Zenobiusz Seweryn Krzyczmonik

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #1987 przez Zbigniew Solarz
Zenobiusz Seweryn Krzyczmonik was created by Zbigniew Solarz
Prosiłbym o informacje o miejscu urodzenia mojego wuja Zenobiusza Seweryna Krzyczmonika, urodzonego 23.10.1913 r., syna Franciszka Krzyczmonika. Przypuszczam, że mogły to być Ługi lub Rędziny. Prosiłbym również przy okazji o jakiekolwiek informacje o innych członkach mojej rodziny, dziadkach: Franciszku Krzyczmoniku i Rozalii Krzyczmonik z domu Hakiel, oraz ich rodzicach i rodzeństwie.
Próbuję zrekonstruować rodzinne drzewo genealogiczne.

Z góry dziękuję.

Zbigniew Solarz
Ostatnia13 lata 11 miesiąc temu edycja: Zbigniew Solarz od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #1989 przez Michał Rozenberg
Replied by Michał Rozenberg on topic Odpowiedź:Zenobiusz Seweryn Krzyczmonik
Witam
Znam trochę parafię Rędziny.
W moim drzewie genealogicznym pojawia się Jan Hakiel, który w 1854 poślubia w Rędzinach Magdalenę Korn.
Niestety w Archiwum Państwowym nie ma jeszcze ksiąg z 1913 z Rędzin, nie będę w stanie sprawdzić dla Pana czy jest metryka dziadka.
Być może wizyta w USC i zdobycie aktu zgonu rozwiązałoby problem.
Pozdrawiam
Michał Rozenberg

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #1992 przez Mariusz Kolmasiak
Replied by Mariusz Kolmasiak on topic Odpowiedź:Zenobiusz Seweryn Krzyczmonik
Albo telefon do USC i prośba o pomoc, jaką byłoby udzielenie tej jednej informacji dotyczącej miejsce urodzenia przodka. Z doświadczenia wiem, że można często trafić w tych urzędach na życzliwe osoby, które mogą nam pomóc. Ewentualnie można również zadzwonić do parafii. Także tą drogą wiele się dowiedziałem.

Pozdrawiam
MK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #1994 przez Monika Kobyłkiewicz
Replied by Monika Kobyłkiewicz on topic Odpowiedź:Zenobiusz Seweryn Krzyczmonik
O tak potwierdzam. Trzeba trafić na życzliwe osoby :) i takimi sa na pewno panie z USC w Kłobucku i w Rędzinach. Pani z Rędzin samej chciało się dzwonić do Kłobucka aby sprawdzić, czy są tam akty osboby, której poszukuję!
A tu cytat z calkiem odmiennej praktyki, czyli USC w POznaniu :(
Dodam, że pisałam jej po co mi potrzebne dokumenty i kim dla mnie byla poszukiwana osoba
A mam złożyć jeszcze raz wniosek z tysiacem wymagań i do tego po wpłacie takiej samej jak w innych urzedach, prześlą odpis aktu zgonu, nie do mnie ale do USC w mojej gminie "gdzie będzie możliwy ich odbiór, po stwierdzeniu Pani tożsamości i po potwierdzeniu uprawnień do otrzymania odpisu, zgodnie z art. 83 Ustawy prawo o aktach stanu."
Pozdrawiam
też MK
Ostatnia13 lata 11 miesiąc temu edycja: Monika Kobyłkiewicz od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie