Poszukuję osób o nazwisku DOBROŃ

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #2461 przez Mieczysław Dobroń
Poszukuję osób o nazwisku DOBROŃ was created by Mieczysław Dobroń
Witam wszsytkich serdecznie.
Prowadzę serwis genealogiczny rodziny Dobroniów i poszukuję osób noszących takie nazwisko:
DOBROŃ
DOBRONIAK
DOBRONIÓWNA
Jeżeli w Waszych drzewach coś się znajdzie, to będę wdzięczny.
Poniżej zamieszczam pelny indeks nazwisk występujących w rodzinach zarejestrowanych w moich bazach danych.
Dotyczą one osób z różnych regionów Polski (głównie łódzkie parafie), Słowacji, USA i Australii - od 1780 do czasów współczesnych.
Jeżeli ktoś potrzebuje zgromadzonych przeze mnie danych dotyczących konkretnych osób - chętnie udostępnię.

Pozdrawim.
MD

NAZWISKA:
Alechnowicz, Augustyniak, Bakowska, Balcerzak, Barańska, Barański, Bartniak, Barwicka, Barwicki, Baturewicz, Bednarek , Belniak, Biskupska , Biskupski , Bogdanowicz, Boksz, Boras, Borowiecka, Borowska, Borowski, Braun, Bremborowicz, Broda, Brzezińska, Brzozowska, Brzozowski, Bukarewicz, Buniak , Capko, Cegiełkowska, Celińska, Certa, Chabraszewska, Chabraszewski, Charanze, Charlewski, Chlebúchová, Chmiel, Ciechańska, Ciechański, Ciepłuch, Cieślak, Curul, Czajkowska, Czarnecka, Czarnecki, Czerbiewska, Czubla, Dembicka, Dembicki, Derbich, Dębowska, Dłużewska, Dobroniak, Dobron, Dobroń, Dobuń, Dominiak, Doryn, Drążyk, Dudek, Dudziak, Dworczak, Dymkowski, Dzwonek, Ehrich, Evangelista, Faifer, Federowicz, Finch, Fornal, Fritsch, Frost, Furdal, Gajak, Gajowiecka, Galej, Glapiak, Glapska, Glapski, Gałuszowski, Głogowska, Gnaś, Gnot, Godlewska, Godlewski, Gorka, Grabarz, Gradzik, Graf, Grasewicz, Grochowina, Grzegorczyk, Grzegorek, Grzelak, Gudaś, Gugulska, Gugulski, Gułaszowska, Gurling, Gwiazda, Hall, Hartwig, Hertel, Horečná, Horn, Hutek, Jagelska-Dobroń, Jagodzińska, Jakubczyk, Janiak, Jankowska, Jarzębowka, Jarzębowki , Jasińska, Jasiński, Jaworska, Jeffier, Jeziorska, Jeziorski, Jonczyk, Józiak, Jurczyk, Juźwiak, Kabala, Kacprzak, Kaczmarek, Kaczmarkiewicz, Kalita, Kamiński, Kaniecka, Kapciak, Kapelczak, Kazimierska, Kazimierski, Kenyon, Kęsiak, Kęślak, Kiedrowska, Kinast, Kince, Kivistö, Klusek, Kłos, Kmera, Knapik, Knurek, Koczalska, Kolasińska, Kołodziejczyk, Komarnicka, Komarnicki, Komornicka, Konecka, Kopcian, Kortus, Krasińska, Krawczyk, Krieger, Krotoszak, Król, Kruger, Krusnell, Kucińska, Kuciński, Kudelska, Kulda, Kunce, Kunitzer, Kurek, Kurowska, Kwiecińska, Lisak, Luba, Lubawka, Ludwig, Lutomska, Lutomski, Łaniewski, Łapińska, Łapiński, Łoś, Łukasik, Maciaś, Makowska, Makowski, Mamełka, Mamos, Mania, March, Marciniak, Markiewicz, Martyniak, Matusiak, Matysiak, Matysiaczyk, Matysiak, Michalak, Michalová, Mielczarek, Mikołajczyk, Mikulska, Mikuła, Milkamowicz, Mokrzyńska, Mokrzyński, Mora, Mordak, Mostowska, Mrowicka, Mrowicki, Mrozińska, Mudráková, Murawa, Musiał, Musiałczyk, Nadolczak, Nadolna, Nadolny, Narożna, Naszkiewicz, Nawrocka, Nazdrowicz, Niedziałkowska, Noch, Nolka, Nowacka, Nowacki, Nowicka, Nowak, Nowakowska, Nowakowsk, Olejniczak, Olejnik, Osetek, Pachel, Pawliczanka, Perzyna, Piątkowska, Piątkowski , Piechota, Piekarska, Pieńkosz, Pizzaro, Plaskota, Plew, Pluta, Płaczkowska, Płaczkowski, Płuciennik, Polak, Polok, Popielewska, Popielewski, Potrykus, Prałat, Przetakiewicz, Przybylska, Przybylski, Przybyło, Przybysz, Przykorska, Przykorski, Ptak, Pyć, Radziejewska, Rakha, Rączkowska, Rączkowski, Roszkowska, Rogers, Rudy, Rybak, Rytel, Sedláková, Serafińska, Sionek, Siwek, Siwka, Skibińska, Skibiński, Skrzetuska, Skrzetuski, Skrzypczak, Slowińska, Słonina, Słowińska, Słowiński, Smarzich, Snycerska, Sobczyńska, Sobiech, Spławska, Spławski, Spychała, Stańczak, Stasiak, Staszczyk, Stępień, Strózik, Struzik, Szachan, Szczepanik, Szczepańska, Szewczyk, Szturo, Szulc, Szymańska, Szymczyk, Śmiech, Śniatała, Świątaszczyk, Świderska, Tabaczyńska, Tabaczyński, Tabaka, Tadeusz, Tercjak, Tkocz, Tomczyk, Trzydniak, Turas, Turchowa, Turowicz, Uhliariková, Ułasik, Valíčková, Walicht, Wasilewska, Wasilewski, Wątła, Wątły, Wcisło, Weinzieher, Werfel, Węgrzyn, Widelska, Widelski, Wieczorek, Wieruszowska, Wieruszowski, Wieruszówna, Wiewiórska, Winiecka, Winiecki, Wiśniewska, Witaszewska, Witaszewski, Witkowska, Witkowski, Włodarczyk, Wnęk, Wojtasik, Wojtysiak, Woszczek, Woźna, Woźniak, Wragiel, Wróbel, Wrzesiak, Wysmyk, Zając, Załuska, Załuski, Zastrow, Zawisza, Zbroszczyk, Zielińska, Zieliński, Ziemian, Ziopaja, Zwolenik, Zwoniarska, Żelawska, Żelawski, Żerko, Żukowska, Żukowski, Żuwalska,
Ostatnia13 lata 7 miesiąc temu edycja: Mieczysław Dobroń od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #2464 przez Halina Klimza
Replied by Halina Klimza on topic Odpowiedź:Poszukuję osób o nazwisku DOBROŃ
Serdecznie witam,
nie mam niestety wiedzy o poszukiwanym nazwisku Dobroń, ale chciałabym skorzystać z Pana wiedzy na temat nazwisk: Ludwig oraz Szymańska.
Ludwig Joanna to matka mojej prababki, żona Urbana Gajdy, musieli mieszkać na Opolszczyźnie - bo prababka Marianna urodziła się w Kielczy(oraz jej siostra Filipina ,ur.ok.1841). Potem zamieszkali w Kawkach - par. Truskolasy; Urban był młynarzem (dziś pow. Kłobucki).Wyczytałam w internecie,że nazwisko Ludwig występowało kiedyś w Zandowitz (Żędowice).
Szymańska - Ignacy Szymański (mój prapradziad), pochodził z Piotrkowa, tak jest w akcie ślubu jego syna Antoniego Filipa.Żoną Ignacego była Wawszczykowska, o ile dobrze odczytałam akt po rosyjsku.
Jeśli byłaby jakaś styczność w datach czy miejscu zamieszkania w/w osób, byłabym wdzięczna za informację.
Pozdrawiam
Halina
Ostatnia13 lata 7 miesiąc temu edycja: Halina Klimza od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #2467 przez Mieczysław Dobroń
Replied by Mieczysław Dobroń on topic Odpowiedź:Poszukuję osób o nazwisku DOBROŃ
Witam.
Posiadam info o nsp. osobach:
- Wiesław Ludwig ur. 1963 -- Świebodzice, powiat świdnicki / gmina Świebodzice
- Żona: Danuta Dobroń ur. 1964 Wojcieszów, powiat złotoryjski / gmina Wojcieszów
Dzieci:
- Anna Ludwig, ur. 1986
- Agnieszka Ludwig ur. 1988 Głuszyca, powiat wałbrzyski / gmina Głuszyca

Wiktoria Szymańska ur. ok 1910 chyba w Łodzi, żona mojego stryja Mieczysław Dobronia, który zmarł 16.X.1940 r. w obozie konc. Sachsenhausen. Po wojnie wyszła powtórnie zamąż za nn Ciechańskiego.

Pozdrawiam.
MD
Ostatnia13 lata 7 miesiąc temu edycja: Mieczysław Dobroń od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #2468 przez Halina Klimza
Replied by Halina Klimza on topic Odpowiedź:Poszukuję osób o nazwisku DOBROŃ
Dziękuję serdecznie za informację. Nazwisko Ludwig w mojej rodzinie to czasy dawne, więc pewnie trudno byłoby przypisać do nich w/w osoby, ale Szymańscy z Łodzi, to już bliżej Piotrkowa, a mój Ignacy zapewne miał tam jakieś dzieci,rodzinę, bo my wywodzimy się wszyscy od Antoniego, który zawędrował za żoną w okolice Cz-wy.
Pozdrawiam HK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 1 dzień temu #3512 przez Ewa MN
Replied by Ewa MN on topic Odp: Poszukuję osób o nazwisku DOBROŃ
Witam
W pana spisie są takie nawiska dlatego moja prośba czy posiada pan informacje o nazwiskach:
1. Zielińska Anna (nazwisko z domu ) urodzona ok 1832-1837 mieszkała w Ozorkowie nie wiem gdzie urodziła się?
2. Nowacka Apolonja - 1867 - Kutno
3. Nowacki Karol - ?
4. Nowakowski Henryk - 1860 Dębowice
5. Nowakowska Franciszka - 1838 Dębowice
Za informacje dziękuję.
Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 1 dzień temu #3514 przez Maria Nowicka-Ruman
Replied by Maria Nowicka-Ruman on topic Odp: Poszukuję osób o nazwisku DOBROŃ
Witam Panie Mieczysławie proszę o informacje na temat nazwiska Nowicka. Dziękuję. Maria Nowicka-Ruman

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie