Andrzej Brenda i Jozefa Brenda (Czarny Las?)

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #2311 przez Piotr Brenda
Andrzej Brenda i Jozefa Brenda (Czarny Las?) was created by Piotr Brenda
Szukam wiecej informaci o Andrzej Brenda i Jozefa Brenda. Jeden z ich synow Marian Brenda mieskal do 1945 na Czarnym Lesie (Hilsbach). Interesuja mnie ich daty urodzeni smierci, ich rodzice i inne dzieci.

pozdrawiam
Piotrek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #2359 przez Marcin Najman
Na Czarrnym Lesie mieszka Brenda, proponuje sie z nimi skontaktować. a później musisz się udac do parfii, lub do archiwum na ul Rejtana lub do zapisów parafialnych z tamtych lat. Powoli dotrzesz do większości informacji.
Ostatnia13 lata 7 miesiąc temu edycja: Marcin Najman od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #2429 przez Tomasz Kukuła
Replied by Tomasz Kukuła on topic Odpowiedź:Andrzej Brenda i Jozefa Brenda (Czarny Las?)
Parafia ewangelicka nie posiada archiwalnych ksiąg, przynajmniej tak mi powiedziano. Można skorzystać z zasobu USC, znając przybliżoną datę urodzenia bądż śmierci łatwo będzie znaleźć wpis w księdze - to tylko jedna parafia do przeglądnięcia. Kilka lat temu tak zdobyłem informacje. Niedawno otrzymałem z częstochowskiego USC kserokopie interesujących mnie aktów za 5 zł sztuka, bez konieczności zamawiania odpisów urzędowych które są dużo droższe. Znalezione dopiski na akcie urodzenia babci - bezcenne!!!
Oczywiście księgi sprzed 100 lat są na Rejtana - Parafia ewangelicko-augsburska Częstochowa.

Poznałem Pana Eugeniusza Brendę z Czarnego Lasu, na pewno pomoże w poszukiwaniach.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #4533 przez Tomasz Kukuła
Replied by Tomasz Kukuła on topic Odp: Andrzej Brenda i Jozefa Brenda (Czarny Las?)
Panie Piotrze czy kontynuuje Pan poszukiwania?

Brendowie byli ponoć spowinowaceni z moimi Weberami z Czarnego Lasu.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #22396 przez Piotr Brenda
Replied by Piotr Brenda on topic Odp: Andrzej Brenda i Jozefa Brenda (Czarny Las?)
Witam,

parę lat minęło kiedy ten temat pisałem. Pan poszukuje ponoć osoby z rodziny Weber. Józefa Brenda to ponoć urodzona Józefa Weber. Ma pan taka osobę w 19 wieku w rodzinie?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #22432 przez Tomasz Kukuła
Replied by Tomasz Kukuła on topic Andrzej Brenda i Jozefa Brenda (Czarny Las?)
Witam,
nie mam takiej osoby.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie