te miejscowości są położone blisko siebie. Dziękuję za informację i pozdrawiam.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #1796 przez Jolanta Cieśla
Rodzicami Janiny Witkowskiej(mojej babci) byli Piotr i Rozalia Witkowscy. Oprócz mojej babci mieli jeszcze syna Edwarda Witkowskiego, który wyemigrował z Krzyworzeki na Śląsk do miasta Żory. Z tego co udało mi się dowiedzieć to Piotr Witkowski miał jeszcze rodzeństwo. Niestety moja mama nie pamięta ich imion.
Ostatnia14 lata 2 miesiąc temu edycja: Jolanta Cieśla od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie