Szukam informacji na temat wsi Kałuże

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #1783 przez Jolanta Cieśla
Szukam informacji na temat wsi Kałuże was created by Jolanta Cieśla
Szukam informacji na temat obecnej wsi Kałuże, niegdyś podzielonej na Polaki, Prusaki i Kałuże. Interesuje mnie historia, mieszkańcy, informacje na temat szkoły, która kiedyś znajdowała się na terenie wsi. Za wszelkie informacje serdecznie dziękuję.
Mój numer gg: 7918088

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #1784 przez Halina Klimza
Replied by Halina Klimza on topic Odpowiedź:Szukam informacji na temat wsi Kałuże
Witam,
pod linkiem do "Słownika..."w naszej bazie w t.III s.728 jest informacja o wsi,której Pani szuka.W treści wpisu są wspomniane jej części-min.Polaki. Proponuję zdobyć kontakt na szkołę w tej wsi.Teraz jest powszechne szukanie wiedzy o "małej Ojczyżnie"i dzieciaki gromadzą w szkole takie informacje.
Pod linkiem kaluzewies.tnb.pl jest sporo wiedzy o tej wsi.
Pozdrawiam
Halina
Ostatnia14 lata 1 miesiąc temu edycja: Halina Klimza od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #1785 przez Jolanta Cieśla
Replied by Jolanta Cieśla on topic Odpowiedź:Szukam informacji na temat wsi Kałuże
Bardzo dziękuję za zainteresowanie tematem jednak informację, która Pani podała znalzalam już wcześniej. Szkoła niestey juz nie istnieje, więc informacji na jej temat nie jest wiele.
Natomist stronę która Pani podała jest administrowana przeze mnie i informacje, które tam sie znajduja są moimi dotychczasowymi "odkryciami".

Pozdrawiam
Ostatnia14 lata 1 miesiąc temu edycja: Jolanta Cieśla od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #1786 przez Halina Klimza
Replied by Halina Klimza on topic Odpowiedź:Szukam informacji na temat wsi Kałuże
To nie "popisałam się".Strona jest świetna-gratuluję.Mogę tylko
życzyć szczęścia w dalszych poszukiwaniach.
HK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #1787 przez Jolanta Cieśla
Replied by Jolanta Cieśla on topic Odpowiedź:Szukam informacji na temat wsi Kałuże
Ciesze się, że strona się podoba. Mam nadzieje, że szczęście mi będzie sprzyjać w dalszych poszukiwaniach:)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie