Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #15776 przez Bożena Żerkowska Nowak
Replied by Bożena Żerkowska Nowak on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Jestem zainteresowana rodzina Zielinski.W Przyrowiee rodzi sie Walenty Zielinski syn Franciszka i Doroty Kosmider.Walenty w 1921r bierze slub z Stanislawa Kuczera w Roznach par Radomsko.Duzo osob o nazwisku Nowakowski,Cichon wystepuje w parafii Nowa Brzeznica i Makowiska. Osobiscie znalam Jozefa Cichon z Opola ,ale pochodzil z okolic Radomska
The following user(s) said Thank You: Lech Ciuk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 dni temu #24650 przez mariusz pałczyński
Replied by mariusz pałczyński on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
JESTEM POTOMKIEM STEFANA PĘCZKOWSKIEGO URODZONY 12.08.1899 PRZYRÓW JEGO OJCIEC PĘCZKOWSKI ANDRZEJ ŻONA Z DOMU GOLENIOWSKA ZOFIA

mario80

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #25444 przez mariusz pałczyński
Replied by mariusz pałczyński on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
moja babcia panieńskie miała Cichoń pochodzi z prusicka jak się jedzie na Nową Brzeznicę rodzina była leśnikami mąż zaś z Przyrowa.

mario80

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #25468 przez Urszula Rosolińska-Ratman
Replied by Urszula Rosolińska-Ratman on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Wśród moich przodków, w rodzie Noszczyńskich z Przyrowa, były dwa małżeństwa:
w 1780 r. z Wiktorią Goleniewską ( ok. 1764 - 1814 ) nie mam danych o rodzicach
w 1841 r. z Dorotą Pęczkowską ( 1824 - ? ) córką Pawła i Marianny Kręblowskiej
Natomiast brat mojego przodka Aleksy Noszczyński poślubił w 1815 r. Katarzynę Barbarę Pęczkowską córkę Wincentego i Barbary Ziębińskiej
Urszula Ratman

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #25642 przez Małgorzata Jakubczyk
Replied by Małgorzata Jakubczyk on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Mój praprapradziadek 5 pokolenie Antoni Gluźniewicz pochodził z Przyrowa ur się w 19 05 1800 był synem Piotra Glozniewicza ur 1749 w Przyrowie i Teresy zd Mizerskiej ślub 1797 , Piotr był prawdopodobnie synem Mateusza ur 1704 i Justyny ZD Garus śl 1743 dalej nie mogę nic znaleść . Antoni wyemigrował do Koziegłów i tam w Gęzynie się ożenił z Józefą zd Sobota w 1824, miał 6 dzieci w tym mojego prapradziadka Bartłomieja .Antoni i Józefa zmarli młodo po 40 nie wiem co się stało z 2 dzieci Antoniną i Pwłem . Bartłomiej ożenił się w Koziegłówkach z Anastazją zd Bereza 1858.Jeżeli ktokolwiek wie coś na temat tego nazwiska ,jest ono dość rzadkie prosze o informacje
Ostatnia7 lata 10 miesiąc temu edycja: Małgorzata Jakubczyk od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #31935 przez Aleksander Noszczyński
Replied by Aleksander Noszczyński on topic Odpowiedź:Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Witam Panią .
Czytając pani informację o Janie Noszczyńskim ur.w 1842 roku chciałbym zapytać , czy mógł być On ojcem Aleksandra Noszczyńskiego , który był moim dziadkiem . Niestety nie znam daty urodzenia mojego dziadka , jedynie posiadam odpis dokumentu potwierdzający datę śmierci w czerwcu 1911 r. w Częstochowie . Aleksander miał żonę Mariannę z d. Patyk i wraz Nią sześcioro dzieci . Józefa ur .1900 r. ,Juliannę ur.1903 r , Mariannę ur. 1905 r , Jana ur. 1907 r, Aleksandrę ur. 1909 r, oraz Aleksandra ur. 24 07 1911 r. , który jest moim ojcem. Pamięta imię mojego pradziadka Jan i dlatego pozwoliłem sobie zadać Pani to pytanie
Załączam informację o śmierci mojego dziadka Aleksandra .
Dokument pochodzi z parafii św.Barbary w Częstochowie.
Podrawiam
Aleksander Noszczyński.

Aleksander Noszczyński
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie