Rodzina Kisztelińskich

Więcej
16 lata 2 miesiąc temu #334 przez Katarzyna Kisztelińska
Rodzina Kisztelińskich was created by Katarzyna Kisztelińska
Witam Wszystkich,

Szukam informacji o rodzinie Kisztelińskich. Info jakie mam, to mój dziadek, Władysław (ur. w 1906), miał brata Stefana i siostry Eugenie i Ludke, natomiast ich ojciec to Stanisław Kiszteliński, urodził się w Radomsku. Stanisław miał żonę Józefę z domu Dukat.

Jeśli ktokolwiek może mnie naprowadzić na dobrą drogę, lub wie gdzie mogę próbować zasięgnąć informacji to będę bardzo wdzięczna. Większość mojej rodziny już nie żyje, i chciałabym bardzo dojść do jej korzeni. Z góry bardzo dziękuję!

Katarzyna Kisztelińska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
16 lata 2 miesiąc temu #337 przez Jacek Tomczyk
Replied by Jacek Tomczyk on topic Odp:Rodzina Kisztelińskich
Witaj Kasiu!

Rozumiem, że dziadek Władysław urodził się w 1906 roku też w Radomsku?

Księgi z Radomska ą w dwu miejscach: te państwowe są w Archiwum Państwowym w Łodzi, a kościelne w Archiwum Archidiecezjalnym w Częstochowie.
Może być problem z dotarciem do danych rodzeństwa Twojego dziadka, bo udostępnia się tylko księgi starsze niż 100 lat. W końcu miesiąca spróbujemy odszukać akt urodzenia Władysława.
Dziękujemy za ofertę pomocy na amerykańskich portalach.

pozdrawiam

Jacek Tomczyk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
16 lata 2 miesiąc temu #338 przez Katarzyna Kisztelińska
Replied by Katarzyna Kisztelińska on topic Odp:Rodzina Kisztelińskich
Bardzo dziekuje rowniez!

Wiem ze rodzina przeniosla sie do Skotnikow, ale Wladyslaw chyba sie urodzil w Radomsku. Wiem na pewno ze pradziadek Stanislaw urodzil sie w Radomsku. Sprobuje dowiedziec sie wiecej oczywiscie, rowniez o rodzinie Dukat. Jeszcze raz dziekuje.<br><br>Edytowany przez: kisiak, w: 2008/01/18 18:02

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
16 lata 2 miesiąc temu #341 przez Katarzyna Kisztelińska
Replied by Katarzyna Kisztelińska on topic Odp:Rodzina Kisztelińskich
Chcialam jeszcze dodac, ze znalam rodzenstwo Dziadka, Oni juz mieszkali w Warszawie. Ale bardziej mi zalezy na pradziadku Stanislawie z Radomska i jego zonie Jozefie Dukat. To o nich nic nie wiem. Jeszcze raz dziekuje.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
16 lata 1 miesiąc temu #359 przez Katarzyna Kisztelińska
Replied by Katarzyna Kisztelińska on topic Odp:Rodzina Kisztelińskich
Dowiedzialam sie ze nazwisko Oster mozliwe ze jest rowniez jakos wmieszane w rodzine Kisztelinskich.<br><br>Edytowany przez: kisiak, w: 2008/01/30 16:05

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie