rodzina Biś, Bis, Bish, Tame, Naturalna

Więcej
13 lata 3 tygodni temu #3344 przez Krystyna Tarnowska
rodzina Biś, Bis, Bish, Tame, Naturalna was created by Krystyna Tarnowska
Szukam przodków po Antonim Biś (zm. 1952)z I małżeństwa z Marianną Kubat (podobno pochowana na cmentarzu w Kłobucku) , z II małżeństwa z Ewa Naturalna (pochodzi z Pierzchna, ojciec Józef).
Tame Genowefa to moja babcia, znam jedynie jej rodziców: Karol i Rozalia, podobno mieszkali na Wielkim Boże w Częstochowie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3868 przez Rafał Jerzy Antoni Cierpiał
Replied by Rafał Jerzy Antoni Cierpiał on topic Odp: rodzina Biś, Bis, Bish, Tame, Naturalna
Witam serdecznie!!!Jeżeli chodzi o Karola i Rozalie Tame, to mam ich w swoich danych,ponieważ te nasze rodziny wielkoborskie były prawie wszystkie ze sobą spokrewnione...:)
Pozdrawiam Rafał J.A.Cierpiał

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3896 przez Krystyna Tarnowska
Replied by Krystyna Tarnowska on topic Odp: rodzina Biś, Bis, Bish, Tame, Naturalna
Dziękuję panie Rafale, jestem bardzo zainteresowana, i nastawiona na każdą informację o rodzinie Tame. Chętnie wymienię się wiadomościami, chociaż mam ich niewiele.Może uda mi się rozbudować moje drzewo.
Pozdrawiam Krystyna Tarnowska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #4145 przez Rafał Jerzy Antoni Cierpiał
Replied by Rafał Jerzy Antoni Cierpiał on topic Odp: rodzina Biś, Bis, Bish, Tame, Naturalna
Przepraszam bardzo,ale ponad miesiąc byłem nieobecny!!!Jeżeli chodzi o Małżonków Tamów,to Karol żył w latach 1861-1931.Urodził się, mieszkał i zmarł na Wielkim Borze.Rozalia Tame ze Sznobrów żyła w latach 1867?-1930.Urodzona w Grabówce,a zmarła również na Wielkim Borze.
Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam Rafał J.A.Cierpiał.Mogę podać szczegółowe daty...?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #4181 przez Rafał Jerzy Antoni Cierpiał
Replied by Rafał Jerzy Antoni Cierpiał on topic Odp: rodzina Biś, Bis, Bish, Tame, Naturalna
Mam nadzieję,że choć trochę pomogłem... ;)
The following user(s) said Thank You: Krystyna Tarnowska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #4192 przez Krystyna Tarnowska
Replied by Krystyna Tarnowska on topic Odp: rodzina Biś, Bis, Bish, Tame, Naturalna
Panie Rafale, bardzo oczywiście dziękuję. Pana daty bardzo mi pomagają i dodają pewności co do moich wyliczeń. Znam już wszystkie dzieci Karola i Rozalii: Franek, Walek, Janek, Józek, Hela, Stasia i najmłodsza ich córka Genowefa, która była moją babcią. Na obecną chwilę mam kontakt z potomkami Franka, może nawet dostanę jakieś zdjęcia.
Czy mógłby się pan odnieść do powyższych informacji, jestem szalenie ciekawa, jak łączą się nasze rodziny.
Pozdrawiam KT

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie